folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ermeni Soykırımı Hakkında Gelen Mail

Ermeni Soykırımı Hakkında Gelen Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    cc bende de yok,sahte bir tane bulmaya çalışalım, nickim yok bu işlerde uzmandır a.q. :)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Yarım Yamalak İngilizceyle Siteye Göz Attım ( http://www.tallarmeniantale.com ) ve Okadar Kapsamlı, Görsel Açıdan Hoş veya Rahat Erişilebilir Bi Adres Olmadığını Farkettim.Keşke Elimde Olsada Sanal Alemde Gerçek Dünyayı Yansıtmak İçin Bişeyler Yapabilsem. Yinede İhtiyaçları Sıralasın İlgilenenler Ona Göre Belki Cımbız Hesabı El Ayak Desteği Veririz..

Hatırlatma..
    http://www.tallarmeniantale.com

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    ben türk dostuna teşekkurlerimi ilettim ....

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Ermeniler kim ya toplasam bi avuc adam etmezler ulan nerden geliyo bunlarin gucu ileri duzey nereye bakarsaniz kesin bi Jewish (Yahudi) gorursunuz eh Yahudilerin ne musluman dostu nede Turk dostu oldugu solenemiyecegine gore bence Ermenileri bu kadar guclu hale getirenler Jewishler
    2 irktada toplasan kafa hesabini gecmez adam gibi adam cikmasi bi toplulugun %99 pust olur mu olur aha Jewishler :))
    Turkiye daha cok cekecek bole hot dediginden g.t dien baskanlar oldugu surece adam gibi birileri gelsin basa bak bakim ermenisimi kaliyo soykirimi mi
    Sen yumrugu koymadigin surece masaya o yumrugu surekli suratina atan birileri olur
    Zaman guclulerin zamani guclunun arkasinda olanin ezildigi bi zaman USA arkasindan bi kurtulsa Turkiye ki cok zor izin vermezler buna ama imkansiz degil Dunyanin tum siyasi ve toprak paylasimi degisir Osmanli zamaninda oldugu gibi
    En guclu beygirleri bi araya da toplasan bastaki beygir guclu olmazsa o araba hizli hareket etmez
    Insallah daha beter duruma dusurmeden Turkiyeyi akillanir bastakilerde neyin ne oldugunu anlarlar...

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Giden Maillere Cevap Geldimi Acaba?..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    siteyi bi arkadaşımız kaba taslak tercüme edebilirmi lütfen?

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek
    adamlar basbas bizi dünyaya soykırımcı ilan etmeye çalışırken bizim Eurovision'da onlara hediye ettiğimiz 10 puana ne diyorsunuz?Aramızdaki o.ç ermeniler kim?Bu ne ermeni sevgisi delirmemek elde değil ya!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Türkiyede ermeni yaşamıyor mu sence?

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek
    yaşıyor tabide verilen oyların çokluğu seninde dikkatini çekmedimi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    O yarışmadaki oyların hepsinin doğruluğundan emin misin? Ya düzenleyenleyenler böyle bir hileye başvurmuşsa,ülkemizin imajını bu şekilde lanse etmek için,olamaz mı?

O tip yarışmaları izlemem,toplumu yozlaştırmaktan başka bir şey yaptığı yok,türkiyeyi temsil eden birin o bayan şarkıcı hiç benzemiyor,ben de olsam ona vermem,sırf türk diye ona vereceğim diye bir kaide de yoktur.Hak eden kimse ona verirdim.Eğer adam gibi sanatçı çıkıp orda ülkemizi temsil etmiyorsa bende o yarışmayı tanımam.Ülkemizi popstarlar bastı zaten,bir de onlarla uğraşmayalım

Toplam Hit: 4318 Toplam Mesaj: 35