folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emlakçıya Sövüp Yine De Düdüklenmek İsteyen Kiracılar

Emlakçıya Sövüp Yine De Düdüklenmek İsteyen Kiracılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

ev sahiplerine sesleniyorum

emlakçı dedikleriniz bi sorun olunca ilgilenecek mi sanıyorsunuz, onlar paralarına bakar

emlakçının tek artısı gugıl ört'ü geniş :)

onun dışında, kiracıyla sözleşme yapmak zor mu geliyor ki emlakçıya devretmek daha iyi diyorsunuz?

altı üstü bi kağıt parçası dolduracaksınız

Hocam öyle diyorsunda adamların yaptıklarını anlattım yukarıda,gerçekten kiracılarla da uğraşması zormuş herkes senin benim gibi değil.Emlakçıya verdim tak diye buldu onlara nazı geçiremiyorlar tabi.Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşar gerçekten yardımcı oluyor güzel fikirler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Bak şimdi : deveye diken insana xiken 

örnk:

önüme bi parça geldi hemen yaptım 5-6 dk sürmedi temizlemesi falan 10 dk sürdü (elektronik kart )  verdim parçayı  ne kadar die sordu 170 dedim 

cevap ooooooo ne yaptın 2 dk da mq o kadar tuttu dedi .

bidaha ole oldu hemen tamiri halledip parçayı verdim yine aynı cevap oooooo ne yaptın usta o kadar  tuttuu .

artık abi abla neyse artık parçayı bırak yarın öğlenden sonra gel diorum . direnç değştirip parçayı veriyorum ne kadar diolar 

200 diorum tmm diolar  xikince mutlu mesut hakaret etmeden dükkandan ayrılıyorlar.

Ç(alıntı) 

sana tafsiyem kontratını düzgün yap.insalık olsun die elektrik su falan sakın sende kalmasın ne var ne yoksa üstüne yapsın.

Doğru söze ne denir kesinlikle haklısın.Bizde işin niteliğine bakılmaz,herkes hemen yargılar kolay iş ne olacak niye o kadar tuttu diye.Polise sorsan öğretmen yan gelir yatar,öğretmene sorsan polisin aldığı maaş fazla vesaire.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Ev neredeydi hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

valla bende ev kiraladım. en az 20-30 tane ilanı aradım. bi çoğu geri dönmedi o saatte bakamam vs bi ton laf etti. evin fotolarını koymadı vs. vs. sen düzgün ilanını koymuşun ama çoğu koymuyor. birda ortalıkta o kadar saçma sapan ilan varki senin ki arada kaynamıştır. ilanını yeri ile resmiyle detaylarıyla yazıp koysan muhtemelen arayan çok olacaktı. 

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam seninki sansına öyle denk gelmistir. sahsen bulundugum yerdeki emlakcıların alayı serefsizin teki, adam sikmek en büyük hobileri.

istanbul'daki emlak sacmalıgı ne zaman son bulacak bilmiyorum, her sene patlayacak deniyor ama bi bok oldugu yok, it baglasan durmayacak eve adam 500-600 lira kira istiyor, o ilanları gördügümde evi kiraya verenin anasına avradına sövüyorum ben sahsen. he bir de "ögrenciye uygundur" yazarak 1+1 eve 800 lira + kira parası isteyen amın evlatları da var.

gebze - sekerpınar - kurtköy civarlarında, mesela sekerpınar'da 2+1 yeni evler 350 + olarak giderken, birkac km giderek istanbul sınırına girdiginde daha kötü görünen evler 500-600 oluyor birden.

türkiye'nin hicbir ilinde sanmıyorum ki böyle sacmalıklar olsun. cok sinirleniyorum su ev kiralarına, ne kadar yazsam da icimi dökmüs olmam.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

hocam seninki sansına öyle denk gelmistir. sahsen bulundugum yerdeki emlakcıların alayı serefsizin teki, adam sikmek en büyük hobileri.

istanbul'daki emlak sacmalıgı ne zaman son bulacak bilmiyorum, her sene patlayacak deniyor ama bi bok oldugu yok, it baglasan durmayacak eve adam 500-600 lira kira istiyor, o ilanları gördügümde evi kiraya verenin anasına avradına sövüyorum ben sahsen. he bir de "ögrenciye uygundur" yazarak 1+1 eve 800 lira + kira parası isteyen amın evlatları da var.

gebze - sekerpınar - kurtköy civarlarında, mesela sekerpınar'da 2+1 yeni evler 350 + olarak giderken, birkac km giderek istanbul sınırına girdiginde daha kötü görünen evler 500-600 oluyor birden.

türkiye'nin hicbir ilinde sanmıyorum ki böyle sacmalıklar olsun. cok sinirleniyorum su ev kiralarına, ne kadar yazsam da icimi dökmüs olmam.

:( tamamen arz talep 

1+1 900TL kira ev döküllüyor .

ama önünden iett geçio pendik kadıköy arası 

tren yürüyerek 5dk 

bide metro eklendimi o fiyat 1000-1100 olur

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1989 Toplam Mesaj: 17