Ece'ye Umut Ol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Merhabalar,

r10.net'te dolanırken gördüm. Direkt paylaşımı atıyorum buraya...

--------

SMA Hastalığı diye bir gerçek var. Ufak bir kız kardeşimiz ECE Bu hastalığın pençesinde. 4 Kutu ilaç alınması gerekiyor. İlaç kutusu 140 bin dolar gibi bir rakam. 4 Kutu ilaç alınırsa yürüyebilecek. 

Elinden geldikçe rakamın bir önemi yok ne atarsanız atın katkınız olsun. 

Linkten inceleyebilirsiinz. 

5,10,50,100,200 Hiç fark etmez gönlünüzden ne geçerse atın lütfen. 

Ece Hakkında ? Ece?ye UMUT OL

Bağış Hesabımız ? Ece?ye UMUT OL

https://www.facebook.com/eceyeumutol/?fref=nf

Valilik Onayı

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Twitterda #eceyeumutol etiketi ile paylaştım şimdi. Bi' miktar da gönderim yaptım. İnşallah sağlığına kavuşur ponçik şey. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Böyle bir konu için teşekkürler hocam. Miniğe üzüldüm, inşallah para hemen toplanır da iyileşmesi sağlanır. Okuduğum kadarıyla çok geç kalınırsa hapında bir faydası olmuyormuş. Gönül isterdi ki kodaman para babaları miniğe el atsın ama durum böyle. Bilemiyorum, belki de iletişime geçmemişlerdir. Üç, beş demeden yardım etmek hepimizin görevi.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler arkadaşlar. Gerçekten çok sevimli yavrucak. İnşAllah çok kısa zamanda sağlığına kavuşur.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Allahim sifasini verir insAllah...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

"İlaç kutusu 140 bin dolar" ya arkadaş ben anlamıyorum gerçekten bazı ilaçlar neden bu kadar pahalı oluyor? kutusu 140K ney la uranyumdan mı yapıolar ilacı :S

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

"İlaç kutusu 140 bin dolar" ya arkadaş ben anlamıyorum gerçekten bazı ilaçlar neden bu kadar pahalı oluyor? kutusu 140K ney la uranyumdan mı yapıolar ilacı :S

Fakir insanları dünyadan kaldırıp yok etmek içindir hocam....

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Rabbim yardımcısı olsun acil şifalar versin o minik yavruya ufak bir yardımda bizden olsun inşallah kısa zamanda toplanır.

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Kanser hastalarına ve çocuklara ilaçlar ücretsiz olsun amk dünyasında.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Twitterdan bizim baskan Dr. Muharrem Usta'ya yazabilirsiniz. Boşbeleş oyunculara milyon eurolar yatiracagina bu kardesimize yardimci olsun.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

Amk hadi inlar pahaliya satiyor. Peki devlet bunun neresinde? Amk hazine garantisini boktan kopru, tunele verecegine boyle hasta insanlarimiza garantiyi vermeli. En azindan yuzde 70-80 karsilayabilmeli. Ama yapmaz neden para aklayamaz burdan.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 3307 Toplam Mesaj: 22
sosyal sorumluluk ece