folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Heyecanladıgınız !!

En Heyecanladıgınız !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Gece vakti polis arabasıyla yoldan alınıp karakola götürüldüm sorgusuz sualsiz,bir tek yüzleştirme yapıcaz dedi polisler..Anlamadım,götürdüler karakola,dükkan sahibi var karakolda,adamın dükkanını soymuşlar meğerse,adam salya sümük ağlıyo,5-6 plazma bi de laptop neyin çalmışlar..Polis sordu:Bu muydu beyfendi soyan dükkanınızı diye?Adam gözlerindeki yaşları sildi,ovaladı falan gözünü,rahat 10 saniye kadar baktı ve hayır değildi,soyan kişinin boyu kısaydı dedi..İşte o an ki heyecan,kalp atışları falan,off...

Ha bu arada sokaktan direkt alınıp karakola götürlme sebebim ayrıyetten dumur sebebi..Hırsız eşofman giyiyomuş,ben de eşofman giydiğimden direkt almışlar..Yani hırsız gözlüklü olsa gözlüklüleri mi toplıycaklar sokaktan?Gözünü sevdimin polisi...

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

adını her andıgımda heyecanımın buyudugu bırısı

ne zaman ona aıt bırsey gorsem kalbım sıkısıyo :)

gece ozellıkle kendımle basbasa kaldıgımda kalbımın atısı benı sarsıyo

okadar guzel bır duygu kı

elımın ayagımın tutmayısı :)

ona sevgım heyecanlandırıyor !

YAAA COKKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMM  OF

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

dün izel konserinde acaip bi kalabalık verdı yine ve biz önlerdeyiz :) zaman geçtikçe bulundugun mevkii deişio...7 kızın arasında buldum kendimi bi an

o kadar yakınız ki öndeki kızın saçöı agzıma giriyodu :) neyse solumdaki 2 kız öyle bi bakıyolarki..tmm bakarsın 1 -2 kez sonra ben sıkıldım bakıslardan aldım sigarayı kızın önüne attım :) direk yüzüme baktı söndürücek tabi..tabi ben bunları normalde asla yapmam olay konserde heyecanın olmadıgı bi anda gelisiyo:F kıza dedim o atesi söndürme sıradan bi ates diil o dedim..ne farkı var dedi ? onu söndürürsen baska ateşi yaktıgının umarım farkındasındır dedi. bırak yansın dedi..tmm bırakalım yansın dedim ve tel no alıp verme işlemiyle kız tavlama işi sona ermiş oldu..dedim ya normalde olsa pek yaptıgım sey diildir ama konserde heyecan meyecan kalmıo :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

http://www.skycityauckland.co.nz/skycity/index.cfm?5FB84201-50BA-1DC3-6503-2FD86214423F

Bu dev kuleden atlarken harbi heyecanlanmistim.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    maçlara çıkarken heycanlanırım, güzel bi haber aldığımda heycanlanırım,bide msn de manita oturum açınca heycanlanıyordum ama artık deil :( amk. yaa öffff

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    ben hiç unutmam ilk milli macım kız çok güzel elim ayağım titriyo donu sıyıramıyom a.q bi baktım kuşta tık yok ulan noluyo dedim hani yaşt küçük tam olayıda bilmiyoz kız odada hadi gelsene dioo la dai odaya gidemiyom dedim şimdi bağırcak sen ib... misin die yükleniyom yükleniyom kusda tık yok alam ne zordu ya heyecandan düşüp bayılcaktım a.q tabi sonadan kartal şaha kaktı ama ne yazar amk acaip tırsmıştımD

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Gece vakti polis arabasıyla yoldan alınıp karakola götürüldüm sorgusuz sualsiz,bir tek yüzleştirme yapıcaz dedi polisler..Anlamadım,götürdüler karakola,dükkan sahibi var karakolda,adamın dükkanını soymuşlar meğerse,adam salya sümük ağlıyo,5-6 plazma bi de laptop neyin çalmışlar..Polis sordu:Bu muydu beyfendi soyan dükkanınızı diye?Adam gözlerindeki yaşları sildi,ovaladı falan gözünü,rahat 10 saniye kadar baktı ve hayır değildi,soyan kişinin boyu kısaydı dedi..İşte o an ki heyecan,kalp atışları falan,off...

Ha bu arada sokaktan direkt alınıp karakola götürlme sebebim ayrıyetten dumur sebebi..Hırsız eşofman giyiyomuş,ben de eşofman giydiğimden direkt almışlar..Yani hırsız gözlüklü olsa gözlüklüleri mi toplıycaklar sokaktan?Gözünü sevdimin polisi...

-----------------------------

ona benzer bi olay benimde başıma gelmişti ama polis diildi bni götüren

olay şöle msnde arkadaşla konuşuyoduk hadi kalk gel bize dedi iyi dedim geliyom arkadaşın evide en fazla 200 metre yukarda bide dedim bu sefer başka yoldan gidiyim belki daha kısadır. aklımı sikiyim bildiin yoldan gitsene amk. nese tam gidiyodum arkadan bi ıslık sesi dondum baktım sora başkasınadır diye devam etim bi ıslık daha bidaha baktım elemanın teki bana doğru heycanla koşuyo bi bekliyim dedim adam geldi işte ben şu dükkanın sahibiyim geçen gün seni kız kardeşimle gördük dedi şaşırdım kim kardeşin dedim sen daha iyi biliyon dedi yaa dedi tanımam etmem kardeşini falan ondan sora arkadan 4-5 eleman daha geldi bumu o lavuk falan dedi işte bu galiba falan dedi ama ben adamlara nasıl dil dokuyom ben diilim diye işte sordu gecen persembe parkta kovaladığımız sen diilmisin diye diilim dedim gel dediler kız kardeşimle yüzleştircez seni işte o anda dedim şıçtım kızı tanımam etmem ama kız  kendi erkek arkadaşını korumak için buydu dicek bende bi guzel dayak yicem. ondan sora bn iyice tırstım falan dedim kuran getirin el basıyım falan yemin ederim ben diilim falan adamlar insafa geldi saldı allahtan. ama o kızla yuzleştircez dediklerinde nasi heyecan tirsma karisik bi duyguydu annatamam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek
    İlk arabamı almaya gittiğim zaman 1 ay beklemiştim gelmesi için.
    Bi gün akşama doğru saat5 gibiydi aradılar arabanız geldi yarın gelip alabilirisinz die.
    Sabahı sabah ettim.Bütün gece mp3 yapıp durdum =)
    Arabanın anahtarını elime alıpta galeriden çıktıgımda hem sevinçten hemde heycandan uçcaktım a.q

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
Toplam Hit: 4254 Toplam Mesaj: 29