folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder E-Seçmen Kontrol Sistemi

E-Seçmen Kontrol Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aptal heifler ya adamlara sitenize doğrulama ekleyin dedim ekledikleri doğrulamaya bak ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

şimdi bu sitede yayındamı sen mi deneyip buldun girdik ama sonra bizi bulmasınlar cep numaralarıda var çünkü

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Zaten bunlar muhtarliklarda yer alan listeler degil mi. Gizli sakli bir sey yok. Birinin adini soyadini bulmak cok mu zor.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Zaten bunlar muhtarliklarda yer alan listeler degil mi. Gizli sakli bir sey yok. Birinin adini soyadini bulmak cok mu zor.

1 kişinin degilde 1 milyon kişininkini bulmak sıkıntı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

aradım bekleyin baba adı doğrulaması da geliyor

bence babaadı doğrulamasından çok captcha kullansalar daha iyi olur bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Her muhtarligin caminda vardi bunlar teorik olarak gizli sayilmaz. Neyse karakule android uygulamasinda bir sorgulama yok. edit// veriyi siteden cektigi icin baba adi hatasi veriyor uygulama zeybekustasi tarafından 22/Tem/13 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şimdi çıkacak biri yazacak bi uygulama toplu olarak çektirecek yazacak random numaraları sonra kayıt edecek excelle yada metin belgesine olmazki böle resim koruması şart baba adı filanda daha saglam olmalı saçmalık bu . yasal degil ve başa bela.

zaten çeken çekmiştir bu saatten sonra bi işe yaramaz..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Her muhtarligin caminda vardi bunlar teorik olarak gizli sayilmaz. Neyse karakule android uygulamasinda bir sorgulama yok. edit// veriyi siteden cektigi icin baba adi hatasi veriyor uygulama

la nasıl yok herkesin telefon numarası yazıyor gizli olması gereken bilgi değil mi o ?

Ayrıca o senin dediğin muhtarlıktaki bilgilere sadece o bölgedekiler ulaşabilir uzaktan millet mal mı gelip alsın o bilgileri ve bu aptal siteyi kullanarak vertabanları çekilebilir hacım tehlikeli olan bu işte ben bimer ve btkya şikayetlerimi ettim hacılar gerekirse kapatsınlar siteyi amk hiç mi beyin yok bunlarda

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

hocalar konu dışı ama yeni konu açmayim dedim

şimdi ben ilk defa oy kullanacam otomatik olarak kullanabilcekmiyim yoksa biryerlere gitmem gerekiyormu

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

GUS bunu yazdı

zeybekustasi bunu yazdı

Her muhtarligin caminda vardi bunlar teorik olarak gizli sayilmaz. Neyse karakule android uygulamasinda bir sorgulama yok. edit// veriyi siteden cektigi icin baba adi hatasi veriyor uygulama

la nasıl yok herkesin telefon numarası yazıyor gizli olması gereken bilgi değil mi o ?

Ayrıca o senin dediğin muhtarlıktaki bilgilere sadece o bölgedekiler ulaşabilir uzaktan millet mal mı gelip alsın o bilgileri ve bu aptal siteyi kullanarak vertabanları çekilebilir hacım tehlikeli olan bu işte ben bimer ve btkya şikayetlerimi ettim hacılar gerekirse kapatsınlar siteyi amk hiç mi beyin yok bunlarda

Ben telefondan baktim telefon numarasi yazmiyordu. Hocam teorik olarak dedim. Eger istersen tum listeyi muhtarliktan bulabilirdin bu gizli sayilmaz. Numara isi olmamis. Ki bunu yapan adamin bu sorgulamayi yapmamasi tahrik icin olabilir bunun icin o kedar ugrasan adam bunu neden yapmasin.

Toplam Hit: 7329 Toplam Mesaj: 60