folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Elektronik Mühendisiyim, İş Arıyorum

Elektronik Mühendisiyim, İş Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Şubatta diplomami aldim hala bostayim.. Bos beles adamlara bakiyorum çalışıyorlar çatır çatır herkesin bir yerde var bi dayısı.. Gercekten cok bunalmış durumdayim.. Bana yardımcı olabilecek akıl vetebilecek arkadaşlarım vardir illaki dedim..

Yari zamanli olarak bir kart tasariminda çalıştım yazin sadece o kadar.. İsteyen ilgilenen olursa özelden mail adresini verirse gonderebilirim özgeçmişimi.. Ankarada yaşıyorum işin de ankarada olmasi benim icin önemli su aşamada sebeplerini yine özelden anlatabilirim olur da merak eden olursa..

Neyse derdimi yazarim daha buralara zaten bu baslangici olsun..

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

boş beleş demişken

lisede ilk 10 içine ki tüm arkadaşlarım ben dahil hepimiz özel sektördeyiz çoğumuz ara eleman (üni mezunu)

okumayı beceremeyenlerin çoğu liseden sonra memur oldu

dayın yoksa kasma

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

hayat zor be gardaş hakikatten

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hocam bende orman endüstri mühendisiyim.Nisandan beri boşum birkaç iş görüşmem oldu.Benim girmek istediklerim beni almadı.İstemediklerimde gel çalış dedi.Beklemedeyim şu an.Çok boktan bir süreç.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Yaptığın işleri biraz da detay vererek anlatabilirsen freelance iş pompalayabilirim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Ankara da Şems enerji diye bir sirket var bi git görüş.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

boş beleş demişken

lisede ilk 10 içine ki tüm arkadaşlarım ben dahil hepimiz özel sektördeyiz çoğumuz ara eleman (üni mezunu)

okumayı beceremeyenlerin çoğu liseden sonra memur oldu

dayın yoksa kasma

Abi valla kasiyom biraz bu arada kendime zarar baska birşey değil.. Kismet diyp geçiyoruz napalim

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

Ankara da Şems enerji diye bir sirket var bi git görüş.

Tamamdır abi sanırım duydum orayı zaten ya bakarim ya gönderirim ya elden cv veririm

Zugzwang
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Yaptığın işleri biraz da detay vererek anlatabilirsen freelance iş pompalayabilirim. 

Hocam şu an müsait değilim de aksam detayli yazarım özelden ya da mail adresi verirsen oradan yazarım :)

Zugzwang
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yaz okulundayken evde 5 kişi kalıyoduk 3 arkadaş net salaktı okul bitti biri kendine şirket kurdu baba parası biri gümrükte iş buldu babası eski ülkü ocakları başkanı  3 bin maaş alıyor digeride şuan gümrükte çalışıyo o da o kadar alıyodur . bende 1 sene boş gezdikten aslında abimin yanında çalışıyodum eniştem vasıtasıyla bi firmanın grafik bölümüne girdim . tanıdık yoksa insan aç dolaşmaya mahkum bu devirde 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

yaz okulundayken evde 5 kişi kalıyoduk 3 arkadaş net salaktı okul bitti biri kendine şirket kurdu baba parası biri gümrükte iş buldu babası eski ülkü ocakları başkanı  3 bin maaş alıyor digeride şuan gümrükte çalışıyo o da o kadar alıyodur . bende 1 sene boş gezdikten aslında abimin yanında çalışıyodum eniştem vasıtasıyla bi firmanın grafik bölümüne girdim . tanıdık yoksa insan aç dolaşmaya mahkum bu devirde 

Aynen öyle ne yazık ki.. Mezun oldum bi kac ay sikarim dişimi iyi kötü bir yere girerim hemen tecrübe lazım diyodum en basta ama.. Yalan oldu gitti düşünceler hayaller..

Askerliği tecil ettirdim iki sene calisir giderim dedim tecil bi sene sekiz ay kaldi o da ayri sikistiriyo bi yandan simdide o bahane oluyi.. Yüksek lisansa baslamak istiyorum önümüzdeki donem de gelde anlat elin adamina..

Zugzwang
Toplam Hit: 4112 Toplam Mesaj: 44
ankara i̇ş elektronik mühendisi