folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Easx'ın Fışkiyesini Kim Kırdı ?

Easx'ın Fışkiyesini Kim Kırdı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=W1-Wz6asZ3U 

KasiRGamsi tarafından 21/Nis/20 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Otomatik ban sistemi yazıyor holy. Adminlerin yükü azalsın, kendilerine daha fazla vakit ayırabilsinler diye. 

silivriye gider gibi banlar yakındır :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Eyvallah :)

@underzero  Abi 100. banlanmamın şerefine bence bir nick üstü hediye edersiniz bana 

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Ara ara öyle birşey olabiliyorsa baştan belirteyim :) kefili olduğum Palaxdine nickli üye öz kardeşim :), mirai_pinhan da iş yerinden arkadaşım, kardeşim başka bir şehirde görev yapıyor şuan, ama olur ya tatilde falan gelirse aynı ipden banlanmamak için not falan alınan bir yer varsa oraya bir not alınmasını rica edeceğim :) 

Edit: geçmiş olsun Easx hocam

twilight_flame tarafından 21/Nis/20 23:17 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

Ara ara öyle birşey olabiliyorsa baştan belirteyim :) kefili olduğum Palaxdine nickli üye öz kardeşim :), mirai_pinhan da iş yerinden arkadaşım, kardeşim başka bir şehirde görev yapıyor şuan, ama olur ya tatilde falan gelirse aynı ipden banlanmamak için not falan alınan bir yer varsa oraya bir not alınmasını rica edeceğim :) 

Yönetim bizi korkuyla yönetiyor, aha kanıtı

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Bi yanlışlık olmuş garip bi şekilde. 2005 yılında üye birisi 2011 üyesi benim multi  gibi yansımış. Kimene kimse onunda banı açılsın bari adam araya gitti. 

Bu banlama işini neye göre yapıyorsunuz,Yıllardır forumdayım ilk defa geldi başıma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bende diyorum ulan ben hariç herkesin multisi varmış diye.

meğer multisizlerde multi diye patlıyormuş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

şu tbt de hiç multim olmadı , nası alınıyor bilen varmı ? hangi atmine dememiz lazım :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

şu tbt de hiç multim olmadı , nası alınıyor bilen varmı ? hangi atmine dememiz lazım :D 

Tbt platinium üyelikte 1 tane ekstra multi hakkın oluyor. Senin elizabeth vardı üyelik bitince birleştirdiler ya ;)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    kimene bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

Bi yanlışlık olmuş garip bi şekilde. 2005 yılında üye birisi 2011 üyesi benim multi  gibi yansımış. Kimene kimse onunda banı açılsın bari adam araya gitti. 

Bu banlama işini neye göre yapıyorsunuz,Yıllardır forumdayım ilk defa geldi başıma

normal banlama işleri küfür hakaret gibi diğer kuralların ihlalinde modlar adminler banlıyor. ama bu çoklu hesap olayında sanırım bi bot gibi birşey yazıldı onunda kafası karıştı  yanlış bildirim gönderdi.

ilginç olan diğer arkadaşların aynı evi paylaşıyor olmasından bi tık mantıklı ama benim senle ne alakam var onu çözemedim. adanadan mısın acaba?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 5632 Toplam Mesaj: 51
admin