folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ermeni Askerlerinin Türk Çobanı Öldürmesi

Ermeni Askerlerinin Türk Çobanı Öldürmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    Balyoz99 bunu yazdı

Türk Hava Kuvvetlerine ait 1 tane heron düşmedi şimdiye kadar. Gelmişsin buraya ordan burdan duydukları bize satıyorsun. Akıl var mantık var. Bir subay ankesörlü telefondan komutlanlıktaki diğer subayı arayıp düşürüm vs. der mi? Adamlar cami bombalama, savaş çıkarıp darbe yapma planını yüzlerce kişinin önünde açık seminerde mi yapar? Ölen arab yada türbanlı olmayınca sizin için sorun yok tabi. tayyibin suriye planları yüzünden kaç tane vatandaşımız öldü. Ne geçti elimize? Yarrak geçti.

Siktir git. Diyebileceğim tek şey bu. 

Ulan dal yaprak, millet eline almaya korkar sen ağzından düşürmüyosun yarrağı..

Bende onu diyorumya işte, madem bu kadar milliyetçisiniz niye birinizde dtp mitinginde erkekliğiniz tutup karşı çıkmıyosunuz ?

Tabii, sizin işiniz goygoyculuk.. Başkada bi sikime yaramazsınız zaten sizde haklısınız..

Sizin derdiniz üzüm yemek değilki bağcıyı dövmek..

Zamanında binlerce masum insanı sebepsiz yere asanları yargılamasına bile karşısınız daha ne olsun..

Sırf akp'ye muhalefet olsun diye kenan evrenin ve saz arkadaşlarının yargılanmasına karşı çıktı binlerce geri zekalı..

Askeri anayasanın yanlış olduğunu bile bile, sivil anayasaya hayır kampanyası düzenledi binlerce öküz oğlu öküz..

Ne emmeye gelen ne gömmeye gelen o kadar çok muhalefet varki bu ülkede..

Ne yapayım? Elime silahı alıp başbakanlığı mı basayım bunu mu istiyorsun? Katiller yargılanmadı, karakolu basıp ben mi vereyim cezasını? pkk sempatizanları eylem yapıyor, polis bakıyor. Çıkıp ben mi müdahale edeyim? Vatandaşını ve toprağını korumak devletin görevi. Bu çobanın vurulması Ermenistanın ilk icraati değil. Orospu çocukları geçmişte birçok kez sınırdaki askerlerimize taciz ateşi açtı. Beni çileden çıkartan olay bir arabın burnu kanasa aslan kesilen hükümetin ve akplilerin olay Türklere gelince kedi yavrusuna dönüşmesi. Askeri anasaya diyorsun da anayasanın değişmeyen kaç maddesi kaldı, hangi yasalar askeri?

Gelmişsin bana "heronları düşürün" ses kaydından bahsediyorsun ama bir sik bildiğin yok. 

1- Babası belirsiz yandaşların dökümünü çıkardığı telefon görüşmesinde "heronlar"(çoğul) dan bahsediyor ama o sıralarda Türkiye'de 1(bir) adet Heron var, o da İsrail'e ait, İsrailli subaylar tarafından uçuruluyor.

2- Babası belirsiz yandaşların telefonla konuştuğunu iddia ettiği subayların biri görüşmenin yapıldığı saatte Eskişehir'de F-4'le uçuyor. 

3- Babası belirsiz yandaşların telefonla konuştuğunu iddia ettiği subayların diğeri görüşmenin yapıldığı saatte İtalya'da görevli.

Babası belirsiz yandaşlar götlerin delil üretip milletin üzerine bok atıyor, senin gibi koyunlar bunları sorgulamadan doğru kabul edip savunuyor. Bize de sinirlenip size laf anlatmak kalıyor.

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ceo senin hakkaten kafan güzel lan olm belki bilmiyon ama dtp bdp felan bu ülkde miting düzenleyip açıkça pkklı olduklarını belirtemezdi ve bunu değiştiricekbir etkileride yoktu yani bunu yapan osenin çok sevdiğin hükümetin ben karşıçıkmaya çıkıyorumda senin karşı çıkmıyorsun dediğin şey yoktu verdiğin oyla sen yarattın onu

ha hala niye seni insan yerine koyuyorum işte oda benim mallığım cevap vermeyin şu zihnini beynini hissini siktiğime

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

ceo senin hakkaten kafan güzel lan olm belki bilmiyon ama dtp bdp felan bu ülkde miting düzenleyip açıkça pkklı olduklarını belirtemezdi ve bunu değiştiricekbir etkileride yoktu yani bunu yapan osenin çok sevdiğin hükümetin ben karşıçıkmaya çıkıyorumda senin karşı çıkmıyorsun dediğin şey yoktu verdiğin oyla sen yarattın onu

ha hala niye seni insan yerine koyuyorum işte oda benim mallığım cevap vermeyin şu zihnini beynini hissini siktiğime

+1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gfb_soldier bunu yazdı

bu siteye neden senelerdir girmediğimi şimdi hatırladım.

kayıp sperm bulundu beyler =)

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Ceo götkılllarından hüloğculardan arkadaşlar ne derseniz deyin anlamaz,muhtemelen meslek lisesi terk asgari ücretle çalışıp ekonomi süper diyen bir adamdır.Boşverin o yüzden tartışmayın hiç argümanları bile komik adamın.Hayatında eline aldığı en son kitap cin ali olan adamla tartışmaya değmez.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    gfb_soldier bunu yazdı

bu siteye neden senelerdir girmediğimi şimdi hatırladım.

la siktir git gelme o zaman bir daha.

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Konuya giris ofsayt. gerisini okumadim bile.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

ukranyalı askerler, balıkcı teknemizi sınırı gectigi icinde ucaksavarla saldırmıştı 5 balıkcı ölmüştü şimdi gene böyle bir olay, ama biz uluderede kacakcılar ölünce 100bini bayıldık devlet devlet degil millet millet degil arkadaş sonuc bu.. %50 %50 diye diye düşman ettiler milleti birbirlerine..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Muqi bunu yazdı

Alıntı;

uludere'de ölen ne idüğü belirsizler için ortalığı ayağa kaldıranlar, uludere'dekiler için milyonlarca lira tazminat ödeyen hükümet, bakalım ermenistan'a ne gibi yaptırımlar yapabilecek...

gezi direnişçilerin gözünü çıkaran, kafasını patlatan, hatta ve hatta öldüren polisleri koruyup kollayan yüksek merciideki üstün yetkili süper valiler, bakanlık falan neler yapacak bakalım?

bekleyip görelim. ben şahsım adına nota verseler razıyım ama;

http://www.ntvmsnbc.com/id/25458300/

http://www.dha.com.tr/ermeni-askerler-mustafa-ulker-oldurdu-sosyalmedya-son-dakika-haberi_506553.html

https://eksisozluk.com/ermeni-askerlerinin-turk-cobani-oldurmesi--3951880?a=today

Başlığa bak içeriğe bak sanki sözcü gazetesi yada ulusaldan haber okuyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Bu konuya bi mod el atmamış daha silinmişti şimdiye çünkü bu konu direk siyaset direk gezi  çok adam sallandırır eskiden olduğu gibi. Yazsam bi dert yazmasam bi dert en iyisi mi hiç dalmıyım konuya :))

Allah rahmet eylesin....

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 9483 Toplam Mesaj: 85