folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Empati - Adam Fawer [İstek]

Empati - Adam Fawer [İstek]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Az önce Mc_cO_By nickli müridin açtığı konuda bi mesajda sözü geçmişti.  
    Elinde olan warmı?

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şu anda Olasılıksızı okuyorum, biraz başlamıştım sonra araya başka kitaplar soktum ara verdim ama gene başladım 2 gün içinde bitecek...

Hayatımda okuduğum en sürükleyici kitap :|

Film çeker gibi kitap yazmış herif...

Bu bitincede Empatiyi okuyacam, sewgilimin söylediğine göre, Olasılıksıza basarmış :)

Tavsiye olunur...

Konuyla alakalı olmasada millet okusun mutlaka die yazdım...

Manyak bi kitap...

Beyin dalgaları ile geleceği görmeye başlayan bi adamın hikayesini anlatıyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

olasılıksız başı ve ortaları sürükleyici, dopdolu

ama sonlara dogru gitgide enerjisi azalıyor

degişik bi kitap tavsiye edebilirim...

empatiye gelince olasılıksızın yazarından  çıkışlı oldugu için ilgi çekiyor daha yeni aldım ama okuyamadım tavsiye eden gerçekten  çok kişi var

:) mutluyum, huzurluyum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

okunması gereken 2 kitap

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    Olasılıksız'ı okumadım Empati'yi şiddetle tavsiye ederim. Kitabın her yerinde heyecan var. Sonu başı her yerinde yok artık diyebiliyorsunuz. Ama yok felsefeye ilgili değilseniz sıkılacağınız 1-2 sayfa olabilir=)

kenarda köşede takılırım ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    olasılıksız çok akıcı sürkleyici bir kitap henüz bitmedi  hemen bitsin istemiyorum empati yi okumak isterim e book olarak bulamadım elinde olan paylaşabilirmi?

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    önce olasılıksızı okudum kitap empatiyi okumadan heyecanlı geliyor.ama empatiyi okuduktan sonra olasılıksız biraz daha sönük gelio.önce olasılıksızı oku (eğer okumadıysan) hemen ardından,hiç vakit kaybetmeden empatiyi oku.bende var dı korsan almıştım :) Konyada her yerde var 5 ytl ye :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    bilemem83 bunu yazdı:
    -----------------------------
    olasılıksız çok akıcı sürkleyici bir kitap henüz bitmedi  hemen bitsin istemiyorum empati yi okumak isterim e book olarak bulamadım elinde olan paylaşabilirmi?

Ta ne zaman istemişim e-book bulunmamış :) upladığın iyi oldu.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaLe
    SaLe's avatar
    Erkek

The-ExTaCy bunu yazdı:
    bilemem83 bunu yazdı:

Ta ne zaman istemişim e-book bulunmamış :) upladığın iyi oldu.

Vala bulsanız bende cok sevinirim, bizim burada o kadar geniş anlamda kitap arşivi bulabilmek zor.. Arıyorum ama hala denk gelmedi, elinde olan varsa paylasırsa cok sevinirim..

Hiçbir şey Tek değildir. Ancak bir Bütün, her şeyi içine alarak Tekliği yaratıyor..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    ikisini de okudum. olasılıksız daha güzeldi. olasılıksızın e-bookunu bulabilirsin ama empati'nin bulamazsın 2008 basım olduğu için.

g2k[et]tahribat[dat]com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayatımda okuduğum en iyi 5'e girdi :)

OlasılıkSız daha kolay okunan bi kitap çünkü Empati'deki olayın yoğunluğu daha fazla,mesela OlasılıkSız'ı hiç basından kalkmadan 4.5-5 saatte bitirmistim ama Empati'yi ( tabi ders zamanına denk geldi :) ) 3 günde anca bitirdim :)

Benim elimde var hiç bi yerde bulamazsan ben ulastırmaya calısırım bi sekilde... Msn'i ekle istersen...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 4217 Toplam Mesaj: 17