En İyi Üniversite Bölümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

adam eşit ağırlık sözel demiş bütün sayısal bölümleri önermişsiniz :D

edit: ea için hukuk,psikoloji,pdr ts için reklamcılık, sinema tv en güzel bölümler bence

Bu reklamcılık nedir hocam tam anlatırmısın? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı
    slanger bunu yazdı

adam eşit ağırlık sözel demiş bütün sayısal bölümleri önermişsiniz :D

edit: ea için hukuk,psikoloji,pdr ts için reklamcılık, sinema tv en güzel bölümler bence

Bu reklamcılık nedir hocam tam anlatırmısın? 

hocam benim aklıma yapabilcekleri iş olarak bildiğin reklamcılık, grafik tasarım, sosyal medya,pazarlama gibi alanlarda çalışmak geliyo sosyal medya kısmı da çok basit gelmesin ben eşit ağırlıkçıyım ama düşünüyorum bu bölümü de çok bildiğimden demedim. iletişimcilerin diğer alanlarında da çalışabilir heralde benzer bölüm olarak iletişim tasarımı ve yönetimi var o daha geneldi sanırım :D bide yöntemimi söyleyim bi bölümü araştırırken """" iş olanakları yazmak yerine atıyorum "reklamcılık kariyer.net" diye aratıyorum direkt

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

bende FTR düşünüyorum 

FTR pişmanlıktır 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Uluslararası İlişkiler sadece meslek sahibi olup para kazanmak, hayatını ortalama veya üzerinde bir kalitede yaşamak hedefi ile yazılacak bir bölüm değil. İdealist değilseniz yazmayın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

bende FTR düşünüyorum 

FTR pişmanlıktır 

neden ki ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

bende FTR düşünüyorum 

FTR pişmanlıktır 

neden ki ?

Devlette hiçbir vasfı yok zaten devlete girme şansı da yok bu sene 20-30 kişi aldı

Doktorların altında 2 yıllık teknisyenlerden daha vahim durumdalar 

Teşhis koyma tedavi uygulama konularında ellerinde yetki yok uzman doktorun ameleliğini yapıyorlar

Kendi birlikleri sendikaları bile yok maaşları 2-2.5 civarı ipleyen yok 

Piyasada engelli öğretmeninden farksızlar iş yaptıkları da yok aileleri gönüllemeyle ömürleri geçiyor

Önü de her geçen gün kapanıyor devlet desteğini engelli aileden kestiği gün bıçak gibi kesilir kurumların geliri kimse kalmaz

Özel kurumlar haricinde iş fırsatın yok kendim çalışırım gibi alternatif söz konusu değil

Kurumlar nerdeyse şehirde ki tüm engelli aileleri biliyor zaten kendim kurum açarım bile diyemezsin sap gibi kalırsın

Bunların yanında daima engelli öğrencilerle çalışmanın verdiği stres ve psikolojik sıkıntılar 

Benim tavsiyem hiç bulaşma ama çok istiyorum dersen ki o zaman şimdiden bütün kurumları özel hastaneleri dolaşmaya başla 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Görelidir. Kapasite ve mezuniyet sonrası yatkınlık başarıyı değiştiren etkenlerdir. Tabi torpil gibi üçüncü elden müdahaleler varsa isterseniz lise mezunu olun avantajınız vardır. 

EA diye kısıtlamasaydın ilk tavsiyem tıp olurdu. Muhtemelen tek tavsiyem tıp olurdu. Sonuçta tıp okuduktan sonra kararını değiştirip doktor olmaktan vazgeçtiğinde farklı alanlara kaydığında da oldukça geniş dallanmaya sahip bir alan.

Aylık 5-6k'yı her alanda alabilirsin. İlk paragrafta yazdıklarım geçerli. Standart üniversite mezunu adam iş bile bulamazken aynı alandan, aynı dereceyle mezun adam bahsettiğin meblayı alabilir. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Ben profesyonel okul hayatımı geride bırakalı epey oldu ancak kısaca şöyle özet geçmekte fayda var.

Sosyal çevresi geniş ise insanlar ile iletişimi iyi ise BEYSO çok iyi para kazandırır üstelik yaz kış ayrı ayrı kazandırır. Hem eğlence hem iş aynı anda gider onun için.

Dil sınavına girebilecek düzeyde olanlara Mütercim Tercümanlık tavsiye ederim özellikle fransızca , almanca güzel diller bunlar.

Turizm Otelcilik, hadi canım bu işte para yok demeyin işini severek yapıp düzgün ilerleye bilen kişiler santraldan başlayıp Genel Müdürlüğe kadar çıkıyor yüzlerce örnek verebilirim sadece başarı hikayeleri anlatmıyorum. Bizzat ailemde var.

Keep Going !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı

Ben profesyonel okul hayatımı geride bırakalı epey oldu ancak kısaca şöyle özet geçmekte fayda var.

Sosyal çevresi geniş ise insanlar ile iletişimi iyi ise BEYSO çok iyi para kazandırır üstelik yaz kış ayrı ayrı kazandırır. Hem eğlence hem iş aynı anda gider onun için.

Dil sınavına girebilecek düzeyde olanlara Mütercim Tercümanlık tavsiye ederim özellikle fransızca , almanca güzel diller bunlar.

Turizm Otelcilik, hadi canım bu işte para yok demeyin işini severek yapıp düzgün ilerleye bilen kişiler santraldan başlayıp Genel Müdürlüğe kadar çıkıyor yüzlerce örnek verebilirim sadece başarı hikayeleri anlatmıyorum. Bizzat ailemde var.

Hocam beyso = BESYO 'Mu ?: ) beyso nedir

Toplam Hit: 1610 Toplam Mesaj: 20
üniversite