En İyi Turkcell Tarifesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    shadowan bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    Avea Faturalı Tüm kamu hattı mükemmel birşeytüm kamu hatlarıyla ayda 13tlye sınırsız konuşuyorsun buna geçmeyi düşünüyordum ama askerlik olayı var boşa geçerim

Öyle birşey yok kim söyledi?Ben o pakete üyeyim 21 tl onun ücreti.İlk 2-3 ay az alıyorlar sonra yükleniyorlar bir güzel faturaya nereden geldiğini bilmediğim her türlü şeyi sokmaları yüzünden 50 tl'den aşağı ödeyemedim hiç faturayı.

Ailemde kullananlar var  oradan biliyorumhiçde fazla ödediğimizi hatırlamıyorum

Hocam buyur sana bu ayki faturamdan bir kesit=

Adamları aldıkları para kesmiyor üstüne sms alma parası bile koyuyorlar hatta üstüne 2 kere özel iletişim vergisi alıyorlar :S Ben şaşırdım kaldım bu işe sorunca işte biz bi yıllık bide aylık alıyoruz o iletişim vergisini diyorlar böyle iş mi olur?Ayrıca ben telsiz kullanmıyorum aq telefon kullanıyorum onun bile ücretini telsiz diye kesiyorlar :S Yani ben sadece kamu hatlarıylka bile konuşma yapsam ödeyeceğim saf ve katıksız ücret 35,39 TL yapıyor ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı:

10.000 sms'in peşindeyiz..

çok fazla gelir aveada iken bile 300 smsı zor bitiriyorum =) genelde konuşurum ben. fazla mesajlaşmam

Profile Tıkla Anlarsın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

kalite ucuz degildir 

bu nedenle Turkcell

aynen, başka söze gerek yok :] 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tarife farklı olmalı ozaman o kadar fiyat olsa bizim evde o hat kullanılmaz ihtimal vermiyorum keinlikle :) 13 tl ödüyorlar diye biliyorum adalet bakanlığı  hattı  ve telefonda devamlı konuşuluyor o fiyat çok fazla hatta fatura bedelini aşamadığımızdan düşükolduğundan faturalandırılmıyor bazı aylar fatura bileg elmiyor 2 ayda bir toptan geliyor :) ister inan ister inanma şu konuda yalan söylemem için hiçbir sebebim yok çünkü avea nın sahibi değilim :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Cep telefonu kullanıyorum maalesef.malum ev telefonu işini bitirdim turk telekom adı turk oldu kendi yabancılaştı olabilir ben onu kapattım.avea bilmem ama aria bilirim türkiye 152. idim.İlk çıktığı gün 21 mart 2001 de İzmir Karşıyaka iskelesinde bir işbankası standından almıştım vs.2005 yılında kapattım.o zaman aria ve  iş bankası-telekom italia idi.şimdi avea olarak işbankası-türk telekom-telekom italia oldu.burada türk telekom var dikkatinize sizin kazıklanma nedeninizin ana mimarı.bu bana tamamen ters.tekel olma sinyalleri.Hem sabit telefon pazarında ol hem mobil işinde.Turkcell ilk hazırkartımı 1999 da aldım nerdeyse o zaman %100 bir türk şirketiydi.(Çukurova Holding+telia sonera)2002 de AKP iktidar oldu grup şirketleri zarar etti diye Yapı kredi bankasını italyanlarla koç holdinge verdi.Dolayısıyla Turkcell in %40 nı ruslara %30 telia sonera ya(önceden telia soneranın payı azdı.)%30 da grup ta kaldı.telsim Uzan larda iken de severdim sizi becerebiliriz böyle derlerdi becerirlerdi sizi ihya edecez derlerdi ederlerdi.farklı bir pazarlanma anlayışı vardi hiç bir zaman şikayetçi olmadım çünkü diğerleride aynı işi yapıyorlardı.1-2 yıl telsim kullanmadım 2003-2004 filan.ama 3 yıldır hemen hemen vodafone olmadan tamamen vodafone kullanıyorum.ha Vodafone ingilizlerin demeyin ama bu işi profesyonelce sizinde kani olduğunuzun mantığınız elverdiği usulde yapıyorlar.eski turkcell im kapalı değil ama işlerimi vodafone a kaydırdım.gayet süper ne ise o ya da konuştuğunu hesaplarsın işte o.Turkcell mi faturalı turkcell hazır kart oldu.belki kapatırım şu 3 G si nasıl onu denemek istiyorum.Aylık 50 liraya sanmıyorum turkcell de bu 75 olurdu.Bu arada evde iken voip te kullanıyorum. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    Tarife farklı olmalı ozaman o kadar fiyat olsa bizim evde o hat kullanılmaz ihtimal vermiyorum keinlikle :) 13 tl ödüyorlar diye biliyorum adalet bakanlığı  hattı  ve telefonda devamlı konuşuluyor o fiyat çok fazla hatta fatura bedelini aşamadığımızdan düşükolduğundan faturalandırılmıyor bazı aylar fatura bileg elmiyor 2 ayda bir toptan geliyor :) ister inan ister inanma şu konuda yalan söylemem için hiçbir sebebim yok çünkü avea nın sahibi değilim :)

Yok hocam est. öyle birşey demedim :) Anlayamadığım bende çevremdeki herkeste bundan şikayetçi faturayı nasıl ücretlendiriyolar bir türlü anlamadık gitti,gördüğünüz gibi öyle abuk sabuk ücretler alıyorlarki pes..Belki siz adalet bakanlığı olduğu içindir postacılara farklıdır :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Böyle abuk subuk konuşanlara deli oluyorum.Turkcell kazık diyosunuzda neye göre kazık.Kullanmayı bilmezseniz kazık gelir.Hangi tarifedesin sana verilen haklar neler,sen naptın bunu düşünün. Sen kampusden yararlanırda,kampus olmayan birini ararsan saana kazık gelir.Hangi operatorde bu böyle değil?Hangi operatorde sana verilen hakların dısında kullanım yaptıgında kazık geliyo. Konuyu acan arkadasa Arkadasım sana uygun tarifeyi şöyle bulabilirsin.Aveadaki detaylarına bakarsın.Kaçdakka avea kaç dakka vodafone kaç dakka turkcell kaç dakka sabit numaralarla görüşmüşsün.Son 3 aylık ortalamasını alırsın ona göre paketler var onlardan yararlanırsın.sms de aynı şekilde. Yok 10 liraya sınırsız konusuosun yok 5 liraya turkcellilerle konusuosun,hikaye.önemli olan senin hangi operatori daha cok aradıgın.söyle bana yukardaki bilgileri ben sana söleyim fiyatınıda tarifenide.

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı:
    Böyle abuk subuk konuşanlara deli oluyorum.Turkcell kazık diyosunuzda neye göre kazık.Kullanmayı bilmezseniz kazık gelir.Hangi tarifedesin sana verilen haklar neler,sen naptın bunu düşünün. Sen kampusden yararlanırda,kampus olmayan birini ararsan saana kazık gelir.Hangi operatorde bu böyle değil?Hangi operatorde sana verilen hakların dısında kullanım yaptıgında kazık geliyo. Konuyu acan arkadasa Arkadasım sana uygun tarifeyi şöyle bulabilirsin.Aveadaki detaylarına bakarsın.Kaçdakka avea kaç dakka vodafone kaç dakka turkcell kaç dakka sabit numaralarla görüşmüşsün.Son 3 aylık ortalamasını alırsın ona göre paketler var onlardan yararlanırsın.sms de aynı şekilde. Yok 10 liraya sınırsız konusuosun yok 5 liraya turkcellilerle konusuosun,hikaye.önemli olan senin hangi operatori daha cok aradıgın.söyle bana yukardaki bilgileri ben sana söleyim fiyatınıda tarifenide.
    arkadaşlarım falan turkcell kullanıyor genelde avea ve vodefone turkcell kadar yok.. onu söyleyebilirim ben sana suan Konturlu hat almayı düşünüyorum faturalı da abartırım diye korkuyorum tabiki...bizim ark. 1500 dakka bedava her yöne turkcell almıştı çok konuşmuş galiba 270 TL ye yakın para geldi =) normalde 45 TL olması gerekiyordu.

Profile Tıkla Anlarsın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    Buradan çıkarmış olduğum sonuç hepsi para tuzağı =) anlaşılan

Profile Tıkla Anlarsın?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    kampuscell rulez 8)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
Toplam Hit: 3957 Toplam Mesaj: 26