folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünyanın En Güçlü Orduları

Dünyanın En Güçlü Orduları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Çocuk gözünde;babası dünyanın en güçlü,en iyi,en mükemmel ve en kusursuz insanıdır...

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    gecenlerde show tv denizaltından canlı yayın yapmıştı. Orda 16 denizaltımız var demişlerdi burda ise 13 gözüküyor. Ayrıca Aktif asker sayısıda 600 civarında diyew duymuştum. Sadece kayseri anatamirdeki tankları saysan bizden önceki bir çok ülkeyi gecer :D

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    AntiGerilla bunu yazdı:
    -----------------------------
    gecenlerde show tv denizaltından canlı yayın yapmıştı. Orda 16 denizaltımız var demişlerdi burda ise 13 gözüküyor. Ayrıca Aktif asker sayısıda 600 civarında diyew duymuştum. Sadece kayseri anatamirdeki tankları saysan bizden önceki bir çok ülkeyi gecer :D
    Sonuç oLarak hiçbir ordu şu kadar tankım vaR vs.. demez... Bugün bir savaş çıksa Türkiye'den bile kimbilir neler çıkacak.oRası Allah'ın emri.Ama şunu biliyorum Türkiye Çin ile dostluk kurmazsa ilerde bizde çekeriz...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/tu.html
    Oha muhsin yazicioglu nun vefati, hangi partiden oldugu. tum partilerin genel baskanlari, orgutler, internet kullanimi, Radyo kullanimi, televizyon istasyonlari, kac km dosenmis rayimiz oldugu,  asker sayisi. Benim bilmedigim bilgiler bile var burda ya.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

ne demişler savaşmayın sevişin

ki bunu da en ii biz yaparız :D

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı:
    Rusya bu kadar tankı napıo acaba..
    Sovyetlerin istila amacı ile üretilmiş 100.000 adet tam donanımlı faal ana muharebe tankları bulunmaktaydı.Bu envanterin %30u blok ülkelerinde olduğu tahmin edilir.Amaç avrupayı istila etmekti ve endüstri devrimini gerçekleştiren ingiltereyle endüstri devi almanyayı bünyesine katmaktı.Sovyetler Abdnin japonyaya attığı bombadan sonra biraz tereddüte girdi.1961 yılında dünyanın en büyük patlamasını sibiryanın bir adasında gerçekleştirdi.Çar bombası hiroşimaya atılanın tam 55 katı güçteydi.Başkan Kennedy ile Başkan Kruşcev yaklaşık 4 saat resmi anlamda birebir görüşmüştür ve artık kitle imha amaçlı savaşların dengesi belirlenmiştir.Sovyetler ve Abd prestijli kitle imha makinaları ve bombaları geliştirmeye 70lerdede son sürat devam etti.2 tarafta birbirini yenemeyeceğini biliyordu ve birbirlerinden korkuyorlardı.Eğer avrupa istila edilseydi dünyanın durumu sizce ne olurdu?Yorumlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı:

PARS bunu yazdı:
    mısır ve ukranyanın savaş uçağı sayısı bizden fazla olabilir ama onların bir cogu özelliklede mısırın elindekiler eskimiş modernisazyon yapılmamış uçaklar sonuçta bizim f16'larla boy ölçüşemezler kaldıki dünyada amerikadan sonra en fazla f16'ya sahip ülke biziz diye biliyorum

eeth amerikadan aldıklarımızla biziz :D  

birde f35 var dünyanın en iyi savaş uçağı olarak kavul ediliyor hayalet uçaktı sanırım

6 ülke mi beraber yaptırıyorlardı içlerinde türkiyede var diye biliyorum 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Verilen rakamlarin %99 u dogru degildir. amerikanin elindeki savas ucagi reserveleride katatrsak 15.000 den fazladir. Cinin elindeki asker sayisi dogru olabilir ama ucak sayisi kesinlikle o kadar degil.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hadi hayırlı tıraşlar

DOM..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

askerliğim sırasında ordumuzda bulunan bi çok tankı gordum bı kısmını deneme fırsatımda oldu sizi temin ederim leo lar dısında kalanlarının çoğunun kasası gerçekten eski tek yapılan içindeki mekanizmaları modifiye etmek oda bir yere kadar sonuç veriyor. Birde ben bozulmadan giden tankımızı görmedim elimizde cehhaneden araçlarımıza uçaklarımıza kadar hepsinin diğer devletlere oranla eski kaldığını dusunuyorum ben sağdece tanları denedim diğer kısımlarda bilgimiz yok ama discovry seyretsenız bıle farkı gorebılırsınız.

En basıt orneği ise ordumuz hayla 1970 lerden galma g3 sılahını kullanıyor. 4,5 kg ağırlıgında gayet yıkıcı etkısı olan ve herseferınde tutukluk yapan bı sılah... bızımde bağzı şeyleri değiştirmemiz gerekmekte artık..

Toplam Hit: 7390 Toplam Mesaj: 57