folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Düşünce Özgürlüğü Tarihi Gerçekleri Sorgulama Ve Hazmedememe

Düşünce Özgürlüğü Tarihi Gerçekleri Sorgulama Ve Hazmedememe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

arkadaşlar dün konu açmıştım. tarihi bir iddia ortaya atıldı. ne güzel tartışıp bir karara varacaktık. Atatürkün cenaze töreni ile ilgili. birileri sanırım insanlar öğrenmesin bu önemli şeyleri tartışmasın diye bu konuya "hazmedememiş" olacak ki konuyu gereksiz yere silmiş. Buradan eleştiri yapıyorum. Neymiş iddiayı ortaya atan neden abd de yaşadığını açıklasınmış. Ne alakası var bu konuyla ? iddiayı kimin ortaya attığının ne önemi var ? sonuçta çok mühim bir iddia tartışılması yerinde olurdu. atatürkün cenazesi 4 ay kayıp idi. onunla ilgili bir iddia bu. ama dediğim gibi birilerinin işine gelmediği için "hazmedememiş"

o arkadaşa bir şişe maden suyu ısmarlarım merak etmesin. hazmı kolay olur...

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bi sözü dinlerken önce kimin söylediğine bakarsın

adam gibi biriyse o zaman sözü değerlendirirsin

zaman gazetesinin ne olduğu artık oldukça ortada

zamanda yazan kimin Atatürk hakkında bişeyler söylemeye hakkı var?

hadi hakkı var diye kabul edelim ne kadar güvenilirdir?

şimdi diyeceksin ki adam tarihçi yok şunu bunu aratırmış

yazıyı ben de okudum araştırmadan çok iddia ve yorum vardı

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

yine de bu konu silinmesine gerekçe olamaz. ne vardı bunu aklı selim ile tartışsak eğer böyle bir gerçekler varsa atatürkün cenaze namazı kılınmadıysa bunu herkes öğrenmeli.....

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:
    -----------------------------

yine de bu konu silinmesine gerekçe olamaz. ne vardı bunu aklı selim ile tartışsak eğer böyle bir gerçekler varsa atatürkün cenaze namazı kılınmadıysa bunu herkes öğrenmeli.....

abi kılındı yada kılınmadı ne değişecek ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

İfade hürriyetinde kaynak açıklamama özgürlüğü 1950lerde İngiltere ve ABD'de uzun süre tartışıldı. Supreme Court'un verdiği kararda eğer bir iddia toplumun ahlaki değerlerini, kamu güvenliğini, sağlığını ve değerlerini doğrudan ilgilendiriyorsa kaynak açıklama zorunluluğu getirdi. Dünya'nın en liberal ülkesi ABD'nin Yüksek Mahkemesi bile ifade hürriyeti ve haber yayma hürriyetini böyle değerlendiriyor.

Senin bu iddiaların Atatürk'le alakalı olduğu ve bunun doğrudan kamu değerlerinden önemli bir simayı doğrudan etkilediği için kaynak açıklaman zorunludur.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İşte milleti içeriğinden çok kimin yazdığı ilgilendiriyor. İsterse bir sürü kaynak sunsun, isterse bahsi geçen kişi itiraf etsin; yayınlayanlar akpli, vakitçi, zamancı olduğu zaman "e onları biliyoruz zaten" mantığıyla hareket ediyorlar. Bir de tahribat devlet sitesi değil. Sonuçta bir kişiye ait site. Her ne kadar ifade hürriyeti felan var deniyorsa da istediği zaman istediği şeyi silme hakkına sahipler.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Görünüşe bakılırsa hasmedemeyen sen olmuşsun. O insanların Atamızın ismini ağızlarına almaya zerre kadar hakları yok. Cenaze namazı kılınsa ne olur kılınmasa ne olur,bunların Atamızın bizdeki yerini değiştireceğini mi sanıyorsunuz? Sizin gibi hocaefendi dedikleri insanların köpekliğini yapan ümmetçi soytarıların Atamız hakkında konuşmaya hakkı yok.

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:

Görünüşe bakılırsa hasmedemeyen sen olmuşsun. O insanların Atamızın ismini ağızlarına almaya zerre kadar hakları yok. Cenaze namazı kılınsa ne olur kılınmasa ne olur,bunların Atamızın bizdeki yerini değiştireceğini mi sanıyorsunuz? Sizin gibi hocaefendi dedikleri insanların köpekliğini yapan ümmetçi soytarıların Atamız hakkında konuşmaya hakkı yok.

sonuna kadar katılıyorum her kelimene

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

diamonique bunu yazdı:

İşte milleti içeriğinden çok kimin yazdığı ilgilendiriyor. İsterse bir sürü kaynak sunsun, isterse bahsi geçen kişi itiraf etsin; yayınlayanlar akpli, vakitçi, zamancı olduğu zaman "e onları biliyoruz zaten" mantığıyla hareket ediyorlar. Bir de tahribat devlet sitesi değil. Sonuçta bir kişiye ait site. Her ne kadar ifade hürriyeti felan var deniyorsa da istediği zaman istediği şeyi silme hakkına sahipler.

içeriğinin ne kadar yalan olduğu/olabileceği yazana göre belli olur

senin saydığın gazetelerin televizyonların ne halt olduğunu herkes biliyor burda

e yalan olduğunu bildiğin adamı niye dinlersin niye kale alırsın?

sen bi fahişenin bi alkoliğin din hakkındaki vaazlerını dikkate alır mısın? anlatsalar kuranı peygamberi onlardan dinler misin?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

nasil oluyorda ataturkun cenaze namazi bu kadar cok onemli bir konu oluyor senin icin bana aciklayabilirmisin?

sanane!

anca gidersin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ayrica nasil oluyor anlamadim ama konuyu ben hala gorebiliyorum, cevaplaya falan tikladigimda hicbi sorun yok.

silinen konu loglarinda olmasina ragmen konu hala acik ve aktif durumda sadece bende oyle deil heralde?

anca gidersin...
Toplam Hit: 5569 Toplam Mesaj: 33