folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkekler Neden Futbolu Sever ??

Erkekler Neden Futbolu Sever ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Futbol bir zeka oyunudur.. Erkeklerde de fazladan bulunduğu için seviyoruz işte :))

west[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben sevmem

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Bence saçma ben sevmem mesela futbolu. Hatta halkın gözünü boyamak için bi ilaç olduğunu düşünürüm

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

futbol hangi zeka ile oynanıyor Allah aşkına

futbolu zekası ile oynayanlar zaten kendini belli eder hagi zidane vs vs

sabri vb tipler neresindeki zekayla oynuyolar bu oyunu bana açıklayın

erkekler futbolu neder sever bu soruyu sadece bizler değil bilim adamlarıda soruyor

yanyana koyulan biri erkek biri kız iki bebeğe bir araba ve bir bebek oyuncak uzatılıyo

erkek arabayı kızda bebeği alıyo futbolda böyle toplum tarafından empoze durumu olsada içden gelen bişey

erkekler karşı cinse neden ilgi duyuyorsa futboluda o yüzden seviyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

IronEagle bunu yazdı:
    -----------------------------

VaLLa Ben YaşıtLarıma Göre Hiç FutboL Sevgisi Yaşamadım :W

Ne FutboL Nede Erkeklerin Beğendiği ŞeyLer Ama Top DegiLim :D

-----------------------------
    Nesin olum sen o zmana :D

İçime Kurt düştü dayı :D:D

TURKCELL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

Çünkü;

güç,zeka,yetenek,sevgi,hırs,mücadele,sabır,risk,heyecan,adrenalin i içinde barındırır.

her zaman hakedenin kazanamadağı bir oyundur.

yapılan basit hatalar pahalıya patlar.

oynaması oldukça zevklidir.

muhabbeti hoştur.

özellikle Türkiye de çok komik sahneler yaşanır.(bkz:sabri,servet,rüştü,yılmaz vural,baki mercimek)bu yüzden zaman zaman komik bir oyun olur.

ben bilirim demeye gelmez.adamın gazını alıverirler.örn: fatih terim malta beraberliği sonrası yaptığı açıklamadan bir bölüm."mooh.it's the football,that's the football"

daha sayimmi?

twitter.com/KezzapliMakarna
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Vala burda yazan nedenlerin çoğu hikaye. Eyv çok geniş bi alan diğer hobilere göre, ne bileyim mahallede oynamanın kolaylığı (az malzeme gerektiriyo sadece top), işte taraftar olayları, kültürümüzde çok büyük bi yerinin olması (herkesin adı gibi takımı olur daha küçüklükten itibaren), işte anında karar verme anlık oluşan ataklar heyecan vs vs falan bunlar evet pay sahibi ama bu özelliklere sahip tonlarca spor var. Neden özellikle futbol çünkü asıl neden bu toplumun erkeklik kompleksi. Bi şekilde futbol erkeklikle özdeşleştirilmiş, sürü psikolojisiyle geldiği gibi gidiyor işte. Erkekliğinden şüpheli bizim erkeklerin nerdeyse hepsi, hayatları pipilerini ve erkekliklerini ispatlamakla geçiyor:D

Hiç bişeyinden zevk almasa adam sırf erkeklikle bir tutuluyo diye fanatik oluyor, bu durum çok yaygın mesela.

İnanmıyosanız gidin futbolu çok seven on adama diyin "ben futbol sevmiyorum abi" diye, en az sekizi "futbol sevilmezmi ya şöyle güzel böyle güzel" gibi mantıklı nedenler yerine "oha olm ne biçim erkeksin sen" der.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

içinde kadınların olmadığı için

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

rahat rahat küfür edebiliyoruz.. :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

behlül                      böl korkma                      l  +18
                                                                                                  l_______
             aşkı memnu behlül +sex+ dekolte reyting Yastık ne demek l
           + _______________________________________________________  l Para Yıpranmış halk Nalet olsun:)

00000000000000000000000000000000000000

Beleş wireless kahramanı.
Toplam Hit: 13986 Toplam Mesaj: 95