En Ucuz İphone6 Nerden Alabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı

aynen benim de gitti iphone 4. en ucuz sahibinden.com daki ilanları kovalamak. 64 gb silver vodafone faturalı cihaz sadece home tusunun kenarında ince bir çizik mi diyim çatlat mı diyim öyle bişi var. 2100 tl aldım o da yurt içi diye ilerde bişi olursa garantiden nasılsa sıfırı gelecek o yüzden o sorunu fazla onemsemedim. tel ctesi gunu gelecek. kullanımına alışamazsam aynı paraya verebilirim.

Sıfır düşünüyorum hocam teşekkürler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    streetw1se bunu yazdı

aynen benim de gitti iphone 4. en ucuz sahibinden.com daki ilanları kovalamak. 64 gb silver vodafone faturalı cihaz sadece home tusunun kenarında ince bir çizik mi diyim çatlat mı diyim öyle bişi var. 2100 tl aldım o da yurt içi diye ilerde bişi olursa garantiden nasılsa sıfırı gelecek o yüzden o sorunu fazla onemsemedim. tel ctesi gunu gelecek. kullanımına alışamazsam aynı paraya verebilirim.

Sıfır düşünüyorum hocam teşekkürler..

16 GB düşünüyorum ben kovalamaya devam

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    McM bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba... Emektar iphone 4s'im dün son nefesini verdi.. Yapılması için teknik servis yada benzeri bir yerede veremiyorum telefonumu içerisindeki verilerden dolayı.. İnternetten çözdüğüm kadarıyla içerisini açıp şarj soketini değiştirmeyi deniycem verilerimi almak için ama artık değiştirme zamanı geldi.. Sizce en uygun iphone 6 nerden alabilirim yada doğrudan apple kendi sitesinden 2.399 TL'ye havale ile mi almamı tavsiye edersiniz.. Fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tşkler..

Dünheralde kara gündü :) bnmde 4s dün artık bırak benii dedi, çekmiyo şu an hat :) 
    ne soketi değiştireceksin hocam* ben 3-5 ay önce şarj soketi aldım değiştirdim taş gibi devam etti yoluna , şimdide şebeke antenini değiştirmeyi düşünüyorum :)

Aynen aynen hocam tam kara gündü.. Telefon bozuldu - uçak 4-5 saat rötar yaptı.. Ank'ya geldim kar yağışından gece yollar kapalıydı.. Tüm gün boyunca arayan kimse ulaşamadı vs. vs. vs. :)

Şarj soketiyle alakalı olduğunu düşünüyorum bende... Akşama doğru bir kaç yere bakıp şarj soketi ve iphone için tamir takımı alıp bir operasyonda ben yapmayı planlıyorum.. :) Daha önce bir kaç kere pil değiştirmek için müdahalede bulunmuştum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

En uygun 492 TL,ye alabilirsin istersen ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Bahsedermisiniz biraz .. neymiş bu :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

ürünün seri numarası mutlaka TU ile bitsin hocam. Ucuz alıcam diye 2 yıl applestore' dan destek almak varken merdiven altı firmalara düşme aman diyim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6/4.7-inch-display-16gb-silver-att

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-6-16-gb-gold/productDetails.aspx?productId=telcepiph616gbgo&categoryId=371946&SKU=TELCEPIPH616GBGO-N

hocam 100 tl de word puan veriyor 2359 - 100 = 2259 en ucuz şuan burda 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    McM bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Kontrat ücreti o yavrucum, yoksa kontratı yatırana 2 yıl boyunca $21.64 ek ücreti sen cepten mi ödüyorsun?

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    McM bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

kontrallı fıyatı o kontral yapıp 2 yıl ne odıyceksın kı o telefonu turkıyede asıl kullanıcaksın sımlock bilmeden konusmayalım + rep plz.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 2662 Toplam Mesaj: 23