folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elazığ Nasıl Bir Yer ?

Elazığ Nasıl Bir Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

nasıl bi yerdir fazla bilmiyorum tam gezmedim ama malatyadan elazığ a qiderken kömürhan köprüsünü qeçince Veli Palas diye bi yer war kamyoncuların uğrak yeri kamyoncular meşhur etmiş bi kavurma yapıyorlarrrrrrrrr bir kavurma yapıyorlar............. ben başka bişi demiyorum..

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Elazığ insanı iyidir. bende diyarbakırda üniversite okuyorum.. elazığlı arkadaşlarım var iyi insanlar fakat biraz saf falan vs 1 2 ay zorlanırsın.. memleket gül gibi ama insanı biraz ayarı kaçıyo :) tatlılardır lan sev onları

aboo. elazığ insanı saf olur mu abi dikkat et öyle bi çarparlar ki adamı fark edemezsin :F

onun dışında memleket iyi gibi hayat pek ucuz değildir fazla gezilip görecek yeri de yoktur.

edit : ne okuyorsun hocu ?

arap dili ve edebiyatı okuyorum şimdi elazığ insanı istanbul elemanına göre saftır yani :) ben kendime göre diyim yani :)

Harput köftesi yersin maden diye bi yer oranın yollarını yapan personelin zamına koyim ... oh be içimde kalmasın :D

d.bakırda bi ara görüşelim :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

benim memleketim elazığ şu andada elazığda yaşıyorum. sana şöyle söyleyeyim normal bir şehir çok fazla beklentiye girme, sosyal olarak ise gayet sosyaldir cafeler ve alışveriş merkezleri fln var.

insanları yardımseverdir 

ve ayrıca mürit müritin kardeşidir gelirsen seve seve yardımcı oluruz.

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ooo gakkoşlar dökülün bakayım bende elazığlıyım ama orada doğmuşum sadece 

pek bilmem öğrenirsen banada anlat :F

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

elazığlı bi patronum vardı... g.tlekte 750 liram kaldı... adama ulaşamıyorum... aklıma geldi söyledim... (çok cana yakındırlar... ama dikkat et  işini sağlama al :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Doğum yerim Elazığ, köyde öğretmen çocuğuydum ve hayatımın en güzel ilk 7 senesini orada Sularbaşı köyünde geçirdim. Merkezle ilgili pekbirşey hatırlamıyorum, herhaftasonu istender kebap yediğimiz lokantayı, öğretmen evini ve lokalini, bol bol etrafta cübbelerle gezen aczimendileri, Guleman ilçesini falan hatırlıyorum...

Nasıl bir yer oldu bende çok merak ediyorum ölmeden muhakkak tekrar gitmek istiyorum.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

vay arkadaş ne kadar çok elazığlı varmış (:  yakın zamanda bir organizasyon ayarlayim bari :P

hocam para biriktirir gidersin eski evine buyur gel :P şehirden de bir şey bekleme. hiç bir şey yok çünkü. Ya da bir hafta sonu gel misafirim ol gezdirim dolaştırim seni iyice tanı şehri

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

1.5 sene önce 20 yıl yaşadığı şehri terketmiş akçakocaya taşınmış biri olarak söylüyorum, yaşadığın memleketi terketme. 3-5 kuruşdan dolayı düzenini bozma çok sıkıntı çekersin heleki izmirden kalkıp elazığa gitmek bence akıl işi değil en basiti deniz i özlersin be kardeşim.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

her yerde olduğu gibi elazığında iyileride kötüleride vardır saflarıda uyanıklarıda vardır ama genellikle iyi düşünenleri fazladır. sosyal yöndende çok ilimizden ileridedir. ama izmir gibide değil evet denizi yok ama barajı gölü ve nehiri vardır. bu arada bende elazığlıyım gelince görüşebiliriz

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

Erzurum'a da gelin arada :W

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
Toplam Hit: 9976 Toplam Mesaj: 58