folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Düşünce Özgürlüğü Tarihi Gerçekleri Sorgulama Ve Hazmedememe

Düşünce Özgürlüğü Tarihi Gerçekleri Sorgulama Ve Hazmedememe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

garga bunu yazdı:
    -----------------------------

ayrica nasil oluyor anlamadim ama konuyu ben hala gorebiliyorum, cevaplaya falan tikladigimda hicbi sorun yok.

silinen konu loglarinda olmasina ragmen konu hala acik ve aktif durumda sadece bende oyle deil heralde?

bence bu sefer iyi bi küfür yiyecekler bazıları, küfür eden arkadaşlarda bi kaç günlüğüne banlanacak

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

1. konu hala açık dikkatli bakarsan görürsün

2. eğer bişeyler seni rahatsız ediyorsa yada merak duygunu dürtüyorsa tek bir ismin yada kuruluşun yazısını okuyup da şu şöyle bu böyle dememelisin. Araştıra bileceğin bir sürü kaynak var. Tek bir kaynakla hareket edilmez ki bu hele köşe yazısıysa:DD bu ülkede kaç köşenin satılık olduğunu biliyormusun die sormama gerek yoktur herelde....

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

cenaze namazı kılınmıştır.

sözle ordan burdan duyulmalarla değil. araştırın.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

İşte milleti içeriğinden çok kimin yazdığı ilgilendiriyor. İsterse bir sürü kaynak sunsun, isterse bahsi geçen kişi itiraf etsin; yayınlayanlar akpli, vakitçi, zamancı olduğu zaman "e onları biliyoruz zaten" mantığıyla hareket ediyorlar. Bir de tahribat devlet sitesi değil. Sonuçta bir kişiye ait site. Her ne kadar ifade hürriyeti felan var deniyorsa da istediği zaman istediği şeyi silme hakkına sahipler.

vakit,taraf,zaman gibi gazetelerin tarafsız olduğuna inanıyor musun? orada yazan yazarlar ise baskı altında demiyeyimde sahiplerinin duymak istediklerini yazdıkları için ordalar yoksa yazmasalar şu apo'ya terörü bitir yoksa seni öldürürüz diyen bir taraf gazetesi yazarı vardı artık taraf gazetesi yazarı değil bil bakalım niye? o gazetelerde akp'nin şu ana kadar yapmış olduklarını eleştiren başlıklar görmek mümkün değil o yüzden insan ister istemez şüpheli yaklaşabilir..

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Atatürk'ü saygıyla sevgiyle ancagınıza saçma salak seyler düşünüp tartısmaya calısıyosunuz. sokayım vakitede zamanada. yanlıs yaptı ama. sizin gibileri baska bayrak altında yasasaydı daha mutlu olurdu. manga altında mutlu mesut yasardınız. cenaze namazı kılındı kılınmadı ne farkedicek. kılınmadı farzet ne kazanıcaksın eline ne gecicek ? begenmiyosanız siktirin gidin onun kurduğu devletten

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tantum
    tantum's avatar
    Erkek

Zaman gazetesinin ortaya attığı iddiaları tartışmak bizi ileri mi geri mi götürür onu bir tartışalım sonra senin konuya geliriz bence..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:

yine de bu konu silinmesine gerekçe olamaz. ne vardı bunu aklı selim ile tartışsak eğer böyle bir gerçekler varsa atatürkün cenaze namazı kılınmadıysa bunu herkes öğrenmeli.....

hoja ilk önce kendi akrabalarının cenaze namazlarını araştır sen yaw.. napceksin Atatürk' ün cenaze namazını. çokmu lazım. geceleri uyuyamıyormusun.. aklı selim ile tartışmak istediğin konu bi kere gerizekalıca bi konu.. aklı selimlik senin tartıştığın konunun hiç bi yerinde yok..

Adamı yattığı yerde rahat bırakın bari yaw.. bu sözleri görse adam bu millete vallahada billahada o kadar risk alıp bu ülkeyi hediye etmezdi.. yazık..

büyük beyinler fikirleri, orta fikirler olayları, küçük fikirlerde insanları tartışır...

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Zaman Gazetesi okuyanlar varmı ki tahribatda ? Taraflı, sahte, çarpık haber yapan başka gazete bilmiyorum ben..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

her lafa verecek bir cevabım vardır.Bir Lafa Bakarım Laf mı Diye..Birde Söyleyene Bakarım Adam mı Diye..

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:

arkadaşlar dün konu açmıştım. tarihi bir iddia ortaya atıldı. ne güzel tartışıp bir karara varacaktık. Atatürkün cenaze töreni ile ilgili. birileri sanırım insanlar öğrenmesin bu önemli şeyleri tartışmasın diye bu konuya "hazmedememiş" olacak ki konuyu gereksiz yere silmiş. Buradan eleştiri yapıyorum. Neymiş iddiayı ortaya atan neden abd de yaşadığını açıklasınmış. Ne alakası var bu konuyla ? iddiayı kimin ortaya attığının ne önemi var ? sonuçta çok mühim bir iddia tartışılması yerinde olurdu. atatürkün cenazesi 4 ay kayıp idi. onunla ilgili bir iddia bu. ama dediğim gibi birilerinin işine gelmediği için "hazmedememiş"

o arkadaşa bir şişe maden suyu ısmarlarım merak etmesin. hazmı kolay olur...

Sevgili destanasyon kardesim,

Oncelikle dunku konunu okudum ve sunu soyliyimki orda tarihi marihi bir iddia yoktu.Yuce onderimizin adini kullanarak prim yapmaya calisiyorsun ama sunuda soyliyim burasi eksisozluk degil  .Iddia yi kimin attiginin su onemi var bir insan Turkiye Cumhuriyetinin Kurucusu hakkinda ciddi bir iddia ortaya koyuyorsa guvenilir olmasi lazim yoksa bunlar atlantik otesinden trolluk yaparak iddia edilicek seyler degil acarsin tarihi belgeleri koyarsin onumuze bizde ikna oluruz.Bizler senin gibi oyle 2 gazete de kaynagi belli olmuyan yaziyla gaza gelicek insanlar degiliz.

Sunu da belirtmek istiyorum bu asilsiz iddialarina itibar gosteren pek olmamis olmadigi gibi ciddiye alinmamissin ve bu belliki konuyu silende degil sende bir hazimsizlik yaratmis boyle cirpinmana gerek yok benim evde 2 koli uludag var adresini mesaj at postaliyim sana rahatlatir.

Sevgilerimle

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 5619 Toplam Mesaj: 33