folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eğitim İçin Polonya‘Ya Gelmek İsteyenler, Yurtdışına Eğitim İçin Gelmeyi Düşünenler.

Eğitim İçin Polonya‘Ya Gelmek İsteyenler, Yurtdışına Eğitim İçin Gelmeyi Düşünenler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Pc müh.  Ne durumda ali elektirik elektronik felan bilgin varmı iyi bir eğitim alıp güzel şeyler yapabilirmiyiz

Politechnika Warsawska Üniversitesi bu bölümler için en iyi tercih diyebilirim. Eğitimi gerçekten iyi bir üniversite. Ve evet ilerde gayet donanımlı bir şekilde mezun olursun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Pc müh.  Ne durumda ali elektirik elektronik felan bilgin varmı iyi bir eğitim alıp güzel şeyler yapabilirmiyiz

Politechnika Warsawska Üniversitesi bu bölümler için en iyi tercih diyebilirim. Eğitimi gerçekten iyi bir üniversite. Ve evet ilerde gayet donanımlı bir şekilde mezun olursun.

Polonyanın öyle bir Anlattın uykum kaçtı 

Ukrayna ya militan yetiştiriyor diye haber çıkmıştı o konuda fikir ne şuan ekonomisi ne alemde Ukrayna ya komşu yanlış değilsem

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Reberals bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

Polonyanın öyle bir Anlattın uykum kaçtı 

Ukrayna ya militan yetiştiriyor diye haber çıkmıştı o konuda fikir ne şuan ekonomisi ne alemde Ukrayna ya komşu yanlış değilsem

Ukrayna'da ki durumun Polonya'ya herhangi bir etkisi olmadığını söyleyebilirim . Ancak Ukrayna'daki karışıklıklardan dolayı ülkeden kaçan insanlara Polonya kapıları kapatmadı ve onları bir nevi sahiplendi de diyebilirim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Teşekkürler bilgiler için. İştah kabarttın resmen ;-)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam polonyanın iyi bir ülke olduğunu az çok herkes bilir
    ama gelmek isteyen arkadaşları aydınlatmak bakımından
    şöyle baştan sona, okulla ilgili ülke ile ilgili v.s
    bugüne kadar olan deneyim ve bilgilerinizi paylaşırsanız hiç fena olmaz

edit: bir önceki sayfada güzel bilgiler vermişsiniz, yeni gördüm

LhaNeT tarafından 05/Oca/15 04:06 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

hocam polonyanın iyi bir ülke olduğunu az çok herkes bilir
    ama gelmek isteyen arkadaşları aydınlatmak bakımından
    şöyle baştan sona, okulla ilgili ülke ile ilgili v.s
    bugüne kadar olan deneyim ve bilgilerinizi paylaşırsanız hiç fena olmaz

edit: bir önceki sayfada güzel bilgiler vermişsiniz, yeni gördüm

Evet hocam aklima gelenleri yazdim ve aklima geldikcede paylasirim buradaki durumlari 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

polonya polonya hep gitmek istemişimdir. yaş kriteri vs hangi seviye diploma gerekiyorki

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Daha iyi fırsatlar değerlendirilip, daha iyi ülkelere gidilebilir. Fakat biraz daha fazla parayı gözden çıkarmak gerekiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

polonya polonya hep gitmek istemişimdir. yaş kriteri vs hangi seviye diploma gerekiyorki

hocam diploma olarak lise diploması yeterli :) Yaş kriterini öğrenip edit yapıp yazarım buraya

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı

Daha iyi fırsatlar değerlendirilip, daha iyi ülkelere gidilebilir. Fakat biraz daha fazla parayı gözden çıkarmak gerekiyor.

Tabi haklısın ancak maliyet bakımından en ideali Polonya

Toplam Hit: 3951 Toplam Mesaj: 42