Elektronik Sigara Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

cihaz olarak aegis legend 2 kullanıyorum çift pilli ve bayağı uzun gidiyor
    atomizer olarak fakirs ionv2 kullanıyorum mtl içim ve direk gliserin kullanıyorum (aromatik değil)
    sigarayı 6 aydır bıraktırdı aratmıyor dahi

İçimi nasıl hocam 

Uzun Parlement içen birini tatmin edermi

2 pakete yakın içiyordum tamamen kestirdi ama ilk 1 ay çok kritik  sabah kalkınca ilk sigara yakma olayı ve yemek yedikten sonra sigara yakma olayını aşarsan çok daha çabuk adapte olucaksın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

argus p1 aldım cebime. evde de envai çeşit mod ıvır zıvır var. olay bu pod modlardaymış bence. argus p1 tavsiye ediyorum kendim kullandığım için. ya çok önemli değil diyorsan renova zero da kullanmıştım bir ara, aroma tat yoğunluğu düşük  ama ufak tefek işlevsel bence.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Hocam bu elektronik sigara işleri telegramda dönüyor suan. Biraz gruplara bak istersen envai çeşit bir piyasa var.

bildiğin sağlam grup var mı dolandırıcı kaynamayan ? 

@sir

hocam bende bu ara pod düşünüyorum. normalde evde pico kullanıyorum ama dışarı için büyük ve duman biraz fazla diye dikkat çekiyor taşımak istemiyorum.

podlarda tel pamuk olayı nasıl oluyor ? hazır kartuş şart mı acaba kendimiz sarabiliyor muyuz bunlara ?

Kreyzi tarafından 04/Mar/23 22:03 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

En güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri burdaki forum tedarikçileri dışında hiçbi yerde bulamazsınız

https://www.esfvape.com/ilanlar/kategoriler/sifir-urun-satis-ilanlari.15/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

En güvenilir ve en uygun fiyatlı ürünleri burdaki forum tedarikçileri dışında hiçbi yerde bulamazsınız

https://www.esfvape.com/ilanlar/kategoriler/sifir-urun-satis-ilanlari.15/

Hocam site aktif değil sanırım. Üyelik kaç gündür onaylanmadı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

smok north 4 kullaniyorum. likit saltica american tobacco kullaniyorum. gayette kesiyor beni sigara icirmiyor. 

smok north 4 1000-1250 tl arasi likit de 270 -300 tl arasi.

hemen hemen 15 -20 gun gidiyor.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

@sir

hocam bende bu ara pod düşünüyorum. normalde evde pico kullanıyorum ama dışarı için büyük ve duman biraz fazla diye dikkat çekiyor taşımak istemiyorum.

podlarda tel pamuk olayı nasıl oluyor ? hazır kartuş şart mı acaba kendimiz sarabiliyor muyuz bunlara ?

genelinde sarım olayı yok. kartuş ya komple değişiyor. ya da kartuş içerisindeki atomizer değişiyor. sarılan 1-2 pod modeli vardı rba nord4, argus air, rpm80. ben açıkçası uğraşamadım sarımla ato al geç yapıyorum.

yukarıda @tosun'un dediği gibi https://www.esfvape.com en fazla yararlandığım forum burası oldu hem alımlarda hem bilgi anlamında.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

drag 3 + aromamizer lite ile full merck 6mg nbase içiyorum mük oluyor, arada sigma merck yapıyorum

ama drag 3 bozuldu aq bunu nasıl tamir ettiririm ya, abuk subuk bir moda taktım idareden kullanıyorum

1 yılda 3 mod piç oldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

drag 3 + aromamizer lite ile full merck 6mg nbase içiyorum mük oluyor, arada sigma merck yapıyorum

ama drag 3 bozuldu aq bunu nasıl tamir ettiririm ya, abuk subuk bir moda taktım idareden kullanıyorum

1 yılda 3 mod piç oldu

Lost vape thelema quest https://www.lostvape.com/product-item/thelema-quest-200w-kit/ bundan aliyorsun rahat ediyorsun hocam. Drag bende aldim 6 ayi gormedi namussuz. Bir kac ucuz tip daha aldim bunlardan baktim daha cok para veriyorum lost vape aldim rahata kavustum

_ICEMAN_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

uwell caliburn a2 kullanıyorum.

çok pratik. bi dolup yaptım mı 1 gün gidiyor. 15 günde bir kartuş 2 ayda bir 70ml likit kullanıyorum.

günde 2 paket sigara içen arkadaş da aynısını aldı günde 2 kere dolduruyor o.

aşırı sigara içen biriysen kesmeyebilir ama ağır nikotinlileri var o ondan kullanıyor memnun. ben en hafifini aldım.

seni dinleyip aldım aga makinayı. bekliyorum gelmesini :D

He is finding himself.
Toplam Hit: 3009 Toplam Mesaj: 41
elektronik sigara e-sigara sigara