En Ucuz İphone6 Nerden Alabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba... Emektar iphone 4s'im dün son nefesini verdi.. Yapılması için teknik servis yada benzeri bir yerede veremiyorum telefonumu içerisindeki verilerden dolayı.. İnternetten çözdüğüm kadarıyla içerisini açıp şarj soketini değiştirmeyi deniycem verilerimi almak için ama artık değiştirme zamanı geldi.. Sizce en uygun iphone 6 nerden alabilirim yada doğrudan apple kendi sitesinden 2.399 TL'ye havale ile mi almamı tavsiye edersiniz.. Fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tşkler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyups
    eyups's avatar
    Erkek

bence apple sitesinden al fiyat da uygun 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

apple sitesinden aldım turkcell de çalisiyorum apple daha ucuz fiyat verdi.

64 gb 6  2500 e aldim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

gecenlerde bi yerde mediamarkt da 2250 gibisinden bisi okumustum , dh firsat kismina felan bi bak hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Şuan en uygun apple sitesi ama alıp memnun kalmayan ve 1 ay gibi bi kısa süre kullanılan 1800 1900 a çok telefon var ama güvenilir birinden bulmak lazım bende bakıyorum 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

64 gb 6  2500 e aldim.

epey önce aldınız sanırım hocam şu an 16gb - 2399   64gb - 2735 havaleli fiyat istiyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

migrostan 2.2250 ye aldık iphone 6 16 gb silver

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

mediamarkta 200 tl sevgililer gününe özel indirim var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba... Emektar iphone 4s'im dün son nefesini verdi.. Yapılması için teknik servis yada benzeri bir yerede veremiyorum telefonumu içerisindeki verilerden dolayı.. İnternetten çözdüğüm kadarıyla içerisini açıp şarj soketini değiştirmeyi deniycem verilerimi almak için ama artık değiştirme zamanı geldi.. Sizce en uygun iphone 6 nerden alabilirim yada doğrudan apple kendi sitesinden 2.399 TL'ye havale ile mi almamı tavsiye edersiniz.. Fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tşkler..

Dünheralde kara gündü :) bnmde 4s dün artık bırak benii dedi, çekmiyo şu an hat :) 
    ne soketi değiştireceksin hocam* ben 3-5 ay önce şarj soketi aldım değiştirdim taş gibi devam etti yoluna , şimdide şebeke antenini değiştirmeyi düşünüyorum :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

64 gb 6  2500 e aldim.

epey önce aldınız sanırım hocam şu an 16gb - 2399   64gb - 2735 havaleli fiyat istiyorlar.

ilk çiktiğinda hocam iyiki acele etmişim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

aynen benim de gitti iphone 4. en ucuz sahibinden.com daki ilanları kovalamak. 64 gb silver vodafone faturalı cihaz sadece home tusunun kenarında ince bir çizik mi diyim çatlat mı diyim öyle bişi var. 2100 tl aldım o da yurt içi diye ilerde bişi olursa garantiden nasılsa sıfırı gelecek o yüzden o sorunu fazla onemsemedim. tel ctesi gunu gelecek. kullanımına alışamazsam aynı paraya verebilirim.

Toplam Hit: 2664 Toplam Mesaj: 23