Elektrik Sigorta Arızası Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Up. Ben arıza sonrası gelen ustanın sıfır röle taktığını sorunu öyle çözdüğünü düşünürken adam benim kaçak akım rölemde arızalı fazı iptal edip kabloyu diğer faza sokuşturmuş kendince cebinden para çıkmaması için çözüm bulmuş . Röleyi Siemens marka yenisiyle değiştirdim ve hiç elektrik sigorta atmadı zaman gösterecek ama  sorun çözüldü diye düşünüyorum . Herkese teşekkürler. .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı

Up. Ben arıza sonrası gelen ustanın sıfır röle taktığını sorunu öyle çözdüğünü düşünürken adam benim kaçak akım rölemde arızalı fazı iptal edip kabloyu diğer faza sokuşturmuş kendince cebinden para çıkmaması için çözüm bulmuş . Röleyi Siemens marka yenisiyle değiştirdim ve hiç elektrik sigorta atmadı zaman gösterecek ama  sorun çözüldü diye düşünüyorum . Herkese teşekkürler. .

Muhtemelen AOG kaçak akım rolesidir adamlar ona nasıl TSE belgesi almış anlamadım gerekli gereksiz atıyor kullanmıyorum kaçak akım fazladan dolayı değil nötürden ve toprak birleşmesiyle atar yani bütün sigortaları kapatın sadece kaçak akım rölesi açık olsun elektrik olmayan nötür ve toprağı birbirine dokundurun kaçak akım yine atar oysaki tesisatta hiç elektrik yok sigortalar sadece fazı keser nötürü keamez

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 1297 Toplam Mesaj: 13
sigorta elektrik sigorta kaçak akım