folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ek Gelir İhtiyacı Olan Tüm TBT Üyelerine Ve Çevresine Ücretsiz Eğitim Ve Danışmanlık

Ek Gelir İhtiyacı Olan Tüm TBT Üyelerine Ve Çevresine Ücretsiz Eğitim Ve Danışmanlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Ben müridin siteye daha önce kayıt olup göz gezdirmiştim. Kazançlar çok düşüktü. Vermeden almak Allaha mahsus hocam. Sonunda bir yerde takılıyor insan. Eee sonuçta emek isteyen bir iş. İnsan verdiği emeğin karşılığını almak istiyor. 

Kesinlikle öyle.

Arkadaşlar, birileri size az paraya - az emeğe , çok para , çok kazanç vaad ediyorsa ya bir yerde o iş tökezler, ya da büyük vurgunla yüz üstü bırakır. Ülkede bunun örneği çok, malum.
    Herkes için şartlar gün güne zorlaşıyor. Özellikle internet üzerinden bütçesine biraz fayda sağlamak isteyenler, online işlere inanılmaz yöneldi. Bu konuyu açma amacım da bu zaten. Siz değilseniz de, çevrenizde vardır illaki ihtiyaç duyanlar. 
    Bu işi öğretmek bir yana, bir de ekibe dahil edip hem ekibimle beraber kazanmak , hem de o arkadaşa da kazandırmak benim amacım. Tekrar etmekte fayda var; harbiden bedava peynir sadece fare kapanında :d
    Emek çok değerli, o yüzden 2021'in başından beri platformda 100 kelime fiyatını yazarın kendinin belirlemesine izin verdik. Sonuçta herkesin yazdığı aynı kalitede değil ve herkes kendi emeğinin bedelini belirlesin.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

peki hocam genellikle daha çok satılan yazılar hangi kategorilere sahip oluyorlar? ayrıca site için r10'da falan konu açtın mı? genelde o tip forumlarda dönüğü için iş, daha fazla insan çekebileceğini düşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İtalyanca, İngilizce, Rusça, İbranice, almanca falan da eklersen kârın artar bence...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ses kayıtlarının metne dönüştürülmesi işine de girmeyi düşünüyor musun hocam?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

peki hocam genellikle daha çok satılan yazılar hangi kategorilere sahip oluyorlar? ayrıca site için r10'da falan konu açtın mı? genelde o tip forumlarda dönüğü için iş, daha fazla insan çekebileceğini düşünüyorum.

İstatistik sayfasında bu konuda fikir veren veriler var hocam. Son zamanlarda, teknoloji, kripto para ve sağlık içerikleri çok seri gidiyor mesela.
    r10 sitesinde üyeliğim vardı hocam, alanımla ilgili kategoride fazla barındırlmadım, kısaca böyle diyebilirim :d

Sosyal medyada, bloglarda, forumlarda bazısı ilk başlarda kendimin açtığı sonradan üyelerin açtığı birçok konu, içerik mevcut hocam. Şuan reklam anlamında çok bir ihtiyaç kalmadı, maksat daha çok ihtiyacı olan ve içerik üretebilecek kabiliyette / istekte olan arkadaşlara ulaşmak benim için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

İtalyanca, İngilizce, Rusça, İbranice, almanca falan da eklersen kârın artar bence...

Aslında 4 yabancı dilde kategori var hocam sitede evet. Ekip içerisinde, birde yabancı dil grubu var. Burada çoğunlukla İngilizce içerikler olduğunda ihtiyaca göre özel siparişle içerik üretimine giriyoruz. Hazır satışlarda, yabancı dilde içeriklerin satışı Türk kullanıcılar arasında pek yok gibi hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ses kayıtlarının metne dönüştürülmesi işine de girmeyi düşünüyor musun hocam?

Bazı sistemleri, benzer mantıkta projeleri inceledim hocam. Henüz bu konuda sadece araştırma aşamasındayım. 

Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 18
içerik yazarlığı eğitimi