Enpara Kredi Başvurusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

merhabalar hocalarım

Burada belki aynı işlemleri yapmış yada bilgi sahibi olan insanlar olabileceğindne dolayı sormak istedim.Hocalar arkadaşımın diğer bankalarda kredi kartı vs si var.Kredi de çekti 2-3 taksidi kaldı ödüyor yani.

Asıl sorumuza gelirsem hocalar arkadaş enparaya üye değil.Üyeliksizde kredi başvurusu oluyormuş.Onaylanırsa tabiki üye olacak vesaire ancak.Peki başvursa bu işlemler kaç gün sürer bu konu hakkında bilginiz varmıdır.Hemen olumlu yada olumsuz dönüş yapıyorlarmı ?

Mod not. Konu yerlerine dikkat edelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kartı bir hafta içerisinde adrese teslim ediyorlar.

Kredi ise puanın yeterli ise anında hesabına geçer. Hatta ben online işlemlere girerken arada bildirim penceresi açıyor 15.000 lira kredi verelim hemen diye.  

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

5 K çekmiştim, bu ay son taksidi ödedim çok şükür. 

Hesabın açıldıktan sonra, mobil uygulamasından başvur. 5 dk içinde hesabında para.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

@C_e_Z_a

Hocam iyi kurtulmuşsun darısı herkesin başına :D 

@mkyb

Hocam yani demek istediğim arkadaş cumaya kadar elime para geçermi diyor sanırım mümkün değil dimi ? Kart önemli değilde hesabın açılması ve paranın yatması önemli olan 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hesap kart ile birlikte açılır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hesap kart ile birlikte açılır. 

yoo hocam niye ? ben bankadan hesabı açtırıyordum kart sonra eve geliyordu.Yada yanlışta hatırlıyor olabilirim ama cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim hocalar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara'nın sistemi farklı. Kartı görevli başvuru işlemi tamamlanırken sana teslim ediyor. Kart açıldıktan sonra SMS geliyor iban numaranız bu diye. Ben kartı aldığım zaman sistem böyleydi. 

mkyb tarafından 10/May/17 22:13 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Enpara genelde findeks notuna göre işlem yapıyor kardeşim. Eğer geçmişin temiz ise findeks notundada bankalara toplam borçlana bileceğin miktar diyelim 5 bin güncel olarak 2 bin borcun var. İşte sen bu 3 bine kadar kredi çekebilirsin demek oluyor. Yani bakiyen dolana kadar..

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Bir soruda ben sorayım. Freelance çalışıyorum. Çoğu zaman aylık 1000 TL civarı veya üstü bir gelirim oluyor.(1000TL'den aşağı kazandığımda oluyor). 500 - 600TL kadar bir kredi çekmek istiyorum.(Biliyorum rakam az ama ihtiyacım o kadar. Vericeklerini bilsem 1000TL de isterim)

Daha önce kredi kartı vs. kullanmadım. Bu findeks notumudur nedir onun kaç olduğunuda bilmiyorum. Ziraat'e kredi kartı başvurusu yaptım onuda reddettiler.

Gelir belgesi veya kefil istemeden kredi veren bir banka varmı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

hocalar cevaplarınız için çok teşekkürler.

Hemde arkadaşın sorduğu soruya cevap verilir diye güncellemiş olayım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben başvurdum enpara karta. kart geldi.

maaş bordrosu meslek için evrak filan almadı kurye.

4 kere balşvurdum krediye red geldi.

puanım da 1450 civarı.

başka bankadan gittim çektim.

enpara niye vermedi anlamıyorum hala

Toplam Hit: 1881 Toplam Mesaj: 14
enparakredi enpara