folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elazığ Nasıl Bir Yer ?

Elazığ Nasıl Bir Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yakında Elazığ a gitmeyi düşünüyorum iş için. 6 yıl orada kalmam gerekebilir o yüzden nasıl bir yer neler vardır oralı olan varsa bilen giden gören yaşayan var mı aramızda?. Bir Lojistik firmansıın il müdürlüğü gibi bi şeyi olucam yani ne geldi ne gitti araç takibi felan filan günde 4 saat felan çalışıcam geri kalan saatlerim boş olucak bazen de tam gün çalışabilirim yoğunluğa göre. Bu yüzden giden göreb varsa 1. ağızdan öğrenmek istiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İzmirden gidiyorsan vay haline,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

dediğin işi yaparsan rahat olursun çünkü fazla büyük bir yer değil...benim gördüğüm kadarıyla küçük  bir  yerdi... giriğinde bir alış veriş merkezi vardı "miss" le başlayan bir ismi vardı alışveriş merkezinin  onun dışında  pek bir şey hatırlamıyorum havası izmirinki gibi değil soğuk ve yaz bir havası vardı   baraşın etkisinden dolayı değişmiş olabilir...  benim kardeşim Fırat üniversitesinde okumuştu orada   kendisini ziyarete gittiğimde edindiğim bilgi  bu kadar...

ha bir de  her şehirdeki gibi  kalesi vardı...

sıkıntı yaşamassın inşallah... yanımıyorsam benim bir arkadaşım hala orada hem okuyor hem çalışıyor...  bir faydası olacaksa  arkadaşa uşalmam mumkün.. 

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

sorun olmaz gitmem 1 kaç ay var ama eğer çok sıkıntı çekeceksem gitmek istemem doğrusu. İzmir den gidiyorum evet ama burada da çok bi şey yapamıyorum. Sosyal konuda bir tane bile arkadaşım yok zaten :D o yüzden sosyal bi sıkıntı yaşamam heralde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onparlak
    onparlak's avatar
    Erkek

arkadaşlar okuyorlar orda,pek memnunlar,beklentilerinin üstündeymiş sosyal yaşantı.Zaten küçük yerde maaşın iyise kralsın.

http://parelsoft.com/ || http://torrentdeposu.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

hacı 2 büyük caddesi olan normal bir şehir okul zamanları çarşısı kalabalık oluyor gezecek yerleri var sıkılırsan malatyaya gidersin 1 saat orası daha büyük kafeler sinemalar marka mağazalar falan herşey var bi deniz yok izmir gibi gözünü gönlünü açacak biyer bekleme bide ;) bizimkiler kebanda oturuyolar bende bikaç kez gezdim elazığ çarşısını alışveriş için 

YalnızAdam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Elazığ insanı iyidir. bende diyarbakırda üniversite okuyorum.. elazığlı arkadaşlarım var iyi insanlar fakat biraz saf falan vs 1 2 ay zorlanırsın.. memleket gül gibi ama insanı biraz ayarı kaçıyo :) tatlılardır lan sev onları

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

yolum düştü  bir hafta misafir kaldım  İstanbuldan gitmeme rağmen beklentilerim çok üstüne  bir şehrimiz idi  fırsatım olursa eğer yine gitmekten sakınca duymayacağım şehirlemiz arasındadır

Mevzu derin | Papikolas Planet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Elazığ insanı iyidir. bende diyarbakırda üniversite okuyorum.. elazığlı arkadaşlarım var iyi insanlar fakat biraz saf falan vs 1 2 ay zorlanırsın.. memleket gül gibi ama insanı biraz ayarı kaçıyo :) tatlılardır lan sev onları

aboo. elazığ insanı saf olur mu abi dikkat et öyle bi çarparlar ki adamı fark edemezsin :F

onun dışında memleket iyi gibi hayat pek ucuz değildir fazla gezilip görecek yeri de yoktur.

edit : ne okuyorsun hocu ?

Kreyzi tarafından 31/Oca/13 22:58 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

aboo. elazığ insanı saf olur mu abi dikkat et öyle bi çarparlar ki adamı fark edemezsin :F

onun dışında memleket iyi gibi hayat pek ucuz değildir fazla gezilip görecek yeri de yoktur.

edit : ne okuyorsun hocu ?

arap dili ve edebiyatı okuyorum şimdi elazığ insanı istanbul elemanına göre saftır yani :) ben kendime göre diyim yani :)

Harput köftesi yersin maden diye bi yer oranın yollarını yapan personelin zamına koyim ... oh be içimde kalmasın :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Abi tunceliye giderken mecbur elazığta bekleme yapıyoruz tunceli arabalarına binmek için 

Şehir olsun , insanlar olsun hiç çekici gelmiyor daralıyorum valla :) 

İnsanları falan terminalde neredeyse adamı yiyecekler gibi davranıyorlar s.kmeye yer arıyorlar 

o yüzden dikkat et kendine . . . 

Sana en detaylı açıklamayı muridlerden sleymn yapar orada okuyor ... 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
Toplam Hit: 9952 Toplam Mesaj: 58