Elephone P8000 Alsammı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı

p9000 senin modelden üstündür herhalde. Şurda http://www.everbuying.net/product1142932.html 219 dolara satılıyor. Paypalla alışveriş yapabiliyorsun, sorun çıktı diyelim paypaldan dispute açıp teli geri gönderirsin. Site bilinen bir site paypalla alışveriş imkanı sağlıyorsa zaten kıllık yaratmayacak bir sitedir. siteye üye olduğunda yüzde on indirim kuponu veriyorlar.  21.9 usd indirim  olur, ayrıca ilk üyelikte 110 point veriyorlar, 110 point 2.2 dolara denk geliyor. takipli kargo ile bedava kargo olarak gelecek. yani bu cihazı 194,9 dolara tl ile hesaplarsak 584 tl ye gelir. gümrükte takılırsa 150 tl gibi birşey alıyorlar galiba, hadi 200 olsun bu halde bile telefon sana 784 tl ye mal olur. takılmazsada ne ala.

Bu adamlarda bu şekilde getiriyor sonuçta....

Ek: evet p9000 daha üstünmüş Main Features:
    Elephone P9000 5.5 inch Android 6.0 4G Phablet MTK6755 Octa Core 2.0GHz FHD Screen 4GB RAM 32GB ROM 8.0MP + 13.0MP Fingerprint OTG Type-C

beyaz olanıda varmış ama 10 dolar daha pahalı. siyah daha şık bence...

http://www.everbuying.net/product1169898.html

gümrükte takılsa da geleceği kesin mi? 150 lira fazla verince kesin geleceğini bilsem gene alırım bazı telefonları.

Aynen hocam sırf 150 lira ise alayım sorun yokda güvenemiyorum telefon gelmez felan diye. Neyse arkadaşlar aldım p8000 beyaz rengini salı günü gelir yorumlarımı yazarım. Ayrıca almayı düşünen arkadaş varsa pazartesi kampanyası bitiyormuş 1299 olcakmış yine.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gümrükte takılırsa direk geri gider. İsterseniz 1 milyon dolar verin farketmez. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gümrükte takılırsa direk geri gider. İsterseniz 1 milyon dolar verin farketmez. 

aynen bende öyle biliyordum.

Bu arada satın aldığım gibi n11 patladı sizde giriyormu siteye :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Bi gitti geldi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Keşke Note 5 alsaydın hocam.Bunlar duyulmamış marka. Kağıt üstünde iyi ancak kullanınca sıçar. 

Bu telefonun ilk ve son sahibi olursun 2.elde alıcı bulamazsın.

Kaldı ki garantiyi yok say. İthalatçı firma ismi bile duyulmamış bir firma. 

Geldiği gibi iade et derim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Keşke Note 5 alsaydın hocam.Bunlar duyulmamış marka. Kağıt üstünde iyi ancak kullanınca sıçar. 

Bu telefonun ilk ve son sahibi olursun 2.elde alıcı bulamazsın.

Kaldı ki garantiyi yok say. İthalatçı firma ismi bile duyulmamış bir firma. 

Geldiği gibi iade et derim. 

Hocam şöyle düşün note5 in fiyatının yarısından daha ucuz. 1 sene felan kullansam sonra note 5 1.500 lere felan düşer ozaman alırım. Hem elimde 0 telefon olur hemde aşşa yukarı aynı fiyata gelir diye düşündüm. Birde açıkcası bir telefona 2.350 lira vermek koyar bana :)

NewwarrioR tarafından 15/May/16 20:22 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 5'in, 1 yıl sonra 1.500 lirayı görmesi imkansız. 2014'te çıkan Note 4'ün bile paralel olanları hala 1.600 TL.

Eskidendi Samsung'un çabuk değer kaybetmesi. Şuan en çabuk LG'nin telefonları düşüyor.

Telefona 2 bin küsur verip vermemen senin bütçene kalmış. 

1.200-1.500 arasınada güzel telefonlar var.

mkyb tarafından 15/May/16 20:26 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Note 5'in, 1 yıl sonra 1.500 lirayı görmesi imkansız. 2014'te çıkan Note 4'ün bile paralel olanları hala 1.600 TL.

Eskidendi Samsung'un çabuk değer kaybetmesi. Şuan en çabuk LG'nin telefonları düşüyor.

Telefona 2 bin küsur verip vermemen senin bütçene kalmış. 

1.200-1.500 arasınada güzel telefonlar var.

Teşekkürler hocam tavsiyelerin için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

paypalla alırsanız gelmedi diyelim paypala 1 telefon açmak yeter. Ürün geldi bir iki hafta kullanın sıkıntı varsa paypala bildirin geri gönderin. Bu adamlar para kazanmak için satıyor sonuçta, bizim çakallardan daha dürüst oldukalrına inanıyorum. gümrük işlemlerini bilmiyorum pek ama takılırsa kaydettirmek için 150 tl gibi bir para alıyorlar diye biliyorum. bu işi bilen arkadaşlar yazsınlar. adamlar takipli posta veriyor çekinmeyin. gearbest banggood tarzı bir site bu sitede.

sakabey tarafından 16/May/16 02:21 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha bilindik bir site linki

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_240424.html

yüzde sekiz indirim kodu GBMAMAN

araştırırsan telefonla ilgili yüzde onlukta veya daha fazla kuponda olabilir hızlı bir şekilde bunu buldum GBMAMAN... üye olunca point veya coin de veriyordu galiba... o şekildede ekstra bir indirimin olur. kargo yine takipli bedava

alışveriş esnasında not yaz... üzerine telefon yazmayın site logosunu gizleyin, üzerine 50-60 dolar yazın gibilerden talebinide iletebiliyorsun yapıyorlar.

ek: gümrükte takılırsa geri gittiğini bilmiyordum. ama böyle bir durumda da 5-10 dolarlık kargo ücreti kesiyor site. e sigara ürünlerinde böyle oluyordu en azından.

sakabey tarafından 16/May/16 03:09 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2701 Toplam Mesaj: 26
elephone p8000