folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder En Uygun En Sağlikli Bal Nereden Bulurum

En Uygun En Sağlikli Bal Nereden Bulurum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

www.beeo.com.tr tavsiye ederim. Tercih edersen pm at %25 indirim kodu vereyim

What are you doing???
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

www.beeo.com.tr burdan alabilirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

https://www.harsena.com.tr/ hocam eniştem yıllardır yapıyor uluslararası ödül alınca biraz kurumsallaştı. doğal olduğuna kefilim ancak fiyatları tuzlu olabilir. bu yaz hariç bal sağım kısmına ben de katılırdım hatta :) 

hocam 850grlık 2 tane aldım bakalım nasıl yorum yapalım

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben cidden anlamiyorum bazi seyleri. Insanimiz neden bu kadar ahlaksiz ve yalanci. Ürünün gercek bal degilse, gercek bal diye satma. Ama seker koyan da koymayan da gercek, dogal bal diye satiyor.

Hadi onu gectim, bunlarin bir sertifikalandirma olayi yok mu? O kadar aricilikla ugrasan insan var, devlet destekli sertifikalanldirma yapilabilir, balin kalitesine göre bir numara-harf verilir. Alan da ona göre alir.

Onemli olan pahali-ucuz olmasi degil, ürettikleri mal neyse, onu tüketicinin bilmesi gerek. Ee bu kadar ahlaksizin oldugu ülkede, basimizdakilerin namuslu olmasini beklemek de biraz salaklik oluyor.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

https://www.harsena.com.tr/ hocam eniştem yıllardır yapıyor uluslararası ödül alınca biraz kurumsallaştı. doğal olduğuna kefilim ancak fiyatları tuzlu olabilir. bu yaz hariç bal sağım kısmına ben de katılırdım hatta :) 

Ballar geldi gayet güzel ve kokusu aroması iyi alınabilir bir bal 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

Ballar geldi gayet güzel ve kokusu aroması iyi alınabilir bir bal 

hocam herhangi bir sorun, ihtiyacın olursa yardımcı olabilirim.

ek olarak bu ürünü Kristalize (Ham) Çiçek Balı 400g (harsena.com.tr) öneririm bence süzme baldan daha güzel (daha da sağlıklı zaten). 2019 apimondia kanada'da dünya 3.sü seçilmişti bu sene istanbulda da tekrar üçüncü seçildi.  

bu seneki etkinlik 47th APIMONDIA | International Apicultural Congress (apimondia2021.com) 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

söylemeyi unutmuşum Harşena - Doğal Bal ve Arı Ürünleri (harsena.com.tr) ürünlerin aşağılarında analiz raporları da mevcut inceleyeibilirsiniz :) 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

söylemeyi unutmuşum Harşena - Doğal Bal ve Arı Ürünleri (harsena.com.tr) ürünlerin aşağılarında analiz raporları da mevcut inceleyeibilirsiniz :) 

Hocam fotoğraflarda 300 değil sadece 299 gibi ibarelerin saçmalığı nedir ya :)  1 lira 10 lira 5 lira yı indirim gibi görsel olarak hazırlayıp sunmak çok hoşuma gitmedi.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Bütçe sorunun yoksa MANUKA BALI tüket

Onun bir değer aralığı var , araştırıp kendin(yani bütçen) için en optimumunu bulursun. Orijinal olmaması mümkün değil alayı orjinal sadece değer mevzu var iste yoğunluk-yararlilik-aktivite puanlaması.

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bursa'da ikamet ediyorsan eğer yardımcı olayım sana. Çiçek balı vardır. Hobi amaçlı aile bireylerim bakıyor. Balın yeri Bursa Karacabey Longozu genellikle orada olan bitkiler kestaen ihlamur defne vb bitkiler. İl dışına gönderim yapmıyorum daha doğrusu yapamıyoruz hem maliyet hemde üretim az kendimize kadar var sağlık içinse yardımcı olmaya çalışırım.

Dipnot balda mısır şurubu pancar şekeri yoktur. Ben dahil aile bireyleri komple şeker hastası. Kendi yemediğimiz balı vermiyoruz. Toplam arı kovanı 8 yada 10 adet 

Toplam Hit: 2637 Toplam Mesaj: 32
bal lazim