En İyi Çift Hatlı Telefon?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhabalar

ankaradan bir mürit kardeşimizden (şu an nickini hatırlayamadım) nexus 4 telefon aldım. 

hala kullanmaktayım ve gayet de memnunum.

2. bir hattım da var artık ve bu hat yurtdışı numarası

bu yüzden iki numarayı da kullanabileceğim performans olarak da isteklere cevap verebilecek bi telefon arıyorum

deneyimli ve bu konuda bilgili müritlerden öneriler bekliyorum.

herkese yakşamlar...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin modellerine bak hocam. Tüm modelleri Çift sim kartlı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

çok para vermek istemiyorsan ikinci el bi j3 pro alabilirsin 400 500e.

ya da xiaomi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

çok para vermek istemiyorsan ikinci el bi j3 pro alabilirsin 400 500e.

ya da xiaomi 

Samsung'un S ve Note serisi harici cihazı alınmaz. Zira uzun kullanımda telefonu duvarın içinden geçirme isteği duydurtuyor insanda giriş seviyesi Samsunglar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Gecenlerde gormustum. Samsung note fan arastirsana. Fiyat performans cok iyi gorunuyo. Cift hatta var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Gecenlerde gormustum. Samsung note fan arastirsana. Fiyat performans cok iyi gorunuyo. Cift hatta var.

O telefon 2.100 lirayken 3.200 liralara kadar fırladı şuan. Fiyatını hak eden bir cihaz değil an itibariyle. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Mi Max 2 kullanıyorum. Çift hatlı ve bataryası da 5100. Bana bir gün tam gidiyor. Oyun oynamıyorum. İnternet (gazete, insta, face vb.) ve wapsap kullanıyorum. Makale okuyorum. Tavsiye ederim. Ama TR'de ne kadar bilemem.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Mi Max 2 kullanıyorum. Çift hatlı ve bataryası da 5100. Bana bir gün tam gidiyor. Oyun oynamıyorum. İnternet (gazete, insta, face vb.) ve wapsap kullanıyorum. Makale okuyorum. Tavsiye ederim. Ama TR'de ne kadar bilemem.

5k bataryayı oyun oynamadan nasıl bitiriyon motorola 5k bataryalı telefonum vardı 2.5gün gidiyodu şarj

Çift hatlı telefon hiç kullanmadığım için birşey diyemem tek söyleyebileceğim çift hatlı samsungların hepsi kasıyor oyüzden xiaomi yada huawei tercih etmen senin için daha avantajlı olur 

PanxeR tarafından 12/Kas/18 00:55 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Asus zenfone 5 kullaniyorum cift sim cok memnum cift whatsapp filan kullanabiliyorsun 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Xiaomi Redmi Note4 | Biçilmiş kaftan.

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Biraz eski olacak ama xperia z5 dual tavsiye ederim 2.elde uygun fiyata denk getirilebilinir. şubatta 1400e sıfırını almıştım 600 civarı flan 2.el bulunur diye düşünüyorum. tüm banka sosyal medya iş ıvır zıvır işlerini çok rahat çözüyor çift hatla.

Toplam Hit: 3392 Toplam Mesaj: 32
çift hatlı telefon