folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ermeni Askerlerinin Türk Çobanı Öldürmesi

Ermeni Askerlerinin Türk Çobanı Öldürmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bir Sarai Sierra öldü, kafamızı siktiler 1 ay boyunca dur bakalım bu kaç dakika haber olacak.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    gfb_soldier bunu yazdı

bu siteye neden senelerdir girmediğimi şimdi hatırladım.

la siktir git gelme o zaman bir daha.

Lafı ağzımdan aldın süleyman. Diline sağlık..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Ceo götkılllarından hüloğculardan arkadaşlar ne derseniz deyin anlamaz,muhtemelen meslek lisesi terk asgari ücretle çalışıp ekonomi süper diyen bir adamdır.Boşverin o yüzden tartışmayın hiç argümanları bile komik adamın.Hayatında eline aldığı en son kitap cin ali olan adamla tartışmaya değmez.

Bak şimdi aklın sıra beni küçümsüyorsunda demeden edemeyeceğim..

"ULAN YARRAAAAM SEN NE SİKİME SAP OLDUN SÖYLE BAKİYİM KAÇ PARA MAAŞ ALIYOSUN.."

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

ilk mesajından bile anlaşılıyor bu konunun buram buram CEHALET koktuğu.

Madem çok bir şey istiyorsun git bedenini başbakanlık önünde ateşe ver söyle çoban için yaptım. Bütün isyanların başlangıç noktasıdır. Birinin bedenini ateşe vermesi. Madem o kadar göt var görelim 

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öncelikle buraya çocukça küfür ve hakaretler yazanların hepsinin içinde bulunduğu seviye bellidir, bunu yapmayın 

onların hiç bir söylediklerinin bir önemi elbetteki yok çoğunluğun yaşı küçük olabilir ama aptal yada sığ olmaya mazeret değil bu,

ilk mesajda yazıldığı gibi  bana ait değil tüm mesaj alıntıdır ilk mesaj da dahil, buraya yazmadan önce okuyup linklere baksaydı o birbirine sataşan müridler daha iyi olurdu, yazık,,,

küfürleşmeden kimsenin yayınlamadığı haberi aklımızda tutmasını bilelim diye konu açıldı bu amaca hizmet etmeyen şeyler yazmayalım, konuyu başka yerlere çekmeyelim,

mod lara haber verildi hakaret vs, için gereği yapılacak

Carlsaganandcat tarafından 02/Ağu/13 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

9200 feetde alınan ilk nefes...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    mahzal bunu yazdı

Beyincik zarını siktiğim "Ne idiğü belirsiz" he mi?

Ölen insanların 19 tanesi ÇOCUK, kalanların çoğu 23 yaş ve ALTINDA.

Sen İstanbul'da, İzmir'de bilmem hangi sikim şehirde rahat rahat yaşarken dağın başında hastanesi bile olmayan bölgelerde yaşayan insanlara ne idiğü belirsiz mi diyorsun? Senin devletinin verdiği yetkiyle "Sınır Ticareti" yapan adam neden işinize gelmeyince Kaçakçı oluyor? Kaçak çayı översiniz, kaçak şekeri översiniz, kaçak sigarayı/tütünü översiniz, ne kadar kaçak varsa översiniz de kaçakçıya gelince mi diliniz büzülüyor? Senin askerin, senin insanını öldürünce "Ne idiğü belirsiz." oluyor da Ermeni Askeri senin insanını öldürünce mi suç oluyor? İkiyüzlü, kalbi kurumuş, vicdansız pislik herif.

Bu olayda bir fark var. Bu Uludere'li gencler sınırı geçti diye geçtikleri ülke vurmadı onları.

Vatandaşı oldukları devlet tarafından öldürüldüler !

Ne idiğü belirsiz diyerek sen baştan kaybetmişsin konuyu açan şahıs. İnsana önce insan olarak değer vermesini öğrenin.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    mahzal bunu yazdı

Beyincik zarını siktiğim "Ne idiğü belirsiz" he mi?

Ölen insanların 19 tanesi ÇOCUK, kalanların çoğu 23 yaş ve ALTINDA.

Sen İstanbul'da, İzmir'de bilmem hangi sikim şehirde rahat rahat yaşarken dağın başında hastanesi bile olmayan bölgelerde yaşayan insanlara ne idiğü belirsiz mi diyorsun? Senin devletinin verdiği yetkiyle "Sınır Ticareti" yapan adam neden işinize gelmeyince Kaçakçı oluyor? Kaçak çayı översiniz, kaçak şekeri översiniz, kaçak sigarayı/tütünü översiniz, ne kadar kaçak varsa översiniz de kaçakçıya gelince mi diliniz büzülüyor? Senin askerin, senin insanını öldürünce "Ne idiğü belirsiz." oluyor da Ermeni Askeri senin insanını öldürünce mi suç oluyor? İkiyüzlü, kalbi kurumuş, vicdansız pislik herif.

Bu olayda bir fark var. Bu Uludere'li gencler sınırı geçti diye geçtikleri ülke vurmadı onları.

Vatandaşı oldukları devlet tarafından öldürüldüler !

Ne idiğü belirsiz diyerek sen baştan kaybetmişsin konuyu açan şahıs. İnsana önce insan olarak değer vermesini öğrenin.

eyvallah çocuklar insanlar ölmeye hakları yok kimsenin yok

gelip burda dağ başında hastane yok bilmem ne rahat rahat dolaşıyonuz diyemessin

ailelerinin suçu bi düşün bakalım burda niye biz rahat rahat dolaşıyoz ? 

düşünseydiniz sizde rahat rahat dolaşırdınız..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    gfb_soldier bunu yazdı

siktir git o zaman abuk sabuk konuşuyorsun...

sizde adamın açtığı konuya abuk sabuk konuşanlar trenine hemen katılmışsınız müridler. adamlar mısırın iç işleri, suriyenin iç işleri derken ülkesini unuttu amq. böyle iktidara   söverim ben.

fuck the system!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı
    gfb_soldier bunu yazdı

siktir git o zaman abuk sabuk konuşuyorsun...

sizde adamın açtığı konuya abuk sabuk konuşanlar trenine hemen katılmışsınız müridler. adamlar mısırın iç işleri, suriyenin iç işleri derken ülkesini unuttu amq. böyle iktidara   söverim ben.

türklüğü ayaklar altına aldık diyen bir başbakandan ne beklersin ki insanlar bu adama oy veriyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

mis gibi sitenin içine sıçtınız hala gelme diyorsunuz. ne işimiz var lan artık burda. 

bu sitenin bu hale gelmesine göz yuman adminlerden biri bana ab banı çaksın. 

haydi gömdüm. 

eskilere selam ve dua ile (f) :F

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 9486 Toplam Mesaj: 85