folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elinoğlu Kredi Kartımı Patlattı

Elinoğlu Kredi Kartımı Patlattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

Selam tahribat cemaati direk konuya geçiyom bugün akşama doğru bankadan mesaj geldi kredi kartınızla 545 tl lik alışveriş yapıldı eğer siz yapmadıysanız şu numarayı arayın diye aradım bi baya çıktı bayana ben işteyim kredi kartımla alışveriş yapılmış ve bunu ben yapmadım hanfendi bilgisayarına baktı Safeguard firmasından 1511 tl lik alışveriş yapılmış tam firmanın tam ismini veremiyormuş çünkü ismini göremiyormuş ne aldı ne gitti falan hiç bişey yok bi itiraz dilekçesini mail olarak yolladı onu doldurup faxlamamı istedi birinci fasıl bölelikle bitti.Daha sonra tekrar bankadan aradılar gene bu dilekçeyi doldurmamı söylediler parayı nasıl alacağımı sordum 1 aylık bir araştırması varmış eğer ürünün benim almadığım kanıtlanırsa parayı geri iade edeceklermiş hep olumlu ama o parayı bankadan alana kadar inş yırtılmaz benim karın kası.Googeledan yana yana safeguard firmasına baktım ilk çıkan  güvenlik cihazları satan bi site belki burdan alışveriş yapmışlardır diye düşündüm telefona bi eleman çıktı kontrol etti bi halt olmadı sonuç kaçanla oturuyom aq şuan sizce ne etmeliyim cemaat

imza meander
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

oçları bende 2. ayda metroporttan alışveriş yapmışım sözde alakası bile yok mk gidip bankayla konuşucam her ekstremde 30 tl vs nakit avans yazıyordu, öde döde bitmedi mk.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hoca siz paypalla alışveriş yapmıonuz mu ya da en azından sanal kredi kartı bilgileriyle nasıl patlatıyorlar ki...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

internetten alışveriş yapan her türk gencinin başına gelebilir bu tür vakaalar..

dua et parayı geri alabilesin. 

Not: sanal kredi kartı uygulamasından da mı haberin yok :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

yaw en son normal vadesiz hesapla kira için ev sahibine havale yaptım kredi kartıda bu hesaba bağlı

imza meander
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

kredi kartı bilgilerimi girmeden önce siteyi baştan sona incelerim. açık kontrolü bile yaparım. kaynak kodunu görmediğim. css dosyasına kadar bakmadığım siteye bilgileri girmem. şuana kadar başıma bi olay gelmedi. bakalım güvenmediğim sitelere ama illa almam gereken yerde paypaldan çekerim. özellikle yurtışından bişey alırken hayatta paypal dışında ödeme yöntemi kullanmam.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    meander bunu yazdı

yaw en son normal vadesiz hesapla kira için ev sahibine havale yaptım kredi kartıda bu hesaba bağlı

banka sitesinden yaptıysan.. nasıl oldu ki bu olay?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

ulan abimin kartıyla bişi alırken on kere mesaj geliyor numaraya sana gelmiyormu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

ulan abimin kartıyla bişi alırken on kere mesaj geliyor numaraya sana gelmiyormu

oçları işlemi tamamladıktan sonra mesaj yolladılar 545 diye mesaj geldi tel açtım 1511 dedi karı bide ilk önce başka bi siteden denemişler hatalı şifre girince bu sefer safeguard sitesinden olayı bitirmişler

imza meander
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

geçmiş olsun. gelişmeleri yaz öğrenek nasıl patlatmışlar amk :/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun. bu tarz durumlar için ben her alışverişimden önce kredi kartını internet yoluyla alışverişe açıyorum işim bittikten sonrada tekrar internet şubesiyle internet ve telefon ile alışverişine kapatıyorum kendimce guvenli bişiler yapıyorum sanıyorum da acaba bu yaptıgımın riskli bi yanı var mıdır ki?

not : kartıma sanal kart bi türlü olmuo sebebini bilmiorum bankayada gittim yine olmadı bende böle bi yol kullanıyorum

hani şu anda kart bilgilerim birisinin elinde bile olsa kartım internet ve telefon ile alışverişe kapalı.

zeitgeist tarafından 20/Mar/13 00:51 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1694 Toplam Mesaj: 14