folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Easx'ın Fışkiyesini Kim Kırdı ?

Easx'ın Fışkiyesini Kim Kırdı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Böyle konuları neden başlık olarak açıyorsunuz abi. Gidin yönetime mail atın. Haklı olduğunuzda ekşideki gibi rezale notu falan mı verilsin, destek mi çıkılsın istiyorsunuz hayırdır?

8/10 verdim :) 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    kimene bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

Bi yanlışlık olmuş garip bi şekilde. 2005 yılında üye birisi 2011 üyesi benim multi  gibi yansımış. Kimene kimse onunda banı açılsın bari adam araya gitti. 

Bu banlama işini neye göre yapıyorsunuz,Yıllardır forumdayım ilk defa geldi başıma

normal banlama işleri küfür hakaret gibi diğer kuralların ihlalinde modlar adminler banlıyor. ama bu çoklu hesap olayında sanırım bi bot gibi birşey yazıldı onunda kafası karıştı  yanlış bildirim gönderdi.

ilginç olan diğer arkadaşların aynı evi paylaşıyor olmasından bi tık mantıklı ama benim senle ne alakam var onu çözemedim. adanadan mısın acaba?

Osmaniyedeyim ben

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Böyle konuları neden başlık olarak açıyorsunuz abi. Gidin yönetime mail atın. Haklı olduğunuzda ekşideki gibi rezale notu falan mı verilsin, destek mi çıkılsın istiyorsunuz hayırdır?

Bu konu üzerinden ayaklanma çıkartmaya çalışıyorum.

Maillere geç dönüş yapılıyor ve olayda bir gariplik olduğu için rica ettim Eric'ten. OKB var bende, her 15 dakikada bir Tahribat'a girmezsem olmuyor. Konuda yönetime söven mi oldu? Birden fazla kişinin durumdan müzdarip olduğu ortaya çıktı ve belkide olayın geneli bu sayede çözüldü. Ne sanal alemde ne başka bir alemde kimsenin desteğine ihtiyacım yok, biri bana destek çıktığında +rep kazanmayacağım gibi, köstek çıktığında da o dediğin rezalet notu zımbırtısından almıyorum. Böyle bir konu açılmasının yasak olduğunuda sanmıyorum. Sen neden bu kadar gerildin hayırdır? 

(admin geldi sanırım beyler)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bi' kere de ben öyle banlnmıştım.. Ama seneler önce..

İnternet kafeden giriyordum..  Hop banlısınız ..  desteğe mail attım

Tesadüf bu ya banlanmış bir arkadaşın IP sini almış internet kafe..

Tabi o zmanlar gold platin üyelik de yoktu derin üyelik de multi hakkımız da .. Tabi sorsalar ne kabul eder ne de yalanlarım

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Tabi o zmanlar gold platin üyelik de yoktu derin üyelik de multi hakkımız da .. Tabi sorsalar ne kabul eder ne de yalanlarım

şu gold plat. işi benide çok rahatlattı. aynı ip'den zaman zaman 4-5 arkadaş girdiğimiz oldu. ticket açıyorum sistemden hemen ilgileniyor adminler henüz ban yiyen olmadı

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Maillere geç dönüş yapılıyor ve olayda bir gariplik olduğu için rica ettim Eric'ten. OKB var bende, her 15 dakikada bir Tahribat'a girmezsem olmuyor. Konuda yönetime söven mi oldu? Birden fazla kişinin durumdan müzdarip olduğu ortaya çıktı ve belki de olayın geneli bu sayede çözüldü. Ne sanal alemde ne başka bir alemde kimsenin desteğine ihtiyacım yok, biri bana destek çıktığında +rep kazanmayacağım gibi, köstek çıktığında da o dediğin rezalet notu zımbırtısından almıyorum. Böyle bir konu açılmasının yasak olduğunu da sanmıyorum. Sen neden bu kadar gerildin hayırdır? 

^^D` . admin değil, atmin. (bre KaptaN ^^D`)

~@~

bence de forum'a yazılsın. niye yazılmasın ki forum'a?

RitmFarbRacourci tarafından 22/Nis/20 12:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

şu gold plat. işi benide çok rahatlattı. aynı ip'den zaman zaman 4-5 arkadaş girdiğimiz oldu. ticket açıyorum sistemden hemen ilgileniyor adminler henüz ban yiyen olmadı

4 ayrı evde 4 ayrı ağdan 4 ayro cihazdan girince bi şey olmuyo diyolar?

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

multi üyelik orucu bozar mı acaba :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

hoşgeldin easx ben iyi çocuktur deyince açtılar bence. Tesadüf değil :))

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Maillere geç dönüş yapılıyor ve olayda bir gariplik olduğu için rica ettim Eric'ten. OKB var bende, her 15 dakikada bir Tahribat'a girmezsem olmuyor. Konuda yönetime söven mi oldu? Birden fazla kişinin durumdan müzdarip olduğu ortaya çıktı ve belkide olayın geneli bu sayede çözüldü. Ne sanal alemde ne başka bir alemde kimsenin desteğine ihtiyacım yok, biri bana destek çıktığında +rep kazanmayacağım gibi, köstek çıktığında da o dediğin rezalet notu zımbırtısından almıyorum. Böyle bir konu açılmasının yasak olduğunuda sanmıyorum. Sen neden bu kadar gerildin hayırdır? 

Başlık açabilecek, sonra da samimi şekilde konu da makaramızı yapacak kadar da bir birimizi tanıyoruz. Görüş aykırılığı yaratmış ve tek kalmış muridler de senin gibi aradan sivrilip saçma sapan konuşuyor işte. Parmağı olan aklı olmayan klavyeye hükmediyor işte sana dur diyemedim sory.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 5634 Toplam Mesaj: 51
admin