folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder En Acilinden Güvenlik Kamerasına İhtiyacım Var.

En Acilinden Güvenlik Kamerasına İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hepsiburada linki üzerinden tavsiye edilen kamerayı ben kullanıyorum gayet güzel.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Bence kameradan önce evinize bir alarm taktırmalısınız? Amk hırsızları içeri girebilirse zarar verme ihtimalleride olduğundan en azından alarm sesine uyanık olursunuz. Alarm sistemi kameradan daha caydırıcı oluyor. Şimdiye kadar kamera görüntüleri ile hırsız yakalandığını hiç duymadım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Kamerayi mutlaka tak tabiki ama bisey dicem sarhoş olduguna bahse varım. hirsiz olsa levye kullanir.

Tipik sarhos davranisidir yanlis kapida anahtar kırmak.

:D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Eğer DVR cihazı ve kablo çekmekle uğraşmayayım elektriğe bağlayayım anında görüntü alayım istersen Xiaomi'nin şöyle bir ürünü var :

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-pm-HB00000GH8HQ

Telefondan 360 derece döndürebilirsin. Hafıza kartı takarsan ona kayıt yapar ama hırsız görürse koparıp götürür öyle hafif bir şey. Bebek kameraları var ya bebelerin odasına koyuyorlar onlar gibi düşün.

Ben de bunu kullanıyorum nisan 2021'de 191,26 TL'ye almıştım şimdi 626,05 TL olmuş.. tek eksisi kendi hafızasına kaydediyor

Frontend Dev.
Toplam Hit: 1477 Toplam Mesaj: 15
hırsız