Duracell Ayıcığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Bilgi isi sikinti abi denemeden anlayamazlar high energy 4*AA/AAA + flashlight paketli urunden yolluycam ilk 30 kisiye migros satis fiyati yamulmuyorsam 29 lira gibi birsey 

hemen sıraya gireyim, çocuğun oyuncaklarına pil almaktan ocağımıza incir ağacı dikildi :D

^^D`

~@~

@Pikacu , numune yahu, numune. (dükkanı üstüne yapmayacak.)

~@~

bunun haricinde pil'lerle ilgili bilgi vermesini isterdim. 

Dijital ve/veya analog AvoMetre'yle ölçüm yaptığımızda kalitesini nasıl anlarız meselâ? Yada herhangi bir devrede yük altına aldığımızda, DoğruAkım  düşüşünden yada Voltaj düşüşünden mi anlıyoruz Pil'in kalitesini? 

Yada 10.000 mAh'lık pil'in, gerçekten 10.000'lik olduğunu 5sn'lik AvoMetre'de ölçümle anlayabiliyor muyuz? yada ağırlığından. illâ, 3.000 mah'lık telefonu 3 kez şarj edince mi anlayacağız.

Hocam simdi bizde duracelldeki gibi 3 cesit pil yok her alan için farkli pil ve kosullar var - 40 da kullanilcak pil +70 icin pil oyuncak dogrusal akim 1e1 akim pil dışarıdan bakinca cok basit ama icinde olunca karisik bir durum f16nin boardlardaki olmadan ucuramazlar desem siktir der dasak gecerler yada denizaltlari icin o yuzden soylemiyorum bunlari :d

@underzero amca yeni konu yada buradn yapalim cok katilim yok zaten

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Bilgi isi sikinti abi denemeden anlayamazlar high energy 4*AA/AAA + flashlight paketli urunden yolluycam ilk 30 kisiye migros satis fiyati yamulmuyorsam 29 lira gibi birsey 

hemen sıraya gireyim, çocuğun oyuncaklarına pil almaktan ocağımıza incir ağacı dikildi :D

^^D`

~@~

@Pikacu , numune yahu, numune. (dükkanı üstüne yapmayacak.)

~@~

bunun haricinde pil'lerle ilgili bilgi vermesini isterdim. 

Dijital ve/veya analog AvoMetre'yle ölçüm yaptığımızda kalitesini nasıl anlarız meselâ? Yada herhangi bir devrede yük altına aldığımızda, DoğruAkım  düşüşünden yada Voltaj düşüşünden mi anlıyoruz Pil'in kalitesini? 

Yada 10.000 mAh'lık pil'in, gerçekten 10.000'lik olduğunu 5sn'lik AvoMetre ölçümüyle anlayabiliyor muyuz? yada ağırlığından. illâ, 3.000 mah'lık telefonu 3 kez şarj edince mi anlayacağız.

Hocam simdi bizde duracelldeki gibi 3 cesit pil yok, her alan için farkli pil ve kosullar var, -40 da kullanilcak pil, +70 icin pil, oyuncak dogrusal akim, 1e1 akim pil,  dışarıdan bakinca cok basit ,ama icinde olunca karisik bir durum. f16nin boardlardaki (pil) olmadan ucuramazlar desem, siktir der dasak gecerler, yada denizaltlari icin, o yuzden soylemiyorum bunlari :d

@underzero amca yeni konu yada buradan yapalim, cok katilim yok zaten.

Toplamda Kaç çeşit Kuru pil var?

~@~

Bu denizaltı'ları konusunda birisiyle konuştum, Bizdeki ~2 deste sayısındaki denizaltımız, ~1(D) Su atında kalabiliyormuş.

Yeni değişik şarj edilebilir yapıyla birilerine sipariş geçilmiş, bunlar daha uzun süre deniz altında kalabiliyormuş.  birde bu denizaltıları nasıl batıp çıkıyor merâk etmiştim. Ben balıklardaki gibi zannetmiştim, ama öyle değilmiş. Tanklarına da safra(niye böyle diyorlar anlamadım, bi'de safra deyince bana bi gülme geliyor) diyorlar. 

RitmFarbRacourci tarafından 29/Nis/20 09:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yok yok yeni konu acariz katilim daha cok olur, eglencesi de cok olur ona göre :D

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Yok yok yeni konu acariz katilim daha cok olur, eglencesi de cok olur ona göre :D

Ucuz yollu kargo kodu ile güzel olurdu pil testi. Böylelikle en iyisi hangisi tarafsız olarak çıkardı, güzel iş :D

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 5472 Toplam Mesaj: 45
tavşan duracell bim pili ayıcık duramaz