folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erdoğan"In Özel Kalem Müdürü Nasıl Trilyonlar Kazandı?

Erdoğan"In Özel Kalem Müdürü Nasıl Trilyonlar Kazandı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    neyse konpicyus Senle tartısarak hata ettim oke ne desem anlamıorsun cünqü Saygılarımla iyi aksamlar.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------

azizsenel55 bunu yazdı:
    konpicyus bunu yazdı:

Mylitta bunu yazdı:
    konpicyus bunu yazdı:

@mylitta

çünkü o kişilerde sizin aklınızdan. sonuçta yolunuz bir. ha sen ha öteki. ama seni suçlayan olmadı zaten. üstüne alınma. + sen de pek anadolu çocuğuymuşsun.

Evet öleyim soyumu inkar etmiyorum anadolulu olmakda utanç degildir emn ol :) bu arada bu sana battımı:)

senin anadolu dediğin topraklarda o bahsettiğimiz dedeler amcalar neneler yaşıyor. ve akpye oy veren onlar ;) senin kastın toprak değeriyse istanbul daha değerli yok manevi birşeyden bahsediyorsan ilk cümlem geçerli. maaş konusuna gelince. eğer milletin ekmeğini koruma görevi sana düştüyse vay halimize. yok ben vatandaş olarak bişiler yapmak istiyorum diyorsan hani şu mitingler var ya ülke için yürüyüş yapıyolar falan. o aydınlar arasına aktıl sen de.

ne alaksı var akp yi istanbul u kim aldı sadece istanbulu değil tüm türkiyeyi aldılar bide ülke için bişler yapmak istiyorsa aydınlar arasına katıl demişin aydından kastın ne ? her üniversitedeki aydın mı ? bi açrsan sevinirim  

aydından kastım şudur: o adamlar ülkenin en doğru insanları ya. çıkıp sokaklarda nutuk atarlar ya. efendim, ülke elden gidiyor. halk kandırlıyor. buna seyirci kalamayız. bu katliama dur deyelim. diyen o medeniyet aydınları

allahını seversen bi tane isim söle  

aydın kime göre aydın herks ideolojik olmuş cumhurtiyet mitingleri dediler üniversiteelrde hocalar gitti bazıları gitmedi giden aydın gitmeyen aydın değil mi?

walla bu soruları çok düşümdüm ben bulamadım kime göre ülke bölünmüş sol ,sağ, laik, anti laik... ben çıkamdım içinden hoca  

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    batıyor mu?

yoo batmıyor :) Ben Bu Şekilde Hortumlayarak Trilyonları Cebine indiren insanlara küfür ediyorum..

Haa Senin gibi enayilerde  Bölee bön bön bakarak batıyormu diye yazar :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

konpicyus helal olsun be kardeşim,bu kadar açık bi konuda utanmadan erdoğan ı  ve kalem müdürünü savunuyon,sende erdoğan ın kalem müdürünün kalem müdürlüğünümü yapıon yoksa,öleyse bi kaç seneye kadar senin de yatların katların olur

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

@mrphs

bazen sizi gördükçe büyümek istemiyorum ;) .. neyse daha fazla konuşmayım çünkü sizin gibi aydın, büyük insanlar ezer beni. + hakaret etmeden duramıyorsunuz bkz: köryobaz, enayi  vs vs.. ama bişi demiyorum ben gene.

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

@mrphs

bazen sizi gördükçe büyümek istemiyorum ;) .. neyse daha fazla konuşmayım çünkü sizin gibi aydın, büyük insanlar ezer beni. + hakaret etmeden duramıyorsunuz bkz: köryobaz, enayi  vs vs.. ama bişi demiyorum ben gene.

Köryobaz, Enayi vs vs..

Batıyormu yoksa bu laflar ? :) 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

AmoR bunu yazdı:
    konpicyus bunu yazdı:

@mrphs

Köryobaz, Enayi vs vs..

sizin gib aydın! insanlara yakışmadığını düşündüm sadece. tersi ise hiç sorun değil ;)

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Sen hakaret görmemişsinz güzelim.Sen öyle bir yorum yapıyorsun ki,insanın hakaret edesi bile yoksa edesi geliyor.O kadar teşvik ve tahrik edici birisin.Hadi her yoruma açık bir paltform burası belli bir noktaya kadar herkesi savunabilrsin de savunmanı "batıyor mu " şeklinde yaparsan karsındakide sana "demek ki o savundukların yarın çıkıp gelse seni kıbleye çevirip gün batımının denizin üzerine kondurdugu yakamozlara karşı çatır çatır inletip.makat acılarıyla yataklara terketse,ona bile eyw dersin" diyerek bir yorumda bulunursa sesini çıkartamassın.Örnek olsun diye söyledim sadece alınma :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

AmoR bunu yazdı:
    konpicyus bunu yazdı:

@mrphs

Köryobaz, Enayi vs vs..

sizin gib aydın! insanlara yakışmadığını düşündüm sadece. tersi ise hiç sorun değil ;)

Aydın olduğumu nereden çıkardın ? Benim öyle bi iddiammı var yoksa o ışığımı farkettin ?

Yapılan usulsüzlük aleni yani ortada ama sen kalkıp bi pisliğin üstünü başka bi pislikle örtme çabasındasın. Yazık..

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    Sen hakaret görmemişsinz güzelim.Sen öyle bir yorum yapıyorsun ki,insanın hakaret edesi bile yoksa edesi geliyor.O kadar teşvik ve tahrik edici birisin.Hadi her yoruma açık bir paltform burası belli bir noktaya kadar herkesi savunabilrsin de savunmanı "batıyor mu " şeklinde yaparsan karsındakide sana "demek ki o savundukların yarın çıkıp gelse seni kıbleye çevirip gün batımının denizin üzerine kondurdugu yakamozlara karşı çatır çatır inletip.makat acılarıyla yataklara terketse,ona bile eyw dersin" diyerek bir yorumda bulunursa sesini çıkartamassın.Örnek olsun diye söyledim sadece alınma :)
    küfür cok hosuma gitti :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 6851 Toplam Mesaj: 59