Elephone P8000 Alsammı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Paketin üstünde isterse C-4 Patlayıcı yazsın. Farketmez artık tüm paketler X-ray'den geçiyor. Ha şansına yoğunluk olur arada kaynar belki bir ihtimal. 

Paypal'dan çok fazla iade talebi açmayın PayPal hesabınızı kapatırız çok sorunlu müşterisiniz diye e-posta geldi bana. 

Bu işleri çok kovaladım zamanında ancak artık işler sıkı. 

En son aldığım telefon geri iade gitti telefon Singapur'dan aktarmalı geldi, geldiği gibide aktarmalı gitti ancak ne olduysa paket Singapur'dan sonra takip kodunda öyle sabit kaldı. 1 hafta site ile mailleştim, Paypal ile yarım saat telefonda ikna etmeye çalıştım zar zor yattı param. 

Hele Aliexpress satıcılarına hiç bulaşmayın alayı dolandırıcı. Kullanılmış telefon soktular bir kere bana. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üç tane farklı pakette e-sigara modu geçirttim, yedi sekiz pakette herbir pakette 200 ml likit olacak şekilde e sigara likiti getirttim. atomizer aldığım oldu hiç takılmadı. demekki adamlar musammaha gösteriyor e sigaraya. evet aliexpress pek güvenilir bir yer değil. bende tavsiye etmiyorum.

sakabey tarafından 16/May/16 03:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

E-sigara nasıl hocam? Normal sigara tadını veriyor mu? Likit sıvı kaç dal sigaraya eş değer? Aroma olayı nasıl nargile gibi mi? Şarjı nasıl gidiyor bunun? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam bendede e sigara vardı ama bozuldu batarya kısmı ile şarj kablosu duruyor ihtiyacı olan birine gönderebilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Müritler telefonu aldım 1 haftayı geçti kullanıyorum gayet güzel hiçbir sorun ile karşılaşmadım. N11 den 5 yıldız verince akıllı kılıf ile temperli cam da hediye ettiler. Akıllı kılıf ile kapağı kaldırmadan arama yanıtlama yapabiliyorsun ve saat var gerçekten hoş. Pili hakikaten baya iyi ben normalde telefonla baya oynayan biriyim diğer telefonu %90 dan 2 saatte bitirmişliğim vardı bununla 2 gündür oynuyorum hala %20. Birde 64 gb hafıza kartı taktım uygulamaları felan otomatik hafıza kartına kuruyor. Bilginiz olsun almak isteyen ve çok para harcamak istemeyen biri için çok ideal.

Toplam Hit: 2711 Toplam Mesaj: 26
elephone p8000