Emine Bulut Ve Niceleri..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Eğitim...herşey için eğitim....

Aile eğitimi...kişisel gelişim eğitimi...toplum,dunya,anlama anlaşma,duşunme,irdeleme eğitimi.

Devletin demokratik eğitimi...

Hukukun bağimsiz adi suç ceza eğitimi.

Liste uzar gider.... Kisaca eğitimsiz bir bireyin toplumun neticesi! alzheimer hastanin vakasi gibidir! Ancak tekrarlandikca hatirlanir...

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

-... ..- -. .-.. .- .-. .. -. ... . -... . -... .. ..-- .-.. -.- . -- .. --.. -.. . . --. .. - .. -- --- .-.. -- .- -- .- ... .. -.. .. .-. ...- . . -. -... ..-- -.-- ..-- -.- ... . -... . -... .. .- .-. .- .--. .-.. .- .-. .. -. -.-- .- ş.- -- .. -. .. -.. .. -. ... .- -. -- .- -.- - .. .-. .-.-.- .-.-.- .- -. .- .-.. .- .-. .. -. .. ... .. -.- .. -- -... ..- -. .-.. .- .-. .. -. -.-- . -.. .. -.-. . .-.. . .-. .. -. .. ... .. -.- .. -- .. .-. --.. .-.. .- .-. .. -. .. ... .. -.- .. --

bunlarin sebebi ulkemizde egitim olmamasidir ve en buyuk sebebi araplarin yasamini din sanmaktir. analarini *ikim bunlarin yedicelerini si*im irzlarini s*kim

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

-... ..- -. .-.. .- .-. .. -. ... . -... . -... .. ..-- .-.. -.- . -- .. --.. -.. . . --. .. - .. -- --- .-.. -- .- -- .- ... .. -.. .. .-. ...- . . -. -... ..-- -.-- ..-- -.- ... . -... . -... .. .- .-. .- .--. .-.. .- .-. .. -. -.-- .- ş.- -- .. -. .. -.. .. -. ... .- -. -- .- -.- - .. .-. .-.-.- .-.-.- .- -. .- .-.. .- .-. .. -. .. ... .. -.- .. -- -... ..- -. .-.. .- .-. .. -. -.-- . -.. .. -.-. . .-.. . .-. .. -. .. ... .. -.- .. -- .. .-. --.. .-.. .- .-. .. -. .. ... .. -.- .. --

bunlarin sebebi ulkemizde egitim olmamasidir ve en buyuk sebebi araplarin yasamini din sanmaktir. analarini *ikim bunlarin yedicelerini si*im irzlarini s*kim

bende mevzu araplara ne zaman sıçrar acaba diyordum. adam olaydan sonra tekel bayisinden 2 bira almiş bu nasıl bir arap kültürü ?  şimdi birisi çıkıp işte laikler böyle dese senden ne kadar farkı olur dersin ?  böyle toplumsal sorunlarda bile insanlar ideolojilerini araya sokuşturmaya çaliştiği sürece bir sikim ileri gitmez bu ülke ve bu tarz yorumlar insanlarin düşünce masturbasyonu hiçbirisinin ayağı yere basmiyor. ek olarak  bizde yaşananlar ABD AB gibi ülkelerde yaşanmiyormuş gibi kafanizi araplara gömmek kolayciliktir. 

In every job there is a no
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

bende mevzu araplara ne zaman sıçrar acaba diyordum. adam olaydan sonra tekel bayisinden 2 bira almiş bu nasıl bir arap kültürü ?  şimdi birisi çıkıp işte laikler böyle dese senden ne kadar farkı olur dersin ?  böyle toplumsal sorunlarda bile insanlar ideolojilerini araya sokuşturmaya çaliştiği sürece bir sikim ileri gitmez bu ülke ve bu tarz yorumlar insanlarin düşünce masturbasyonu hiçbirisinin ayağı yere basmiyor. ek olarak  bizde yaşananlar ABD AB gibi ülkelerde yaşanmiyormuş gibi kafanizi araplara gömmek kolayciliktir. 

Hoca sende anlamadan, kendine göre yontuyorsun, Namus denilen şeyi din sanan bir zihniyet var ülkede.. Namusun ne olduğundan habersiz namussuz yaşayan ve ama kendisini namuslu zanneden bir zihniyet var ülkede.. Mürit yorumunda oraya dem yakmak ve oraya dikkat çekmek istemiş, sen bu şekilde görmemiş veya bilmemiş olabilirsin ama musvak ağacını bile din sanan bir zihniyet var, musvak ağacı ile ilgili ileri geri iki kelime edince, sus zındık cehennemde yanacaksın diyebilecek insanlar var ülkede.. Bizim ülke insanı biraz gariptir.

Tabi ne araplara, ne de başka insan topluluklarına küfür etmeyi saymıyorum.. :)

Arkadaşlar mümkün mertebe küfür etmeden sohbet edilse güzel olur..

ShockMan tarafından 25/Ağu/19 09:20 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bunun araplıkla falan alakası yok. İnsan basbaya arageçiş formu dediğimiz bir hayvandır. Beyninin mantıksal kısmıyla - duygusal(içgüdüler) kısmı daima çatışma halindedir. Kiminde savaş bitmiş bi taraf galip gelmiştir (%90 içgüdüler).

Şu yazıyı Allah aşkına bi okuyun. https://www.posta.com.tr/yazarlar/sabanur-kirac/her-kadinin-istedigi-ama-cikmadigi-7-erkek-259983

Böyle saçma sapan tercihler yaparlarsa ne olmasını bekliyorlar ? 
    Anlaşılması için Irk ıslahı , fasulye deneyi falan gibi mevzulara mı gireyim ?

Erkek dediğiniz şey öyle ahım şahım bir olay değil ki. Gidin BodyBuilding salonlarına sağlığım için spor yapıyorum diyen kaç kişi var orada ? Para pul işleride böyle. Adamı karısı parası yok diye aldatmış. Adam buna içerlemiş gitmiş milyon ciroluk tekstil işi yaratmış.... Erkekleri bişeylere yönlendiren %80 hep kadınlar....

Cinsel olarak en çok arzulanan kadınlar hoşlandıkları , tercih ettikleri adam figürünü değiştirsin bakın erkekler koyun gibi onların beğendikleri tiplere dönüşmüyor mu ?
    -0-

Erkekleri değil kadınları eğiteceksiniz... Kadın doğru dürüst tercihler yaptıkça toplumda düzelecek , kadın cinayetleride bitecek. Kadınlar cahil , ahlaksız ve şımarık. En okumuşu bile bencil bu mevzulara objektif yaklaşıp özeleştiri veremiyor. Ben veriyorum. Erkekler kadın manipülasyonuna açık aciz varlıklardır. 

italyan tarafından 25/Ağu/19 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Toplumun ciddi şekilde psikolojik kontrollerden geçmesi gerekiyor, bu şekilde cinayetlerin durdurulması için eğitim seviyesinin geliştirilmesi ve ilk önce ailelerin bilinçlendirilerek düzgün bir nesil yetiştirilmesi gerektiği düşüncesindeyim. 

Bu tür olaylara tabiki tepkimizi koymalıyız, yapılan şey doğru birşey değil, ama saçmalıklardan bir tanesi de olayın tüm erkeklere  mal edilmesi, -ki bu olayı tüm erkeklere mal eden kişilerden önce yapılanın yanlış olduğunu bir erkek olarak ben belirtmiştim. Sırf bu ön yargı ve yanlış değerlendirmeleri nedeniyle artık muhattap olmak istemediğim 2-3 kız arkadaşımı sosyal medya içeriklerinden engelledim. 

twilight_flame tarafından 25/Ağu/19 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x00m
    x00m's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeniden diyorum nafaka çoğu olayın sebebi

Çocuğum olsaydı nafakayı göğsümü gere gere öderdim ama 8 aylık bir evlilik için nafaka ödemeye zorlayan sistemin mına korlar

Eşim bendende nafaka istedi eğer nafaka verirsem gelir üzerine bir şarjör boşaltır gider yatarım yaşım genç dedim . Maalesef bir hataydı yanlış bir evlilik yaptım ama alnımda enayi yazmıyor ben ona para ödeyecem o da elalemin adamları ile gezecek yok öyle bir dünya.

Verecekse de nafakayı devlet versin bu sorun çözülmez ise daha çok böyle insanlar ölür ne kadar acı olsada

h4x Style..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    x00m bunu yazdı

Çocuğum olsaydı nafakayı göğsümü gere gere öderdim ama 8 aylık bir evlilik için nafaka ödemeye zorlayan sistemin mına korlar

Eşim bendende nafaka istedi eğer nafaka verirsem gelir üzerine bir şarjör boşaltır gider yatarım yaşım genç dedim . Maalesef bir hataydı yanlış bir evlilik yaptım ama alnımda enayi yazmıyor ben ona para ödeyecem o da elalemin adamları ile gezecek yok öyle bir dünya.

Verecekse de nafakayı devlet versin bu sorun çözülmez ise daha çok böyle insanlar ölür ne kadar acı olsada

Ha bir de nafaka ne yahu, yeni doğmuş bir bebek varsa ortada, o bebek için masraflar diye istenilirse anlaşılırda, ya da kendi çocuğun için ona harcanılması için ödeme yaparsında, bu nafaka saçmalığı nedir yahu, orasına bende ayar oluyorum, kadın bir bireydir, erkek gibi bir insandır, gitsin çalışsın, kendisine iş bulsun hayatını kazansın, erkeğe muhtaç bir varlık değildir kadın..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x00m
    x00m's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    x00m bunu yazdı

Ha bir de nafaka ne yahu, yeni doğmuş bir bebek varsa ortada, o bebek için masraflar diye istenilirse anlaşılırda, ya da kendi çocuğun için ona harcanılması için ödeme yaparsında, bu nafaka saçmalığı nedir yahu, orasına bende ayar oluyorum, kadın bir bireydir, erkek gibi bir insandır, gitsin çalışsın, kendisine iş bulsun hayatını kazansın, erkeğe muhtaç bir varlık değildir kadın..

Hocam git resmi nikah yap ertesi gün boşan düğün olmadan süresiz nafaka bağlanıyor her sene de zamlanıyor ödemeyşnce de direkt hapis =) borç yüzünden hapis bir tek nafaka da gördük

Kadın isterse imam nikahı ile yaşar, isterse sigortasız çalışır bir yandan nafaka alır :) 

Boşanmak resmen avukatlara gelir kapısı o yüzden nafaka yasası bir türlü geçmiyor 

6284 yasası kadının beyanı esastır diyip nafaka maddi ve manevi tazminat, üstüne ev kredisi araba ne varsa kadına veriyor sorgusuz sualsiz he bide takılar komple :) 

x00m tarafından 25/Ağu/19 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

h4x Style..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    x00m bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    x00m bunu yazdı

Hocam git resmi nikah yap ertesi gün boşan düğün olmadan süresiz nafaka bağlanıyor her sene de zamlanıyor ödemeyşnce de direkt hapis =) borç yüzünden hapis bir tek nafaka da gördük

Kadın isterse imam nikahı ile yaşar, isterse sigortasız çalışır bir yandan nafaka alır :) 

Boşanmak resmen avukatlara gelir kapısı o yüzden nafaka yasası bir türlü geçmiyor 

6284 yasası kadının beyanı esastır diyip nafaka maddi ve manevi tazminat, üstüne ev kredisi araba ne varsa kadına veriyor sorgusuz sualsiz he bide takılar komple :) 

Haklısın bu hukuk sistemi adama cinnet geçirttirir.. Belki de kadın cinayetlerindeki en büyük etken, yakasını bir türlü kurtaramayan erkeğin son cinneti olabilir.. Mevcut şartlarda erkeğin kendisine yeni bir yuva kurmak ve yeni bir yaşam kurmak gibi bir şansıda kalmıyor, hukukun ayırdığı sadece evlilik akiti, çiftleri birbirine bela ediyor tamam gidin diyor.. Sonrası ölen mezara, öldüren ömür boyu hapse..

Toplam Hit: 6335 Toplam Mesaj: 67
kadına şiddet