folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Az Yakan Arac Hangısı?

En Az Yakan Arac Hangısı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

98 proton 416 hb var bende de, 1.6 motor, lovato lpgli, şehir içi 0.15, şehirlerarası 0.13 krş yakıyor.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

reno clio var bende şimdi ama cok odunsu gelıyor hızlanmaya hızlanmıyor ayrıca ferrari gıbı yakıyor serefsiz satıp saxo araştırdım 0,98 120 kurus arası degısıyormus bır depo benzınle 1100 km yapıyormus dızellerı uygun geldı bana saxo bılen eden satan varmı arkadaskar gercı bır arkads buldum ama bakalım hayırlısı

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

opel corsa 1,3 cdtı alıcan kanka hem az yakar hem iyi kaçar hatta tek kapısını al ucuz olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

öyle ama tek kapıda bana gelmıyor :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Arkadaşın eşi Suzuki Alteo mu ne model ismi emin değilim bi araç almış 24 000 filan.deneme sürüşü yaptım kemere varıp geldim 1000 lik motor var yırtıcı bir japon çok hoş.rampa geçişlerinde aynadan alıp kaçmada pratik bir araç bastım bastım 180-200 gidecek eksik göremedim savrulma yığılma yok ufacık bir şey çok hoşuma gitti.benim gibi büyük araba hastası birisini bile etkiledi.benzin ile 150 krş yakarmı bilmem manyak alet.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yeni model düşünen arkadaş varsa honda hybrid tavsiye ederim 100 km de 5.4 litre mi neydi
Toplam Hit: 5345 Toplam Mesaj: 37