folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder (Düzenleme - Klavye Mouse Kulaklık Tavsiye ) Dizüstü Tavsiye (Oyun) (3-4K)

(Düzenleme - Klavye Mouse Kulaklık Tavsiye ) Dizüstü Tavsiye (Oyun) (3-4K)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

oyun bilgisayarı ve csgoda iyi bi rank yapayım diyorsan 3 4 k bütçe ile bunu yapman çok zor. bir kere ssd kesin olacak. 1060 gtx ekran kartın olacak. bu da en az 6000 6500 tl demek

Hocam bildigin saçmalamissin  

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

oyun bilgisayarı ve csgoda iyi bi rank yapayım diyorsan 3 4 k bütçe ile bunu yapman çok zor. bir kere ssd kesin olacak. 1060 gtx ekran kartın olacak. bu da en az 6000 6500 tl demek

hangi kafayla bunu yazdın bilmiyorumda ögrenci dönemlerimde oda arkadaşım 6 senelik boktan bir laptopla lem suprem arası gidip geliyordu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Tüm cevaplar için teşekkürler :)

Monster Abra A5 v13.4 aldık bakalım. Bütçeyi biraz zorladık. Freedos geldi, windows kuruyorum şuan. Biraz zaman geçsin yorumları eklerik.

İlk defa bir bilgisayarın kutusundan DVD yerine USB çıktığını gördüm ( driver vs dosyaları ) hoşuma gitti :)

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı olsun monster Türk malına destek

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Monster Abra A5 v13.4 aldık bakalım. Bütçeyi biraz zorladık. Freedos geldi, windows kuruyorum şuan. Biraz zaman geçsin yorumları eklerik.

İlk defa bir bilgisayarın kutusundan DVD yerine USB çıktığını gördüm ( driver vs dosyaları ) hoşuma gitti :)

Dogru karar  monsterin muşteri hizmetleri cok efendi.ve yardimci oluyorlar hocam.  Crack yapma windowsa n11 den 30 35 tl format cd key al  benim aldigim yer burasi   mail atarsan n11 sitesindn linkini atarlar

denizeticaret@gmail.com

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

windows lisansını n11 de satanlar kendilerini firma sizi de çalışan gibi gösterip ürün anahtarı veriyor. oem lisans ile farklarını tam bilmiyorum. Forumda biri almayın aldırmayın yazıyordu bulamadım konuyu.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Dogru karar  monsterin muşteri hizmetleri cok efendi.ve yardimci oluyorlar hocam.  Crack yapma windowsa n11 den 30 35 tl format cd key al  benim aldigim yer burasi   mail atarsan n11 sitesindn linkini atarlar

denizeticaret@gmail.com

Cd key nasıl oluyor hocam. Windows 10 u legal bir şekildemi kullanıyoruz böylece? Çok ucuz değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum. Biraz bilgi verebilirmisiniz zahmet olmazsa :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

win key önerileri için tşkler. 30-35 liraya bulunabildiğini bilmiyordum :D bi arkadaştan rica ettim üniversite şeysi üzerinden aldım kurduk bakalım. 200 fps alıyor csgo yüksek ayarlarda. ısınma falan da yok. memnunuz şimdilik. update, office, antiviürs vs kurulumları yapıyorum yavaştan :) güzel makine ya tavsiye edilir gibi.

benim de aklımı çeldi emektar elmayı satıp manstıra mı geçsem diyorum :D

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı
    Diathorus bunu yazdı

Hacılar bende aşağıdaki laptop u düşünüyorum ne dersiniz?

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V9-2-2.html

güzel ama üzerinde sadece 250 lik ssd var. yetecek mi sana bu. biraz daha üstüne koyup hdd taktırmanı öneririm

Aynısı bende var hocam 5-6 aydır. Gayet memnunum fiyatları değişmiş biraz yükselmiş ben ssd yi upgradeleyip okuma hızı yüksek ve 1 tb hdd ile birlikte 4900 e aldım. Pişman olmayacaksın :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı
    noname bunu yazdı

denizeticaret@gmail.com

Cd key nasıl oluyor hocam. Windows 10 u legal bir şekildemi kullanıyoruz böylece? Çok ucuz değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum. Biraz bilgi verebilirmisiniz zahmet olmazsa :) 

OEM key onlar çaktığınız makine ait oluyorlar, başka makineye taşıyamıyorsun. Bilgisayarda hazır gelenler de aynı şekilde oem key.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 4041 Toplam Mesaj: 23
notebook laptop dizüstü oyuncu mouse klavye notebook