folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

http://www.esigara.us/

Burda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Doğru. Türkiye'nin ilk elektronik sigara forumu burası.

5500 üyesi var. 

Günde 400-500'ü aktif.

Ve sadece e-sigara'dan konuşuyorlar.

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

elimde sıfır şöyle bir set var,

iStick 30w Melo Kit:
    1pc  iStick 30w (silver colour)
    1pc melo atomizer (silver colour)
    1pc  USB Cable
    1pc  melo coil
    1pc  Manual
    1pc  eGo Thread Connector
    1pc  Wall Adaptor(1A)
    1pc  gift box

yurtdışında en ucuz 52,15$'a bulabilirsiniz bu seti. türkiye'de 80$'dan başlayarak doğaçlama fiyat çekerler. esigara.us'deki satıcılardan görebilirsiniz fiyatları..

ben birine numune olarak getirmiştim, gerek kalmadı.

55$'dan isteyene veririm.. bana nakte dönsün, ilgilenenin işini görsün.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    SweetyVolty bunu yazdı

Acaba daha önceden almış olup da kullanamamış ve bir kenara atmış olan varsa gariban bir öğrenciye bağışlamayı düşünür mü? ^^

afghshmgfad up halen gariban ve öğrenciyim :D

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sendekinin aynisi sanirim biraz buyugu bendeki 
    Ego One Mega bendeki..

oldukca güzel kullanisini cok severek aldim.. ayriyeten kafalik aldim kucuk biraz buyuk biraz daha buyuk numarali kafaliklar, dumanin daha fazla cikmasi sözkonusu, tabi nikotinli iciliyorsa bogazi ciddi derecede yakabilir.. buyuk kafalik da nikotinsiz icmek daha iyi olur.. oldukca güzel makine :) görüntüsü hos oldugu icin bunu aldim fakat tip olarak güzel olmayip daha kalitelileri de var, onlarida tasimasi dert.. 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    HaLFDeviL bunu yazdı

almayı düşünenler için internetten sipariş verebileceğimiz site bilen var mı ?

+1

Hani şunu şunu alın seklinde önerirseniz guzel olacak. Aparati filan biraz teferruatli gibi geldi.

Bu arada günde 2 paket fix olmaya basladi son 1 senedir, saglik bakanliginin şu sigara birakma hattindan yararlanmak var aklimda ne derece etkili ? Bunu mu yoksa bu e-sigarayi mi onerirsiniz ?

e-sigarayı bilmiyorum ama sigara bırakma hattı ile yola koyularak sigarayı bırakma noktasına gelip bırakmayanı gördüm
    aynen şöyle olmuş: arkadaş sigara bırakma hattını arıyor, hastahaneye yönlendiriliyor
    doktor belirli testlerden sonra ilac tedavisi başlatıyor
    verilen bu ilaçları sigorta karşılıyor ama bu belirli vatandaş sayısı ile sınırlı, istersen kendinde satın alabilirsin ama çok pahalı (bildiğim kadarı ile 300 - 500 tl arasında bir rakam)
    neyse
    arkadaş ilaçları alıyor ve kulanmaya başlıyor
    bir kaç gün içerisinde ilaçlar etkisini gösteriyor, arkadaş sigaradan soğuyor içmek istemiyor nefret ediyor + baş ağırısı stres v.s gibi şeylerde yok
    yani herşey yolunda ilaçlar %100 işe yarıyor

ama bu durum arkadaşın pek hoşuna gitmiyor, kendimi yalnız hissettim canım sıkılıyor v.s bahaneleri ile ilaçları bırakıp tekrar sigaraya başlıyor
    ve bu sadece bahsettiğim kişiye özgü birşey değil, bu hizmetten yararlanan çok kişi böyle yapmış durumda + tedavi ile sigarayı bırakanda çok
    yani ilaçlar gerçekten bırakmak isteyenlere sigarayı bıraktırıyor
    ama sigarayı keyif gören ama bir yandanda içmesem iyi olurdu v.s diyenlerin işine yaramaz

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=xpb4cKQnwvI

Oo6VZVz.jpg (853×476)

kaJmgCV.jpg (856×483)

d2za5bk.jpg (864×485)

yLoiLrg.jpg (860×483)

Gxwa6Tc.jpg (858×483)

PanxeR tarafından 05/Eki/15 05:18 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Ne anlatiyor hocam bu adam alet iyi duman cikariyor bu arada

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

arkadaşlar esigara siparişi verdim, başlangıç olarak hangi likiti önerirsiniz ve türkiyede hangi sitelerden alabilirim ya da yurt dışından sorunsuz alabileceğim site var mıdır?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Şunu düşünüyorum acaba alsam mı? Arada bir tüttürecek şey arıyorum 3 senedir sigara içmiyorum yeniden başlamayalım en azından.

http://www.banggood.com/Kanger-SUBOX-Mini-Electronic-Cigarette-Kit-2-Colors-p-980097.html

http://www.banggood.com/LG18650HE2-2500mAh-3_7v-30A-Rechargeable-Li-on-Battery-1PCS-p-942229.html

DrKill tarafından 02/Ara/15 04:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

elimde sıfır şöyle bir set var,

iStick 30w Melo Kit:
    1pc  iStick 30w (silver colour)
    1pc melo atomizer (silver colour)
    1pc  USB Cable
    1pc  melo coil
    1pc  Manual
    1pc  eGo Thread Connector
    1pc  Wall Adaptor(1A)
    1pc  gift box

yurtdışında en ucuz 52,15$'a bulabilirsiniz bu seti. türkiye'de 80$'dan başlayarak doğaçlama fiyat çekerler. esigara.us'deki satıcılardan görebilirsiniz fiyatları..

ben birine numune olarak getirmiştim, gerek kalmadı.

55$'dan isteyene veririm.. bana nakte dönsün, ilgilenenin işini görsün.

Pahalıya almışsın hacı: http://www.banggood.com/Genuine-Eleaf-Istick-30W-2200mah-VM-VV-Box-Mod-Kit-p-980341.html 38$

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 12161 Toplam Mesaj: 107