En Ucuz Uluslar Arası Kargo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Arkadalar yurt dışına sürekli paket göndermeye başlıycam iş gereği , ağırlıgı 0-5 kilo arası ebatlar değişken 70x30x10 da var 13x30x13 de var 30x30x30 da var 

en ucuz hangi firmadan fiyat alabilirim tracking no lu .

Kargo firmalarında çalışan arkadaşlar carsa yardımcı olursa sevinirim 

yan cizdim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ptt kargo koca 50 tekne saz gönderiyorum 8 kg almanya belçika avusturya 75'tlyi geçtiğini görmedim

fedex dhl gibi firmalardan 250 € gibi rakamlar duyduktan sonra ptt kargo bana nimet

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

PTT nin içinde turex diye bi kargo var onunla hızlı yollayabilirsin,

ben genelde ups kullanıyorum. önce müşteri hizmetlerini arıyorum fiyat istiyorum valla %40 a kadar indirim yaptırdığımı biliyorum, sonra kargocuyu eve yönlendiriyor. şubeye gitmeye gerek yok aynı fiyat.. Acelen varsa ups iyidir .. PTT çok ağır çalışıyor, isviçre den bi evrak tam 3 haftada gelmişti hem de iki kere böyle oldu. Normalde Türkiye ye 2-3 güne giriyor ama nedense istanbul pim de bir sürü bekleniyorlar ..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

PTT nin içinde turex diye bi kargo var onunla hızlı yollayabilirsin,

ben genelde ups kullanıyorum. önce müşteri hizmetlerini arıyorum fiyat istiyorum valla %40 a kadar indirim yaptırdığımı biliyorum, sonra kargocuyu eve yönlendiriyor. şubeye gitmeye gerek yok aynı fiyat.. Acelen varsa ups iyidir .. PTT çok ağır çalışıyor, isviçre den bi evrak tam 3 haftada gelmişti hem de iki kere böyle oldu. Normalde Türkiye ye 2-3 güne giriyor ama nedense istanbul pim de bir sürü bekleniyorlar ..

1 hafta önce saz gönderdim hollanda tilburga, tren 67 dedi uçak 75 dedi, uçak olarak gönderdim 3 günde ulaşmış , istanbul pim olayı doğru aşırı bekletebiliyor bazen.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

yarın arkadaş bir paket yollayacak bana, ptt ile göndermesi uygun olur ama ben p.tesi türkiye ye dönüyorum, yetişmez büyük ihtimalle o yüzden garantili olarak ups ile gönderecek.. 

3 günde gitmesi iyiymiş.. belki türkiye ye gelişte sorun yaşanıyor olabilir.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    purplebazaar777
    purplebazaar777's avatar
    Erkek

mesajım bulunsun bende bu konuyu merak ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

bende şeyi merak ediyorum ta çinden 3 dolara saat felan alıyorum yada başka şeyler kargo bedava o nasıl oluyo ?

kargo 3 hafta sonra geliyo orası ayrı

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    purplebazaar777
    purplebazaar777's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

bende şeyi merak ediyorum ta çinden 3 dolara saat felan alıyorum yada başka şeyler kargo bedava o nasıl oluyo ?

Bende 1- 2 dolarlık bir şeyler aldım 2-3 haftada geldi nasıl oluyor sanırım 1 kaç centlik olmalı ki kar etsinler  birazda dandik oluyorlar :) kalitesizler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

ptt yi sakın tercih etme, bir kargo gönderdim 2-5 ay geçti hala ulaşmadı. Aradım çağrı merkezini ilgileniyoruz dediler yalan. PTT Pişmanlıktır!!!

Nova Vida !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

o 3 doların içinde kargo parası da var hocamaslında,kargo bedava olayı biraz aldatmaca.Çoğu zaten china post ile anlaşmalı olduğu için ve satıcıların çoğu toptan satıştan parayı vurduğu için kargo parası pek sıkıntı olmuyor.

less than one, more than zero.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    DesquneR bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı

o 3 doların içinde kargo parası da var hocamaslında,kargo bedava olayı biraz aldatmaca.Çoğu zaten china post ile anlaşmalı olduğu için ve satıcıların çoğu toptan satıştan parayı vurduğu için kargo parası pek sıkıntı olmuyor.

anladım galiba hocam

saatler çokta dandik değil boyasının felan kalktığını görmedim daha hep ben kırdığım için yenisi almak zorunda kaldım :D

gerçi çin orası ne kadar maliyet olcak ki :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
Toplam Hit: 1387 Toplam Mesaj: 18