folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eminönünde Çalışan Suriyeliler

Eminönünde Çalışan Suriyeliler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.ankarahaber.com/haber/Suriyeli-k%C4%B1zlar-Turklere-kosuyor/85540

he suriyeli kızlara çok meraklı Türk erkekleri

bok gibi suriyeli kızların nesine meraklı 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Aslında devir organ mafyası kurma devride cerrah bulabilirmiyiz acaba :D köşeyi iyi döneriz bunları toplayıp 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı

Aslında devir organ mafyası kurma devride cerrah bulabilirmiyiz acaba :D köşeyi iyi döneriz bunları toplayıp 

Bu tür fikirler kimden cıkacak diye hep merak etmisimdir :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hacılar dün Cevahirdeydim.Size şu kadarını söyleyeyim harbiden yemek katındakilerin %60 ı araptı.Yani Türk göremiyorsunuz hemen.Abartı falan sanabilirsiniz ama çok ciddiyim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Adamlara kafadan 1 Milyon oy geliyor atarlar mı adamları? Siz sanıyor musunuz insanlık namına alıyorlar o kadar insanı? Hepsini vatandaşlığa geçirmeye başladılar. Bunlar yakında seçimde oy bile verecek. Kime oy verecekler sanıyorsunuz?

Biz kendimizi besliyemiyoruz Hümanistliğin sırası değil şu an bence. Zaten memleket bölünüyor. 20 sene sonra artık haberleri düşünebiliyorum

"Arapça dil eğitimi istiyoruz"

"Suriyeliler Türkiye^'den toprak istiyorlar!"

Allah Suriye ve Mısır'a yardım etsin. Benimde dileğim kimsenin ölmemesi gerektiği. Ama bu demek değil ki evrensel kapsama kümesi gibi geleni geçeni içeri alalım?

Zamanında Saddam ırak'ta milleti katlederken aldıkta ne oldu?

Bu memleketi sikersen adamsın seversen borçlusun, kölesin amk.

Gelen adamlar bu ülke geleceği açısından hiçbir yararı yok.

DrKill tarafından 17/Ağu/13 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Adamlara kafadan 1 Milyon oy geliyor atarlar mı adamları? Siz sanıyor musunuz insanlık namına alıyorlar o kadar insanı? Hepsini vatandaşlığa geçirmeye başladılar. Bunlar yakında seçimde oy bile verecek. Kime oy verecekler sanıyorsunuz?

Biz kendimizi besliyemiyoruz Hümanistliği sırası değil şu an bence. Zaten memleket bölünüyor. 20 sene sonra artık haberleri düşünebiliyorum

"Arapça dil eğitimi istiyoruz"

"Suriyeliler Türkiye^'den toprak istiyorlar!"

Allah Suriye ve Mısır'a yardım etsin. Benimde dileğim kimsenin ölmemesi gerektiği. Ama bu demek değil ki kapsam kümesi gibi geleni geçeni içeri alalım?

Zamanında Saddam ırak'ta milleti katlederken aldıkta ne oldu?

Bu memleketi sikersen adamsın seversen borçlusun, kölesin!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Michael
    Michael's avatar
    Erkek

kafam güzel olduğunda gördüğüm halüsinasyonlar 1-2 yıl sonra hep başıma gelir, geçenlerde memleketin karıştığını ve ülkedeki arapların Türk, Kürt demeden evleri basıp evdekileri öldürüp evlere el koyduklarını yaşadım ki yaşaması çok korkunçtu.

o an kendinizi değil evdeki bacınızı, ananızı düşünüyorsunuz gelenler eli baltalı, bıçaklı hayvan araplar. ALLAH deyip kafa kesen şerefsizler.

ALLAH inşallah bizlere bu günleri yaşatmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

hacılar dün Cevahirdeydim.Size şu kadarını söyleyeyim harbiden yemek katındakilerin %60 ı araptı.Yani Türk göremiyorsunuz hemen.Abartı falan sanabilirsiniz ama çok ciddiyim.

Bende akşam Cevahirdeydim :D Dediğin gibi elini atsan araba çarpıyordu. Merdivenlerden geçemeyince küfür ede ede çıktım. İşin tek güzel yanı gelenlerin büyük kısmı durka durka cinsi arap değil. Güzel ülkemizin sunduğunu nimetlerden yararlanıp 21.YY modasına uyum sağlamışlar.

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

aynı durum tüm avmlerde müzelerde vs vs normal bakırköy meydanda bile mevcut öküz gibi sağına soluna bakmadan dolaşıyorlar çarpa çarpa kadınları/kızları öküz gibi bakıyor gözünün içine kenafir gözlüler hele kapalı mekandaysan ayakların çiğneniyor üstün başın batıyor vs. bufalo sürüsü gibi geçiyorlar geçtikleri yerden öküz gibi bağıra çağıra konuşmalar çocukları desen avmnin orta yerine işer kusar mağazanın orta yerine su döker şeker döker vs vs çalışanlar falan isyanda zaten. bahçelievlerde bile heryerde suriye plakalı araçlar çarpa sürte geçiyorlar arabalara sokaklarda durup bakmıyorlar bile kaçıp gidiyorlar yakında adım atamayacağız amk. ev kiraları olmuş 1000 tl ? memur arkadaş geldi yeminle adam gibi ev yok emlakçı diyor suriyelliler çok akın etti elde konut kalmadı kalanlar da fiyat yükseltti.

Toplam Hit: 11124 Toplam Mesaj: 85