Eleman Aranıyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam,

Ankara Ostim'de genel olarak araçların yazılım ve sistem güncellemelerini yapan KLT Otomotiv için eleman arıyoruz. 

İş sanayi işi değil, yazılım ve teknik işi, ondan dolayı sanayideki ustalar yapamıyor zaten :) Bize kafası çalışan örneğin en azından kendi bilgisayarını kendisi formatlayan yetiştirecek adam lazım. 

Aşağıdaki özelliklere sahip eleman var mıdır aranızda, iş ister misiniz?

- Aşağıdaki herşeyden önce kendini geliştirmek isteyen adam lazım !

- Elektronik konusunda az çok bilgi sahibi, örneğin daha önce lehim yapmış, direnç değiştirmişseniz iyi olur :)

- Az çok programlamadan anlıyorsanız iyi olur :) Örneğin HEX Editör ismini duyunca aklınıza ne geliyor?

- Word Excel kullanabiliyor musunuz? Çünkü herşeyde işimize yarayacak

- Onun haricinde şirketin, sahibinden.com daki ilanlarını takip edecek, sosyal medya hesaplarını güncelleyecek, müşteriler ile iletişime geçecek, araştırma yapabilecek, insan gibi olup da müşteriyle düzgün iletişime geçebilecek biriyseniz, yada çevrenizde varsa birileri

info et kltotomotiv nokta com adresine bi mail atıverseniz de görüşsek nasıl olur?

renegadealien tarafından 10/Nis/16 01:14 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

abi ankarada otursam şuan dükkanı bana devretmiş evde sabahları ailenle yada eşinle güzelce kahvaltını yapıyor olurdun ama sendede bendede şans yok. Ben istanbuldayım sen ankaradasın.

Ama başvurmak isteyen arkadaşlara ciddi anlamda öneriyorum hatta içinde yine şüphe olanlar varsa kafasına dökme tava ile vura vura bile sokabilirim :D 

Gidip bu abimizle çalışın :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

istanbuldan yapsak olmaz mı :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun ihtiyacı olana gider inşallah.

Bu aralar benimde ihtiyacım var ama klavye mühendisi olarak benim istediğim alan değil ve maaşda düşüktür ne yazık ki.

Hayırlı olsun şimdiden.

DrKill tarafından 09/Nis/16 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tam bana göre ama maalesef İstanbuldayım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam Ankara dayım.

Fakat okuyorum. Haftaiçi en iyi ihtimalle 3 e kadar doluyum

Çalışma bilgilerini girmemişsin. Evden olabiliyorsa hele ne zaman işe başlıyorum :)

Detay alabilir miyiz

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @mkyb sen çalışmıyor musun? aklıma direkt önemli bir caddede telefon işi yapanlar geliyor

HEX deyince aklıma, kek geliyor. :p

RitmFarbRacourci tarafından 10/Nis/16 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

hex deyince yapıştırıcı geliyor aklıma birde maaşı hiç sormamışlar aganın eli tutulmaz ne kadara gidiyor böyle bir teknik eleman

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Haftada 3 4 gün ankara 3 gün karabük kurtariyor mu hocam :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

bana göre iş ama ay başında skere gidiyorum :D malesef. 

edit: hocam mail adresini yazarken harfler karışmış

KTL değil

KLT olacak

sonra attığınız mail geri gelir :D

serhat8102 tarafından 10/Nis/16 00:36 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Güzel güzel ankara kalkınıyor :)

Mail adresi yanlis info@kltotomotiv.com bu olcak

Arkadaşlar :)