folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Düyanın Her Yerinden Data (İnternet Bağlantısı)

Düyanın Her Yerinden Data (İnternet Bağlantısı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

İyide internet çok yavaş değil mi. 

Fiyat konusunda daha fazla bilgi lazım

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Hacı fiyat önemli ne kadar istiyorsun aylık 5 tl ise ben hemen alayım birtane

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Fiyat?

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Illa bi öldürün amk :D bedavaymış, bitanede uydu firlatiyomuslar senin adina :F

Mobilde yazilar yarim cikiyo konuya tam hakim olamadim, hız konusu nedir ? Sabit bi degerde mi yoksa bulunulan yere gore degiskenlik gosteriyor mu hiz ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Illa bi öldürün amk :D bedavaymış, bitanede uydu firlatiyomuslar senin adina :F

Mobilde yazilar yarim cikiyo konuya tam hakim olamadim, hız konusu nedir ? Sabit bi degerde mi yoksa bulunulan yere gore degiskenlik gosteriyor mu hiz ?

Araya bulut bile girse ping uçar. Tooway var bunun gibi. Onda fiyatlar uçuk ama :

http://tr.tooway.com/paketler-bilgiler/tum-paketler/

Bununla uğraşacağınıza gidin operatörünüzden 3G paketi alın daha hesaplıya gelir. Hızla vs uğraşmazsanız. Başka ülkelerde bağlanacaksanızda gideceğeniz ülkenin sim kartlarını alın. Havaalanlarında operatörler stand açmış oluyor zaten. Onlarda fiyatlar bizimki gibi pahalı değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

@mkyb Tooway inmarsat ile karşılaştırılamaz bile :)

arkadaşlar 3g vs ile karşılaştırmayın lütfen 3g şehrin dışına çıkınca bile çekmiyor :) bu ürün uydu ile çalışmakta dünyanın her yerinde çekmekte.

fiyat hakkında bilgim yok ürün benim değil arkadaşlar sadece bilgilendirme maksatlı paylaştım..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet tooway ile en büyük arasındaki en büyük fark taşınabilirk. Tooway'ın kocaman çanak anteni taşınmaz. Fakat bununki geniş cepli pantalonlara sığar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Evet tooway ile en büyük arasındaki en büyük fark taşınabilirk. Tooway'ın kocaman çanak anteni taşınmaz. Fakat bununki geniş cepli pantalonlara sığar.

pantalon cebine bunu koyunca kısır kalmayalım?

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

pantalon cebine bunu koyunca kısır kalmayalım?

Prize bağlayıp koyarsan çarpılırsın bile hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam sorması ayıptır Başaran firması yeni mi aldı distribütörlüğü. Sitesinde bayi araştırınca çıkmıyorda

http://www.inmarsat.com/partners/search-for-partner/

Titanyumun gücü adına!!!