folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Eclipse Android Uygulama

Eclipse Android Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    müritler bu programla android e program yaapayım dedim sadece TextView lı olan kodu yazdım sonra ctrl+shift+o" yaptım yaptıklaarm tv den 1 import daha cıktı şimdi "ctrl+11" yapıp sanal da denemek istiyorum ancak su hatalar cıkıyor "[2011-07-14 16:34:32 - Emulator] invalid command-line parameter: Files\Android\android-sdk\tools/emulator-arm.exe. [2011-07-14 16:34:32 - Emulator] Hint: use '@foo' to launch a virtual device named 'foo'. [2011-07-14 16:34:32 - Emulator] please use -help for more information"

Bauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    up

Bauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    yokmu bilen ?

Bauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    edit:

Bauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

belki ilerde cvplayan olur kalsın konu.Android için uygulama benimde dikkatimi çekti son dönemlerde bi girişesim var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam, eclipse'de window / prefs / android / launch'a bi gelsene. oradaki ayarlar ne durumda ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

hocam türkiyede android yazılımcısı malesef yok gibi. bu konuda çok geri kaldık...

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam, eclipse'de window / prefs / android / launch'a bi gelsene. oradaki ayarlar ne durumda ?
    hocam "default emulator options boş default home package:android.process.acore" bu halde

Bauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

hocam türkiyede android yazılımcısı malesef yok gibi. bu konuda çok geri kaldık...

flashtan her türlü dokundurmalı deydirmeli uygulama yazarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
     35waffen35 bunu yazdı:
    Andrei bunu yazdı:
    hocam "default emulator options boş default home package:android.process.acore" bu halde

default emulator options'a tik atıp dener misin ? digerini kaldırmadan dene, olmazsa onu kaldır sadece default secili kalsın. tekrar derle bakalım, sonucunu yazarsın buraya.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:
     35waffen35 bunu yazdı:
    Andrei bunu yazdı:

default emulator options'a tik atıp dener misin ? digerini kaldırmadan dene, olmazsa onu kaldır sadece default secili kalsın. tekrar derle bakalım, sonucunu yazarsın buraya.

hocam tılayınca normal yazı yazıcak gibi imleç geliyor + diğerleri derken neler birde nasıl kaldıracağgım bilmiyorum :S

Bauer
Toplam Hit: 3649 Toplam Mesaj: 23