folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

Erzurum Rte Mitingini Terk Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Edit:

pcdoktor636 tarafından 22/Mar/14 19:34 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Doğma büyüme erzurumlu bir dadaş olarak.. RTE'nin de FETO'nunda ta amına koyim. İkisi de birbirinden Orrospu çocuğu. BU BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM. HERKESİN GÖRÜŞÜ KENDİNE OKEY? :))

Senin Yaptığın Görüş Değil Hakaret. Sen Benim Oy Verdiğim Başbakana Hakaret Edemezsin Ettiğin Küfürü Aynen Sana İade Ediyorum.  Ondan Sonra Biz Küfredince 1 Hafta Banlarsınız 

Videonun Sonundaki İkilinin Tartışmasına Gelince. Bence İKiside Mitingi Terk Ediyor Kameraya Konuşmasın Diye Diğer Arkadaşı Tartaklıyor Onu. Olayı AKP için kavga ettiye getirmeyin

güzel düşünce kimse kimseye hakaret edemez brvo

peki milletin mına koyacaklarada aynı tepkiyi verirmisin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Aysun kayacının sözü geliyor aklıma Dağda'ki çobanla benim oyum bir mi diye kadın haklıymış..

kadın haklıydı ama millet bu söze hazır değildi

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

x parti, y parti farketmez hakli olman hakaret edebilecegin anlamina gelmez.

hakaret eden banlanir. bagirdiginizda hakaret ettiginizde daha hakli olmuyorsunuz banli oluyorsunuz.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Türkiyede yıllardır siyaseti yönetenlerin halk olmadığını hala anlamadınız mı?

Fetullah gülenin desteği ile başa gelen herkesin bildiği isimleri tek tek sayalım isterseniz. Bülent ecevit en büyük örneklerdendir. Fetullahın Cia ile iş ortağı olduğunu adamlar zaten kabul ediyor. Fetullahın yakın adamlarıda üstü kapalı bir şekilde bilgi alışverişi oluyor şeklinde yorumluyor. Siz gelip bana sandıkta hesap verirsiniz diyorsun. Ulan türk siyaseti adnan menderes ile dışa bağımlı hale geldi ve şuanda hep öyle devam ediyor. Şimdi küfür etmek istemiyorum da ülkemiz çok özgürlük içindeymiş benim haberim yokmuş. Bir sürü siyasi konu geldi geçti sırf küfür etmiyim diye kendimi tuttum yazmadım bişey. En sonunda kafam şuan başka bişeylerle meşgul olduğu için küfürsüz şekilde yazı yazabiliyorum.

Takım tutar gibi parti tutma mantığını bırakın abicim ya. Neymiş mezara kadar tayyipçiyiz. Sen bunu dersen bende sana geber de kurtulalım derim. Utanmasanız karımı kızımı anamı alsın z.ksin hala destekliycem diyceksiniz. Bu kadar gavatmısınız ya. Onurunuz yok mu sizin?

Edit...

Yine küfür etmeden tamamlayamadım neyseki düzenledim.

interfector tarafından 22/Mar/14 20:31 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    beyaban bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Doğma büyüme erzurumlu bir dadaş olarak.. RTE'nin de FETO'nunda ta amına koyim. İkisi de birbirinden Orrospu çocuğu. BU BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM. HERKESİN GÖRÜŞÜ KENDİNE OKEY? :))

Senin Yaptığın Görüş Değil Hakaret. Sen Benim Oy Verdiğim Başbakana Hakaret Edemezsin Ettiğin Küfürü Aynen Sana İade Ediyorum.  Ondan Sonra Biz Küfredince 1 Hafta Banlarsınız 

Videonun Sonundaki İkilinin Tartışmasına Gelince. Bence İKiside Mitingi Terk Ediyor Kameraya Konuşmasın Diye Diğer Arkadaşı Tartaklıyor Onu. Olayı AKP için kavga ettiye getirmeyin

bizde o tür gavatlara küfür ederler siz oy mu veriyorsunuz ?

editt : la bide manisalısın aynı toprak olmamıza utandım :d kesin kula'lı veya selendi 'lisindir

kulalıdır hoca bu kesin

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
Toplam Hit: 6514 Toplam Mesaj: 57