folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Düşündüm De...Nere Atsan Elini İki Ucu Boklu Değnek..

Düşündüm De...Nere Atsan Elini İki Ucu Boklu Değnek..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu dtp aslında kapatılmamalıdır. Şimdi bana kızacaksınız. Tuğrulbaba olarak düşünürsem kapatılsın hatta bu üyeleride idam edilsin.

Tohumuna paramı saydım amk? 

lakin işin rengi öyle değil. Bakın bunlar hakkaride şurda burda acayip oy kaybettiler. Hatta belde başkanları felan istifa etti. 

Sonra silahlı eylemlerin genel olarak odağında hakkari var. 

Bunlara ek olarak kaşınıp dururcasına  damarımıza basan açıklamalarla bizi öldürün der gibi açıklamalar felan yapıyorlar ya,

hepsi bilinçli amk.  Şimdi bunları kapatsan mağdur edildik havasıyla meydana tekrar çıkacaklar. E bişey yapmadınızki dese halk

e yaptırtmadılar ki meclisten attılar diyecekler. Ama kendi haline bıraksan ali babacanın geçen yaptığı bir hareket var çok hoşuma gitti

( bunlar e bizi niye çağırmıyorsunuz teröre karşı yapılan meclis toplantılarına niye almıyorsunuz bizi dediler babacan sen teskereye oy vermedinki kardeşim

ne işin var toplantıda dedi siktiri çekti) buna benzer hareketlerle pasifize etseler bunların dayanak noktası falan kalmaz.

Dtp konusunda bu günlerde haberdir yazıdır şudur budur hiçbirşeyden  haber alamıyorum vaktim yok esasında. Aklıma gelenleri yazdım sadece.

Birde ortada şöyle bir hadise var. Deniyorki vay efendim kürdistan kurulacakmış şöyleymiş böyleymiş. 

Yahu kardeşim burada feriştahı gelse kürdistan diye bir devlet kuramaz. Irak zaten yöneticilerinin alayı kürt, devleti  kurmuşlar neden bir devlet daha kursunlar bu bir.

diyelimki kurdular. Bizim içimizdeki hainlerde devlet olmak isterik deyyu başkaldırdı. Siktirgit devletin orada deyip yollayacan bunları. 

doğusunda iran batısında suriye kuzeyinde türkiye nefes aldırırmı? Bir düşünün? Şii olsun sunni olsun araplar zaten nefret ediyorlar. Amerikaya çanak tuttukları için. 

E vaktinde de hep bir ağızdan kürtçe izin aldı vay efendim kürtçe kursları açılıyormuş şöyle böyle bağırdık durduk. Ne oldu? tısssssss. Kürtçe anadilimiz felan olmadı. Demekki dayanak noktalarını kaldırırsan sesleri kesiliyormuş?

Bizim aslında yapmamız gereken şey basit. Azerbaycana, türkistana, türkmenistana, kazakisatana, kırgızistana, özbekistan 

velhasılı kelam ne kadar türki cumhuriyet var alayına diyecen ki arkadaş sınırları kaldırdım. Gelin, gelelim sizin sözünüz, özünüz, diliniz, dininiz, töreniz hepsi bizimkiyle zaten bir. Tek millet, tek bayrak tek devlet olmak lazım. Bölünüp parçalanmış olmak olmuyor böyle. 

Bak ondan sonra kürdistanlılar ne derler "abeey biz bi bok yedik devletlik bizim neyimize? biz ettik sen etme perslerle süryanlar anamızı sikiyor" yooooo o iş bitti

senin ben kız bacını sikem yiyemeyeceğin yarrağın altına yatmayacan. Sen aynı boku tarihte bir kez daha yediydin. Med devleti kurdun asurlar zayıfladı deyyu 

kiyaskermiydi astinyağmıydı tam hatırımda değil ondan sonra ne oldu? 100 sene dayanamadın perslere verdin götünü. Sen beceremezsin bu işleri.

yani diyeceğim aklımda binbir tane tilki dolanıyor. bu tilkilerin kuyrukları birbirine ha değdi ha değecek. Değerse o zaman iş kötü. Sigrtaları attırmak kötü olur.

bi yandan da diyorum ki de get amk banamı kaldı? Yok abicim ben hep kafam böyle işin piç tarafına çalışıyor herkes gibi kalkıp niye ayaana gittin züktüğüm 

niye saldırmıyon soktuğum niye şöyle   niye böyle demeden önce illa ölçüp biçiyorum kafamda.

Mesela siz belki faketmediniz ama ben o günlerde farkettim bravo dedim reneye. Konuyla hiç alakası yok ama kfam hep politik şeylerle dolu olunca. Bunda da siyasi

yanı gördüm hemen. dtp nin sitesi indirilir indirilmez tbt ın üyelik açıldı. Neden acep? :D Yani diyeceğim vaziyetten hemen bir pareler üretmeye yatkın kafam var. 

Hep böyle bir komplo teorisi üreten yanım var. Yoksa bana ne siyasetten amk.. aklıma düşenleri yine yazarım. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek
    doğru dion tuğrulbaboo

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    sen nezaman yanlış bişey düşündün tuğrul baba sanki..hep doğru şeyler yazıyosun amk dtp işi bitik bak göreceksiniz... tuğrul baba sen bızım herşeyimmisin!1 madalya daha hakediyosun amk...

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

thecoltfir£ bunu yazdı:
    -----------------------------
    sen nezaman yanlış bişey düşündün tuğrul baba sanki.
    -----------------------------

ben topraktan bir canım

hata yapmak bize mahsus.

beşeriz şaşarız asıl iyi olan  şaştığının farkına vardığında dönüş yapabilmektir. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Bizim içimizdeki hainlerde devlet olmak isterik deyyu başkaldırdı. Siktirgit devletin orada deyip yollayacan bunları.

tıpkı ermeni piçleri gibi olur.

benim düşündüğüm nokta ise şöyle ;

90 lı yılların başında bu pkk lılar meclise girdi kürtçe and içtikleri için hapse yollandı sonrasında türkiye terörle bir oldu ve hep şehit verdik. amaçları aslında türkiyeyi köşeye sıkıştırmak pkk nın istediğide partinin kapanması ve daha çok sempatizan kazanılması.

zati hoca misaki milli andımız var. ondan gerisi fıss. gitsinler amerika ile s-*ikişsinler dursunlar o zamana kadar ülkeden atılırlar.

ama hiç düşündünüz mü bu dtp piçleri and içerken ettiği sözler neydi tüm vekillerin ?

ya şimdi türkiyeyi bölmek için çalıştıkları neydi ?

kendi düşüncem % 80 halkımız türk milletlerinin birleşmesini istiyor. hep birlik içinde olunmalı ki diğer düşmanların götü korksun başta ABD 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    doğrudur kardeş tespitlerin haklısın birden pireyi deve yapmamak lazım.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bence DTP kalmalıdır. Çünkü ezilmişlik ayağına yatabilirler. Geçenlerde Osman GAYDEMİR açıkladıydı ya hani "Diyarbakır kaledir, bu kaleyi alamazsınız." demişti. Bu açıklama ise doğuda AQP'nin götüreceğine işaret ediyor. AQP Kürt sorununundaki açılımı, Kürtler tarafında DTP'den AQP'ye kaymaya sebep oldu.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

mhp bu zibidiler için çok güzel bir açılım yapmıştı partiyi niye kapatıyonuz dokunulmazlıklarını kaldıralım mahkemede yargılansınlar dünyada bunların ne bok olduğunu iyice anlasın dedi. Fakat gel gör ki çok çok çok sevgili başbakanımız ne dedi ''dokunulmazlıklarını kaldıralım da dağamı çıksınlar'' işte size terörle mücadelenin siyasi kanadını oluşturması gerekenlerin düşünceleri. Böyle sözler sarfedilirde terör tırmanışa geçmezmi ???

Ya rabbim aklıma zeval verme...

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Altında kendi hain dusunceleri olmasına ragmen adını avrupa birligine uyum yapıp bu ulkenn temelini oyan zihniyetin planlı programlı oyunlarıdır bunlar. dtp 2005 den kuruldugundan beri hangi toplantısında İstiklal Marsı nı okunmus yada yine avrupa ayagına hapisten cıkıp bakan sofralarına giden 3 o.ç nin(biri geberdi) soylemleri o zaman farklı mıydı. O zamanı sittir edelim secimden once propaganda doneminde farklı mıydı. Niye dava bugune kadar acılmadı da ulkenin darbogazlarda oldugu, buyuk gerilime maruz kaldıgı su donemde acılıyor. Ayrıca Tugrulbaba nın dedii gibi kafamda biraz komplolar biraz da politika donuyor ve sunu da gercekten merak ediyorum, toplumu bilgilendirilerek yapılacak yeni anaysa noldu el altından kim neyi-nasıl hazırlıyor. korkarak Tek diyecegim alımdan gecenleri gormek bana nasip olmasın.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    acık falan kalmamalıdır. boyle dusunup boyle imtiyazlar verirsen gunu gelince topragınıda verirsin. demokrasidir acık kalsın ayaklarına hic yatmasınlar. Atatürk zamanında bircok kürt isyanı oldu. bu ulkeye demokrasiyi getiren insan olan Atatürk, demokrasiye aykırıdır bırakın isyan etsinler bırakın konussunlar mı dedi? üzerlerine 2 tabur yollanır omuz ustunde bas bırakma diye emir verilir ve gotu kalkanların alayının gotu kesilip donulurdu. 1 kiside cıkıp bugun konustukları gibi konusamazdı. ogunden bugune geldigimizde almısın teroristi meclise neymis demokrasiymis. boyle demokrasi falan olmaz. Simdi Ata olcaktıki demokrasiyi size gostersin (o olsa bunlar olmazdı gerci, fantazi iste) alayını topraga gomsun. efendim demokrasidir terorist meclise girsin naapsın dagamı cıksın. hapse girsin ak ne dagı. kapa partiyi yolla cezaevine. efendim iste demokrasi okullarda kürtce okutalım, efendim iste demokrasi pkk ile muhattap olalım ateskes ilanlarını falan kabul edelim, efendim iste demokrasi k.ırak la kardes olalım, efendim iste demokrasi herkez Türklüge sovsun, efendim iste demokrasi hepimiz ermeniyiz, efendim iste demokrasi ne mutlu bizi sikene... ne bok yerseniz yiyin be yeter artık. bolun ulkeyi parcalayın dagıtın satın savın sikin bırakın. sonrada istediginiz bahanenin altına yatın. ruh hastası oldum insanlıktan cıktım artık sıkıcam kafama Türkiyemi burası, Türkmüyüz biz simdi? ya biz bambaska bir organizmayız yada bizden oncekiler Türk degildi.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Tek sorun oradaki kürt vatandaşlara kendini özgür hissettirmememiz.

Bu vatan hepimizin diyip sıradan bir kürt köylüsüne bile bayraksız vatansız vs dersek oda alır silahı koyar eşeğe, çıkar dağa.demekki vatanımız bir değilmiş bu bayrakta benim değilmiş istiklal marşımda yokmuş der.

Ne demek bayraksız vatansız vs ? o bayrak kimsenin tekelinde değildir. ona sahiplenen ve o bayrağa  hakettiği saygıyı gösteren bu ülkede yaşayan yaşamayan her türk vatandaşınındır.

gençlerin en kızdığım yönü, kürt vatandaşlara  hakaret etmeleri , bayraksız vatansız demeleridir. yarın öteki gün askere gidip pkk ya lanet eden kürt arkadaşlar edinince yaptıklarınızdan ve söylediğiniz sözlerden utanacak ve her insanın aynı olmadığını göreceksiniz. bu bayrak bu vatan için canını feda etmeye hazır arkadaşlarınızı göreceksiniz umarım onlarla gurur duyarsınız.

dtp yi kapatmakla pkk nın ekmeğine bal sürmüş oluruz hemde anzer balı.ve onlara oy vermiş olan yüzbinler arasındaki saf ve cahil insanları tam anlamıyla karşımıza almış oluruz.

tek çözüm ordaki kürt halkını kimseye kaptırmamak ne pkk ya ne barzaniye nede talabaniye. ordaki halkın desteği alınırsa pkk kendiliğinden biter. adam yok ilaç yok yiyecek yok gelmeyin köyümüze denirse ve geldikleri zamanda gerekli yerlere telefon açılınca bu iş olur .

tuğrulbaba  türk cumhuriyetleri ile sınırı kaldırabilmemiz için önce ermenilerden karabağı almamız lazım sınırımız yok şu anda karabag sınırdı ama ermeniler bıçak gibi girip bu işi bitirdiler yoksa tüm dünya biliyordu birgün sınırları kaldıracagımızı.bu arada sen gibi düşünenler arttıkça pkk ve yandaşları azalacaktır.

not:ordaki kürt halkı ne bayraksızdır nede vatansızdır bayrakları ay yıldız vatanları ise T.C dir . pkk mı? işte onlar yıllardır boş bir umut peşinde analarından babalarından en önemliside vatanlarından kopan pisikolojileri bozuk, bazı güçler tarafından desteklenen ve gaz lanan şerefi olmayan insanlıktan yana hiç bir anlamı kalmayan bir avuç vatan haini kahpelerdir.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 3553 Toplam Mesaj: 23