Elektronik Sigara Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Elinde boru tipi mod olan var mi satilik ? Eleaf just serisi olabilir mesela

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Yukari.

Varmi kullanmadiginiz satilik yada sifir tedarik edebilecek.

Cogu site kapanmis

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Gebzede e cigara satan biri var. İsteyen olursa pm den cep numarasını atayım

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

şutla dost

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

şutla dost

manisa'da da ali diye birisi var. ben ondan temin ediyorum. kargo da yapar istersen. uzak kalmazsa numarani at pm'den

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

ben bir whatsapp grubuna üyeyim. sıfır ve ikinci el ürünler orada satılıyor. isteyeni ekleteyim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

istanbulda drag x oncelikli olarak e-cigara nerden aliriz yav, bide rba rdta falan atomizerli istiyorum, coil ile ugrasamam, nerden tedarik ederiz acaba

iskeltan tarafından 04/Nis/23 12:10 tarihinde düzenlenmiştir

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek

benimde e-cugaraya geçesim var ama tüm mesajları okudum. farklı bir dil konuşuyormuşsunuz gibi geldi.

bir soru sorayım bari

sigara içiyormuşum gibi bir tat almak için  ne alıp ne kullanmak lazım.

birde böyle pratik. likit bitince ekleyeceğim, fazla bi işçiliği olmayan ne önerirsiniz

Yaşa, Öl...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Genelde nikotinsiz likit içiyorum. Nikotinli içmiştim bir ara bayılacaktım xD Elimde şunlar var; Eleaf İstick Pico - Smoke Scar Mini 80W - Vaporesso Swag II (Sadece Mod) Kilistende elde ne varsa getirtebilirim. Antepteyım şu an hocalar.

AndrevMask tarafından 04/Nis/23 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    Jinpachi bunu yazdı

benimde e-cugaraya geçesim var ama tüm mesajları okudum. farklı bir dil konuşuyormuşsunuz gibi geldi.

bir soru sorayım bari

sigara içiyormuşum gibi bir tat almak için  ne alıp ne kullanmak lazım.

birde böyle pratik. likit bitince ekleyeceğim, fazla bi işçiliği olmayan ne önerirsiniz

Tam sigara içiyormuşsun gibi bir tat arıyorsan N.E.T. (naturally extracted tobacco) likit alıp kullanman lazım hocam. Bazıları var kül tablası yalar gibi oluyor ama o sigara içimini aynı şekilde simüle edebiliyor. Sadece sen tadını alıyorsun, etrafa kokusu falan hiç olmuyor. En güzel yanı bu sanırım :)

NET likitleri de kullanmak için MTL (sigara içimi) bir setup lazım. Çok pratik, işçilik gerektirmeyen bir şey arıyorsan popüler pod cihazlarına bak derim. Coil ini bulması rahat olur. Çünkü coil dediğimiz rezistans teli ile pamuk yanınca hemen yenisi ile değiştirip yoluna devam edersin. Masrafı ona göre fazla olur.

Masraf az olsun dersen, tek pilli bir mod üzerine de yerli bir atomizer koyarsın. (Majör olur Penodat olur, azcık afilli istersen ION rta olur.) Azıcık bir el işçiliği ile telini pamuğunu kendin değiştirirsin. 

punto cero
Toplam Hit: 2996 Toplam Mesaj: 41
elektronik sigara e-sigara sigara