folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Edirne - Tekirdağ - Çanakkale - Hangisi?

Edirne - Tekirdağ - Çanakkale - Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Üniversitede Bilgisayar Mühendisliği bölümü için Edirne mi TekirdağÇanakkale mi? İstanbul'da yaşıyorum. Hangisini yazarsam yazayım ilk tercihe , gelme ihtimali çok yüksek. O yüzden dikkatli seçim yapmak istiyorum.

Avantaj-dezavantajlarıyla yazıp şöyle sıralarsanız cok sevinirim.

1-

2-

3-

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Tekirdagda oturuyorum.NKU o kadar da iyi bir universite degil.sehir de o kadar gelismis degil tdaga gelme bence.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tekirdagda oturuyorum.NKU o kadar da iyi bir universite degil.sehir de o kadar gelismis degil tdaga gelme bence.

Edirne ile ilgili bilgin var mı hocam bu arada? Çanakkale de olabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

edirne tekirdağ çanakkale 3 ünüde iyi bilriim çok gezdim en yaşanılabilecek yer çanakkale emin ol :) Dinle Abini yaz çanakkaleyi :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

edirne tekirdağ çanakkale 3 ünüde iyi bilriim çok gezdim en yaşanılabilecek yer çanakkale emin ol :) Dinle Abini yaz çanakkaleyi :)

Ama İstanbul'a en uzak olan şehir de o :)

Edirne ve Tekirdağ ile ilgili ne söylersin? İkisini kıyaslarsan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    X10n
    X10n's avatar
    Erkek

edit

Mesaj 26 Temmuz 2012 (Persembe) Saat: 09:11'da X10n tarafından düzenlendi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Edirnedeyim merak ettigin bise varsa pm at :| gorusum kesinlikle tekirdaga gitme edirne cok guzeldir kizlari guzel okul guzel icki iciyosan sarabi guzel ortami guzel canakkale hakkindada cok iyi seyler duydum ama edirne bence haftasonlari cikip istanbula geliyorum 2 saatlik yol tek kotu yani geceleri soguk kemiklerine isler o kadar

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

griffin bunu yazdı:
    Edirnedeyim merak ettigin bise varsa pm at :| gorusum kesinlikle tekirdaga gitme edirne cok guzeldir kizlari guzel okul guzel icki iciyosan sarabi guzel ortami guzel canakkale hakkindada cok iyi seyler duydum ama edirne bence haftasonlari cikip istanbula geliyorum 2 saatlik yol tek kotu yani geceleri soguk kemiklerine isler o kadar

evet kışın g.tüm buz kesiodu edirneyken:D Edirne güzel yerdir, şehir içinde ulaşım kolay. Ayşe kadın da bir ev bulursan her yere rahatlıkla gidersin. Kiralar ucuz. 

İnsanlar iyi sayılır, ırkçılık gibi olmasın kürt felan da yok. Bi şoparlar var onlardan da fazla zarar gelmez.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

ben Edirneli olarak yazıyım öncelikle Edirneye gelirsen yardımcı olurum Edirne  sessiz sakin bi yer kira kolayca bula bilirsin arkadaş ortamları sağlam Tekirdağ için Tekirdağ karışık bi memleket ben açıkcası pek sevmiyorum  Çanakkale ise pek bilmem ama Edirne için sunu diye bilirim ki Edirne gibisi yok benim için bende bilgisayar okudum 2 yıllık ama bitiremedim hocalar çok kıldı hala dağada var kıl hocalar duyduguma göre ama 4 yıllıklar pek sıkmıyolar duydugum bildiğim kadarıyla gelirsen mutlaka haberim olsun her konuda yardımcı olurum

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hoca edirnede okudum sahiden güzel şehir gece yaşantısı *ciğer tavuk döner .. .. çanakkale hakkındada güzel duyumlar aldım barlar sokağı flan ii diyolar yalnz dikkatli ol ilçelerini flan yaziyim deme edirne çanakkale arasında tercih senin

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Edirnedeki müritlere içim ısındı :)

Şuanda en tepeye Edirne'yi yazıcam gibi görünüyor.

Yalnız bi kac sorum var :

1- Tek kisilik özel yurtlar veya apartların fiyatları nasıldır?

2- Şehirdeki dinci kesim oranı nasıldır?

3- Dezavantajlı yönleri nelerdir?

4- İstanbul'da otururken Tekirdağ yerine Edirne'ye gelmeye değer mi?

Değer diyorsanız geleyim :)

Toplam Hit: 5597 Toplam Mesaj: 31