E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Merhabalar firma olarak 

eticaret danışmanlığı , süreç yönetimi yapiyoruz.

Biz olaya bütünüyle yaklaşarak

rakip analizleri , reklam yönetimi hedef kitle analizi ,

stok müşteri iletişimi , satış öncesi iletişim,  kargo gönderimi ve takibi 

olarak yaklaşıyoruz. 

Siz yalnızca oturup mal tedarik / üretim süreci ile ilgileniyorsunuz.

Şu anda yalnızca ege bölgesi / akdeniz    izmir başta olmak üzere çalışmaktayız.

size özel temsilciler ile farklı anlaşma opsiyonları ile 

%100 satış garantili çalışmaktayız. Yaptığımız hizmetlerin açıklaması bile cok uzun sürdüğü için toplantı esasıyla çalışmaktayız.

başlangıctan itibaren yüzlerce binlira para harcayıp 0 satış yapmış firmalara

2. hafta satış garantili satış onaylı hizmet vermekteyiz.

örnek olarak  en son çalışmaya başladığımız firma da3. hafta günde 5 ortalama 5 kargo çıkmasını sağladık.

detaylar için site içi ve site dışı 

eposta@gkreatif.com adresine mail atabilirsiniz.

teşekkürler 

hipokondriyak tarafından 03/Kas/18 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki o zaman sana bir oru sorayım.

E ticarette Reklam ne kadar önemlidir ?

Reklamı basıp googllde sürekli çıkmak mı ?

Yoksa reklam parasını seoya yatırmak mı ?

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Lich bunu yazdı

Peki o zaman sana bir oru sorayım.

E ticarette Reklam ne kadar önemlidir ?

Reklamı basıp googllde sürekli çıkmak mı ?

Yoksa reklam parasını seoya yatırmak mı ?

hocam reklam hersey ama herseyden onemlı olan bırsey cok ıyı analız yapılması ürüne göre 

bılıyorsunuz onceden tek reklam google reklamları ıdı smdı ınstagram facebook olmasına ragmen instagram ıcerısınde bıle bır cok reklam turu var facebook uzerınden verılen 

seo nun onemı de cok buyuk 

sektör analizine ürüne göre bunların yüzdelikleri değiştirlebilir fakat göz ardı edilemez 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Senle izmir çukurunda bi işler yapıcaz ama ilerleyen zamanlarda inş

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Çalıştığım işyeri plastik tekne imalatı ve satışı yapıyor. Mesela ben bu adamla anlaşıp ucuza tekne alıp satış yapmak istesem ve bir websitesi yapsam. Siz müşteri bulup satma kısmını halleşiyorsunuz ve ben sadece malı kargoluyorum ? 

Doğru mu anladım yoksa hepten yanlış mı ?

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

Senle izmir çukurunda bi işler yapıcaz ama ilerleyen zamanlarda inş

Goruselim senden fiyat almam gerekiyor zaten bi gorusemedik

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Çalıştığım işyeri plastik tekne imalatı ve satışı yapıyor. Mesela ben bu adamla anlaşıp ucuza tekne alıp satış yapmak istesem ve bir websitesi yapsam. Siz müşteri bulup satma kısmını halleşiyorsunuz ve ben sadece malı kargoluyorum ? 

Doğru mu anladım yoksa hepten yanlış mı ?

Dogru anlamissiniz .

Biz web sitesini de yapiyoruz isterseniz .hedeflerinizi soyluyorsunuz ona gore realize ediyoruz hedef kitle analizleri potansiyel musteriler ,potansiyeli aktife donusturme yontemleri vs .digital marketing sureclerini yonetiyoruz .

Fakat her sektor ayni olmuyor .tekne gercek sektor se eticarete pek uygun olmuyor  acikcasi.kimse netten tekne almiyor :) farkli sekilde ilerleme yapilabilir 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hocam danışmanlık sürecinden temel maliyetlerden vb konulardan da bahseder misin. Muhakkak danışmanlık detayına göre şekillenecektir ama temel de olsa akışı bilelim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darcconner
    darcconner's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

hocam danışmanlık sürecinden temel maliyetlerden vb konulardan da bahseder misin. Muhakkak danışmanlık detayına göre şekillenecektir ama temel de olsa akışı bilelim

evet hocam bende bu soruyu soracaktım benim bir e-ticaret proje düşüncem var. Temel olarak maliyetlerden vs. bahsedebilir misiniz. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

smdı hocam danısmanlık dememe ragmen konu baglıgından bız tamamen süreç yönetimi ağırlıklı olarak çalışıyoruz.

karşılıklı olarak firmanın ihtiyaçlarını belirliyoruz bugun kimyasal temizlik ürünleri üreten bir firmanın hedef kitlesi ile ayakkabı üretimi yapıp satan bir firmanın ıhtıyacları hedef kitlesi  , satış stratejileri çok farklı oluyor. 

önce sizinle karşılıklı olarak ortalama 1.5 saat ile 3 saate kadar varan detaylı bir görüşme sonrasında ihtiyaçlarınızı , size neler yapabileceğimizi derinlemesine varan şekilde karşılıklı konuşuyoruz.

İşte ki büyüme potansiyeli kısa orta ve uzun vadeli hedefleleriniz varsa alıyoruz yoksa biz çıkartıyoruz .  (bunu kendi tarafımızda ayrıca yapıyoruz size söylemeden).

bu hedeflerde başlangıçta reklam maaliyetleri çok önemli ilk etaptaki reklam maaliyetlerini min düzeyde tutarak örnegın aylık 500 1000 tl olarak tutarak sürece başlıyoruz.

Süreç yönetimi sırasında alacağınız size sunacağımız hizmetlere bağlı olarak 

Bu hizmetlerin bazıları  ;

müşteri whatsapp , canlı destek ,  müşteri telefonla iletişim , sipariş süreci (sepete ekle kargoya ver olarak tam olarak gerçekleşmiyor , ) ,iade ve değişim süreçleri.pazaryerleri satış yönetimi

sosyal medya yönetimi , reklam yönetimleri , mankenli / mankensiz fotoğraf çekimi.. vs  cok daha fazla size angarya gelebilecek tüm süreçi üstlenebiliyoruz .

siz yalnızca urettıgınız malı bıze teslım ederek hıc bırseye karısmayacak ödemelerinizi alıyorsunuz . ödemeleriniz direkt olarka sizin sanal posunuz / kargo firmanızdan size geliyor.

biz firmada ön gördüğümüz satış hedeflerimize bağlı olarak  haftalık / ciro /ciro+ödeme bazlı  şekilde çalışıyoruz

500 tlden başlayan fiyatlarla haftalık olarak çalışıyoruz.bunlarda da hedeflemeler yapıyoruz cıro kabul etmeyebılıyor bazı fırmalar 0 satıs yapmalarına ragmen para harcayıp. herkes kendine göre haklı.bizde aşamalı sistem kullanıyoruz. Aylık 10.000 tl ciro ile 100.000 tl ciro yaptırdığımız firmadaki  harcadğımız emek , çalışan sayısı ve iş yükü arttığı için ücretlendirmede de artış oluyor.

ciro bazlıda sabit olmak üzere yüzde 10 'dan başlayan oranlarda çalışıyoruz.Ciro bazlı durumlarda bızım kendı öngörülerimize göre ilerliyoruz .reklam butcesı altyapı ıcın ayarlarladıgımız oranlar soz konusu oluyor ya da bu maalıyetlerı harıc tutarak hesaplıyoruz. Fırmadan firmaya çok değişebiliyor bu oranlar. O yüzden ihtiyaçlar ve ölçeklemeye girmeden net bir oran söylemek pek mümkün olmuyor.

Bu iş daha çok standart bir firma yerine kurumsallaşmaya çalışan eticaret firmaları , parası olup sisteme girmeye calısanlar ıcın , para harcayıp satış yapamayanlar , fiziki mağazası olup internet üzerinden satış yapmaya çalışanlar için cok daha uygun. 

xml ile ürün alayım satış yapmayı planlıyorsanız güzel bir reklam bütçesi ayırmanız gerekiyor dipnot olarka belirtmek istedim.

umarım kısaca yardımcı olmuşturum