folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Elektrikler Kesildi. Şimdi PC Açılmıyor...:(

Elektrikler Kesildi. Şimdi PC Açılmıyor...:(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Evt arkadaşlar makineyi elimden çıkarmayı düşünüyorum. Anakartı ve klavyesi (sağ imleç tuşu basmıyor tek) dışında tüm parçaları sağlamdır. Bütün olarak yada parça parça satabilirim. Fiyat sorun değil. Uygun yolu buluruz. Maksat çöpe gideceğine değerlensin.... Daha sonra uygun bir zamanda fotolarıyla birlikte iş-güç formu altında satılığa çıkaracam...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aedaş a telefon aç yetkili biriyle konuşmak istiyorumde konuş pc bozuldu die ne yapcağını söler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Asker bunu yazdı:
    -----------------------------
    aedaş a telefon aç yetkili biriyle konuşmak istiyorumde konuş pc bozuldu die ne yapcağını söler
    Tedaşın a.q. Olan oldu giren girdi. Şimdi yeni makinelere bakıyorum. Durduk yerde bi dünya masraf. Lanet olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BRK35 bunu yazdı:
    Asker bunu yazdı:
    Tedaşın a.q. Olan oldu giren girdi. Şimdi yeni makinelere bakıyorum. Durduk yerde bi dünya masraf. Lanet olsun.

güç kaynağı almak lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    BRK35 bunu yazdı:
    Asker bunu yazdı:

güç kaynağı almak lazım

Dizüstü makineye de mi? Gerçi üzerinde bataryası yoktu. Olsaydı muhtemelen bozulmayacağı düşüncesindeydim. Ama servisteki eleman benimle aynı düşüncede değil. Batarya ile alakası yok, üstünde batarya da olsa bozulurdu dedi. O kadar koruyucu sistemi olan alet buna rağmen bozuluyorsa ben buna bedevi şansı der geçerim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Kaç Gündür açılmıyor O Bilgisayar. Daha Da Açılmıyorsa El Mi Yaman Bey Mi De Salla Pencereden Aşağı. Mına Koduumun Pc si Diye Diye ...

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    IREA bunu yazdı:

Kaç Gündür açılmıyor O Bilgisayar. Daha Da Açılmıyorsa El Mi Yaman Bey Mi De Salla Pencereden Aşağı. Mına Koduumun Pc si Diye Diye ...

Hocam yaklaşık 2 haftadır açılmıyodu. Dün evde otururken içini açıp dağıtmak aklıma geldi. Anakartı söktüm. Daha sonra burda bi arkadaşın dediği bios pilini sök-tak önerisi aklıma geldi. Yaptım. Şimdi alet cayır cayır çalışıyor. Mucize gibi bişi oldu:D. A.q servisi anakart değişecek dedi dünyanın parasını aldı. Alayının .........

Toplam Hit: 9626 Toplam Mesaj: 38