Epiphone LP-100 (Satılık.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

İ-Phone sandım :W ne sevindim konuyu açarken gitarı gördüm hayallerim yıkıldı :D

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

sıfırı 600-650 arası geziyor almak isteyenin bilgisine. Hayırlı satışlar hocam arkadaşlara söyledim bende yarın dönerler cevap olarak gelişme olursa yazarım

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hayalinde gibson lespaul almak isteyen arkadaşlar.

Bu gitarı alsın epiphone gibson'un alt markasıdır (malzeme işcilik) farkı vardır ancak kötü denebilcek gitarlar değiller.

Sustain bakımından zengin sert tonlar için ideal gitarlar harmonikler falan gayet net geliyor ben gitarı bi kaç kere çalmıştım kötü bi gitar değil alana hayırlı olsun stratım olmasaydı ben alabilirdim .

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Konu Güncel 450 TL Acil Satılık Hocalar.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

fotoları koyarsan?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Linkleri Koydum

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

set neck mi bu arkadaşa alcam galiba ama dur bi dk

edit :bolt on muş pardon

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3107 Toplam Mesaj: 18